Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
996
Cevap
39
Favori
798.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 13 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 39
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Schweinsteigery (60 mesaj) tacimmüdür (32 mesaj) farego (23 mesaj) atom-karınca (14 mesaj) savaskerem37 (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (278 mesaj) Mobil (231 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fsocietyenabled

Sorum olacaktı ben bu ilacı sadece 1 kere sıktım ve bu yorumları okuduktan sonra tamamen kullanmaktan vazgeçtim şu an bıraksam saçımda yine de 1 kere kullanmama rağmen ciddi dökülmeler olacak mı yoksa hiçbir sorun olmaz mı? Yani fazlasıyla korktum da onun için diyorum
    Hiç bir şey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2312 Mesaj
    quote:

Sorum olacaktı ben bu ilacı sadece 1 kere sıktım ve bu yorumları okuduktan sonra tamamen kullanmaktan vazgeçtim şu an bıraksam saçımda yine de 1 kere kullanmama rağmen ciddi dökülmeler olacak mı yoksa hiçbir sorun olmaz mı? Yani fazlasıyla korktum da onun için diyorum
    vazgeçmenin sebebi nedir
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    Şundan dolayı bırakma kararı aldım birincisi insanların yorumu gerçekten beni ilaçtan soğuttu ve ikincisi eninde sonunda zaten kel kalacağım yani bu süreyi uzatıp kendimi her gün bu ilaca bağlı bırakmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum hem cebe masraf hem vücuda zarar gerek yok en kötü ssç ektiririm yıllar sonra olur biter veya kendimle barışık yaşarım

• Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

Şundan dolayı bırakma kararı aldım birincisi insanların yorumu gerçekten beni ilaçtan soğuttu ve ikincisi eninde sonunda zaten kel kalacağım yani bu süreyi uzatıp kendimi her gün bu ilaca bağlı bırakmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum hem cebe masraf hem vücuda zarar gerek yok en kötü ssç ektiririm yıllar sonra olur biter veya kendimle barışık yaşarım
    Eğer minoxidil kullanımına baslayacaksa bir kişi androvium %5 köpük olanı kullanmalıdır. Çünkü normal minoxildilere göre içinde alkol ve ppg yok buda saçta kaşıntı kızarıklık dermatit gibi hastalıklar meydana gelmiyor.

Evli bir kişinin böyle seyler kullanmasına karşıyım zaten yuvani kurmuş çoluk çocuğa karismissin çevren seni böyle kabullenmiş böyle minoxidil vs boşuna yani.

Ama genç biri 2-3 senelik idare etsin diyorsa kullanmalı çünkü minoxidil ilk 3 ay günde sabah akşam ondan sonra sadece akşamları kullanilmali.

• Yarbay
    2312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteigery

Eğer minoxidil kullanımına baslayacaksa bir kişi androvium %5 köpük olanı kullanmalıdır. Çünkü normal minoxildilere göre içinde alkol ve ppg yok buda saçta kaşıntı kızarıklık dermatit gibi hastalıklar meydana gelmiyor.

Evli bir kişinin böyle seyler kullanmasına karşıyım zaten yuvani kurmuş çoluk çocuğa karismissin çevren seni böyle kabullenmiş böyle minoxidil vs boşuna yani.

Ama genç biri 2-3 senelik idare etsin diyorsa kullanmalı çünkü minoxidil ilk 3 ay günde sabah akşam ondan sonra sadece akşamları kullanilmali.

Alıntıları Göster
    androvium %5 köpük YENİ Mİ ÇIKTI HER eczanede satılıyor mu

• Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

androvium %5 köpük YENİ Mİ ÇIKTI HER eczanede satılıyor mu

Alıntıları Göster
    Bir senedir var evet her eczanede var olmasada depoda olur 134 TL fiyatı var 90 gram 1.5 ay gidiyor normal minoxtan yarım kutu daha fazla

• Yüzbaşı
    506 Mesaj
    quote:

Bir senedir var evet her eczanede var olmasada depoda olur 134 TL fiyatı var 90 gram 1.5 ay gidiyor normal minoxtan yarım kutu daha fazla

Alıntıları Göster
    Minoxil bende yan etki yapmıştı ozaman bu köpüğü kullansam muhtemelen o da yapar dimi aynı yan etkiyi?
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy.

Minoxil bende yan etki yapmıştı ozaman bu köpüğü kullansam muhtemelen o da yapar dimi aynı yan etkiyi?

Alıntıları Göster
    Ne gibi yan etki yapmisti hocam

• Yüzbaşı
    506 Mesaj
    quote:

Ne gibi yan etki yapmisti hocam

Alıntıları Göster
    İşte yazmışdım daha önce. Sakala sürmüştüm dökülen yer için sonra gece yarısı göğüs bölgesinde sıkılaşma gibi birşey hissetmiştim sonra bırakmıştım
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

İşte yazmışdım daha önce. Sakala sürmüştüm dökülen yer için sonra gece yarısı göğüs bölgesinde sıkılaşma gibi birşey hissetmiştim sonra bırakmıştım

Alıntıları Göster
    Sakal için günde 5 defa sıkın tek sefer öyle denediniz mi oda olmazsa kortizon iğnesi vurdurun cildiyede

• Yüzbaşı
    506 Mesaj
    quote:

