Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
996
Cevap
39
Favori
797.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 13 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Schweinsteigery (60 mesaj) tacimmüdür (32 mesaj) farego (23 mesaj) atom-karınca (14 mesaj) savaskerem37 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (278 mesaj) Mobil (231 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

androivum da da mi ppg etken maddesi var

Alıntıları Göster
    Ppg yok alkol var oda tahriş yapıyor. Kapattım ben minoxidil defterini , 6 gündür propecia kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    49 Mesaj
    merhabalar.. elimde fazladan aldığım minoxil mevzut. son kullanma tarihlerine 1 yıl var. ancak saç ekitrmeye karar verdiğim için uygun fiyattan isteyenlere gönderebilirim. barkodları ve eczane fişleri mevcutttur.. 6 adet var alimde tanesini 60 tl den, hepsini 300 tl den verebilirim. isteyenlere DM den resim atarım
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IORI

N11'den 3 adet Bioxinin almıştım 39 TL'ye (Bioxcin değil). Bioxcin ile aynı üretici ürünü, 3 aydır kullanıyorum serumu Bioxcin şampuan ile birlikte, saçlarım yeniden sıklık kazandı. Serumu bırakınca Bioxcin Forte seruma devam edeceğim artık ne olur bilmiyorum. Bazen sırf bu yüzden kel olacağım diye keşke kadın olsaydım da bu derdi yaşamasaydım diyorum. Ne hormonsa kafada ki kılları döküp geri kalan her yerde çıkarıyor.

Daha öncesinde Forte serum ve şampuan yıllarca kullandım sadece dökülme durdu. Şu an yeni saçlarım resimde pek çıkmasa da yakından bariz belli. Eskiden tarak girmezdi saçıma ne olduysa 29-30 yaşlarımda oldu şu an 35 yaşındayım.

Son durum nedir abi?

• Binbaşı
    1015 Mesaj

Bu seviyede kaldı. Artık Kullanmıyorum. Zigavus Şampuana geçtim fena değil.
    |
    |
    PAUL WALKER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Arkadaşlar kesinlikle önermiyorum, cilt doktorumun tavsiyesi üzerine kullandım bir yıl kadar saçı dökülmesini hiçbir zaman önlemiyor başladığınızdan itibaren inanılmaz saç döküyor baya da araştırma yapmıştım birkaç aya düzeliyor tekrardan saç çıkmaya başlıyor gibisinden ama kesinlikle uydurma 2000-3000 tl civarında para harcamışımdır bu tedavi için hepsi boşuna gitti ve bence daha da döküldüğüne inanıyorum saçlarımın. paranıza, sağlığınıza yazık bence doğal yöntemler denemekte ya da saç ektirmekte fayda var.

edit: minoxidil %5 lik sprey kullanmıştım.
  • Yüzbaşı
    518 Mesaj

Sırf size cevap yazmak için şifremi değiştirip giriş yaptım.

Propecia, proscar 1,5 yıl boyunca kullandım.

Saçlarım çıktı ve gürleşti ama ne oldu erkekliğim gitmeye başladı. Ereksiyon sorunundan tutun da isteksizliğe sertleşme problemine vs. vs.

Ve en önemlisi de ilaçları kullandığım zamanlarda sürekli depresiflik yaşıyordum. Param var arabam var imkanım var ama mutsuzdum sebepsizce. Bir araştırma yaptım ve kullanların %30 unda (tam hatırlamıyorum oranı) intihara teşebbüste bulunmuşlar.

Lütfen ama lütfen kullanmayın artık ben bıraktım yaklaşık 3 4 ay oldu. Moralim düzeldi ve erkekliğim geri geldi. Unutmayın kalıcı bir hasara da sebebiyet verir erkeklik için.

Saç için ise DHT hormonunu inhibite eden yiyeceklere yönelin. Doğal çözüm olur. Kimyasal ürünlerden uzak durun. Ara sıra yatmadan saçınıza zeytinyağı ile masaj yapıp bone ile 1 2 saat kapalı tutun.

Sevgilerle.
    |
    |
    Execuvite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    518 Mesaj
    Aynı yan etkiler bende de oldu sevindim bırakmanıza.

Saw Palmetto ve taurine (toz yada hap alabilirsiniz) yada taurine içeren sampuan kullanın. Hiç olmazsa saçlarınızdaki dökülme durur hacim verir bunlar.

Bu ikisini araştırın bence.

Allah saçlarımıza zeval vermesin :)
  • Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zaferkahraman

Aynı yan etkiler bende de oldu sevindim bırakmanıza.

Saw Palmetto ve taurine (toz yada hap alabilirsiniz) yada taurine içeren sampuan kullanın. Hiç olmazsa saçlarınızdaki dökülme durur hacim verir bunlar.

Bu ikisini araştırın bence.

Allah saçlarımıza zeval vermesin :)
    Saw Palmetto arasirmistim zamanında ama faydasıni gören yok gibiydi hocam.

|
    |
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    Ömür boyu kullancaksan paran çoksa kullan. 2 yıl kullanırsın. Hatta ürünü bırakmassın. Birden dökülür hepsi. Şanş işi ama kalıcı değil bil. Bir kullanmayı bırak hepsi dökülüyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1200 Mesaj
    Arkadaşlar elimde hiç kullanılmamış 2-3 şişe Alopexy T (minoxidil) var. Son kullanma tarihleri 2021'in haziran ayı. İsteyene ücretsiz elden verebilirim. İstanbul - avcılar
    |
    |
  • Yarbay
    3487 Mesaj

Hepsine elden 200 vereyim hocam.

|
    |
    agile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1007 Mesaj
    Benim saçların da çoğu beni bıraktı gitti.

Benim araştırdığım kadarıyla 2 çözümü var. Saç ekimi ve finasterid.

Saç ekimi herkese güzel olmuyor. Kılları klonlamayı bulsalar alır yürür.

Finasterid de tıbbi, işe yarayan tek madde. Fakat erkeklik hormonuyla ilgili sıkıntı yapabiliyormuş. Mavi suların bazılarında da yoğun biçimde varmış bundan. Saçı bayağı bi çoğalanı gözümle gördüm. Ama yan etkisinden dolayı düşünmedim.

Bu ikisi dışında, saçınıza biraz daha özen göstermek dışında bişey yapabilen madde/ilaç/şampuan yokmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Ben Kasım'da kullanmaya başladım ilk 3 ay günde 2 kere sonrada n 1 kere kullanmaya başladım. 5.kutudayim şuan bir bende mi işe yaramadı arkadaş saçım çıkmadı. Altta siyah noktalar görünüyor ama ekstra bir şey yok. Geçen 1 2 ayda da baya dökülme oluyordu şimdi o kadar çok dökülmüyor. Nasıl yapacaz bilmiyorum. Heralde bu kutuyu bitirip bırakacağım

• Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Benim saçların da çoğu beni bıraktı gitti.

Benim araştırdığım kadarıyla 2 çözümü var. Saç ekimi ve finasterid.

Saç ekimi herkese güzel olmuyor. Kılları klonlamayı bulsalar alır yürür.

Finasterid de tıbbi, işe yarayan tek madde. Fakat erkeklik hormonuyla ilgili sıkıntı yapabiliyormuş. Mavi suların bazılarında da yoğun biçimde varmış bundan. Saçı bayağı bi çoğalanı gözümle gördüm. Ama yan etkisinden dolayı düşünmedim.

Bu ikisi dışında, saçınıza biraz daha özen göstermek dışında bişey yapabilen madde/ilaç/şampuan yokmuş.
    Finasterid de bırakıldığında döküyor minox gibi hepsi aynı terane.

|
    |
  • Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: toya

Ben Kasım'da kullanmaya başladım ilk 3 ay günde 2 kere sonrada n 1 kere kullanmaya başladım. 5.kutudayim şuan bir bende mi işe yaramadı arkadaş saçım çıkmadı. Altta siyah noktalar görünüyor ama ekstra bir şey yok. Geçen 1 2 ayda da baya dökülme oluyordu şimdi o kadar çok dökülmüyor. Nasıl yapacaz bilmiyorum. Heralde bu kutuyu bitirip bırakacağım
    Saçının durumuna bağlı minox etkisi .nw kaçsın ne durumdasın bir şey görmeden bir şey demek mümkün değil.

• Teğmen
    116 Mesaj

Nw ne demek ?

|
    |
  • Yarbay
    2703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: toya

Nw ne demek ?

Norwood skalasinda ne durumdasin bunu demek istedim

|
    |
  • Teğmen
    116 Mesaj

Bu ikisi Aralık ayında 1 ay sonra

Bunu da bugün çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toya -- 31 Mayıs 2020; 2:27:39 >
  • Yarbay
    2703 Mesaj

Hocam sen nw6 isin bu saça minoxil bir fayda sağlamaz maalesef. Ve saç arka kısmınız dönör bölgesi dediğimiz yer bile sizde oldukça zayıf.

Bence saç defterini kapatıp önünüze bakin. Ha yok ben illa sınırları zorlamak istiyorum diyorsanız ilgili linkteki konuyu inceleyebilirsiniz iyi günler..

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13522.0

|
    |
    toya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    116 Mesaj

Teşekkür ederim bilgi için. Elimdeki kutu bitince bırakırım artık

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.