Sakal için günde 5 defa sıkın tek sefer öyle denediniz mi oda olmazsa kortizon iğnesi vurdurun cildiyede

Alıntıları Göster
    Tek sefer denemedim kısa sürede yan etki görünce bırakıp atmıştım. Artık uğraşmayı bıraktım böyle bozuk para gibi veya yarısı boyutunca dökülenler kaldı ama uzayınca kapandığı için sorun etmiyorum. Saçtada önde 1 tane var ama çizgi halinde olduğu için o da belli olmuyor. Kortizon için devlet hastanesine gitmişdim ta sürecin başında doktor bunun çok yan etkisi var ben yapmam git başka doktora istiyorsan deyip yollamıştı beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 31 Ocak 2020; 20:6:54 >

• Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

Tek sefer denemedim kısa sürede yan etki görünce bırakıp atmıştım. Artık uğraşmayı bıraktım böyle bozuk para gibi veya yarısı boyutunca dökülenler kaldı ama uzayınca kapandığı için sorun etmiyorum. Saçtada önde 1 tane var ama çizgi halinde olduğu için o da belli olmuyor. Kortizon için devlet hastanesine gitmişdim ta sürecin başında doktor bunun çok yan etkisi var ben yapmam git başka doktora istiyorsan deyip yollamıştı beni

Alıntıları Göster
    Doktor yeni doktor galiba :) damara enjekte etmiyor ete vuruyor :)

Bende bozuk para gibi çıkıyordu bazen sakalımda doktor direk kortizon enjekte ediyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweinsteigery -- 31 Ocak 2020; 20:8:55 >

• Yüzbaşı
    506 Mesaj
    quote:

Doktor yeni doktor galiba :) damara enjekte etmiyor ete vuruyor :)

Bende bozuk para gibi çıkıyordu bazen sakalımda doktor direk kortizon enjekte ediyordu.

Alıntıları Göster
    Yeni değil orta yaşlardaydı ama yapmadı. Özele gitsem gerek yok şimdi 6-7 dökülen yer için para vermeye

Birgün olurda tepedeki tüyleşmiş saçlar dökülür ve seyreklik iyicene belli olursa saçta gerekirse saçla beraber 300 kök de sakala ektiririm tabi yakın zamanda böyle birşey gözükmüyor şuan sorun edecek durum yok. Vitamin takviyeleriyle bağışıklığı düzelterek ve stres yapmayarak sorunu düzelttim inşallah ama stres çok önemli özellikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy. -- 31 Ocak 2020; 20:12:34 >

• Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

Yeni değil orta yaşlardaydı ama yapmadı. Özele gitsem gerek yok şimdi 6-7 dökülen yer için para vermeye

Birgün olurda tepedeki tüyleşmiş saçlar dökülür ve seyreklik iyicene belli olursa saçta gerekirse saçla beraber 300 kök de sakala ektiririm tabi yakın zamanda böyle birşey gözükmüyor şuan sorun edecek durum yok. Vitamin takviyeleriyle bağışıklığı düzelterek ve stres yapmayarak sorunu düzelttim inşallah ama stres çok önemli özellikle

Alıntıları Göster
    Haklısınız stres bir numaralı düşman

|
    |

• Yarbay
    2312 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    hocam kirkland losyon kullanıyorum 8 aydır günde 2 kere % 10 veya 20 saç artişi oldu günde teke indireyim mi yoksa dünde 2 devam mı edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 1 Şubat 2020; 9:10:11 >
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

hocam kirkland losyon kullanıyorum 8 aydır günde 2 kere % 10 veya 20 saç artişi oldu günde teke indireyim mi yoksa dünde 2 devam mı edeyim

Alıntıları Göster
    Belli bölgeye mi sürüyorsunuz yoksa birden fazla bölgeye mi ?

• Yarbay
    2312 Mesaj
    quote:

Belli bölgeye mi sürüyorsunuz yoksa birden fazla bölgeye mi ?

Alıntıları Göster
    İLK 6 ay kırkland köpük kullandım genel sürdüm şimdi kirkland losyom kullanıyorum açılan yerlere bolca sürüyorum
    birde losyonun kapağini kapatmayı unutuyorum haftada bir kere birşey olur mu
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    quote:

İLK 6 ay kırkland köpük kullandım genel sürdüm şimdi kirkland losyom kullanıyorum açılan yerlere bolca sürüyorum
    birde losyonun kapağini kapatmayı unutuyorum haftada bir kere birşey olur mu

Alıntıları Göster
    Birden fazla yer varsa hocam sabah akşam devam ediniz aynı şekilde tek yer varsa eğer akşamları tek sefer yeterli olurdu.

Kapağın açık kalması sıkıntı yaratmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweinsteigery -- 1 Şubat 2020; 12:34:10 >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Merhaba, elimde bir kutu kullanılmamış androvium köpük var. 130 tlye alınmıştı. uygun fiyattan satmayı düşünüyorum. ilgilenen varsa mesaj atabilir.
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Kozmodi adlı siteden 60 tl ye minoxil aldım ilaç gelince ilaç takip sisteminden orjinal olup olmadığını kontrol edeyim dedim bir de baktım ilacın üzerindeki seri no'nun bir kısmı sanki bilinçli olarak silinmiş, karekodun üzeriyle de oynanmış. Sahte mi acaba bu ilaç? Ne yapmalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.