Şimdi Ara

Mini Fırın Tavsiyesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
10
Favori
330.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "KORKMAZ A497 FORNELLA XL FIRIN INOX" ürünü dikkatimi çekti ama kullanıcı yorumu bulamadım hatta satışı bile fazla yok gibi. Bir küçük boyu(45 lt) olan "Korkmaz A488 OVENY Mini Fırın" ile ilgili yorumlara rastladım iyi görünüyor. Korkmazın elektirikli ürünleri konusunda biraz önyargılı gibiyim ama iyi bir fırsat var elimde almak için.Bu ürünü kullanan veya bu ürünle ilgili düşüncesi olan var mı aceba? Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • 35 litre hacimli mini bir fırın arıyorum bulaşık makinesinin üzerinde kullanmak için. Kullanan var mı Korkmaz A493 ya o ayarda bir fırın.

http://urun.n11.com/mini-ve-midi-firin/korkmaz-a493-oveny-compact-midi-mini-firin-gri-32-lt-P105445259
  • 200tl maks mini firin arıyorum tavsiyesi olan?
  • Korkmaz A488 OVENY Mini Fırın için yorumlarınızı alabilir miyim? Teşekkürler
  • Merhaba.

Evdeki yer sorunundan ötürü mutfakta ankastre fırın yerine yerleştirmek üzere mini fırın arıyorum. koyacağım yerin genişliği 55 cm. dolayısı ile ebatları biraz daha küçük bir fırın arıyorum. Turbo özelliği olsun aynı anda çift tepsi atabileyim istiyorum. malum vakit nakit. akşam 8 den sonra mutfak işleri biraz zahmetli oluyor.

bir arkadaşım ev hediyesi olarak Luxell LX-3570 hediye etmişti. şimdilik set üstü olarak onu kullanıyorum ama çok yer işgal ediyor. küçük bir mutfak tezgahım var. bazen haftada 2 3 kere fırın çalıştırıyorum. bu fırını bende başka bir arkadaşıma hediye edip kendime uygun bir fırın almak istiyorum. Ben aradım ama pek bir şey bulamadım.

yardımcı olursanız tavsiye edeceğiniz bir ürün olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar selam,

Şuan önerdiğiniz bir fırın var mı ? Çoğunlukla arçelik denilmiş.. Fiyat performans ürünü bakıyorum bir tane.. Kampanya yapmış bir site olabilir anneler gününe özel

Gözünüze çarptı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurca

Merhaba.

Evdeki yer sorunundan ötürü mutfakta ankastre fırın yerine yerleştirmek üzere mini fırın arıyorum. koyacağım yerin genişliği 55 cm. dolayısı ile ebatları biraz daha küçük bir fırın arıyorum. Turbo özelliği olsun aynı anda çift tepsi atabileyim istiyorum. malum vakit nakit. akşam 8 den sonra mutfak işleri biraz zahmetli oluyor.

bir arkadaşım ev hediyesi olarak Luxell LX-3570 hediye etmişti. şimdilik set üstü olarak onu kullanıyorum ama çok yer işgal ediyor. küçük bir mutfak tezgahım var. bazen haftada 2 3 kere fırın çalıştırıyorum. bu fırını bende başka bir arkadaşıma hediye edip kendime uygun bir fırın almak istiyorum. Ben aradım ama pek bir şey bulamadım.

yardımcı olursanız tavsiye edeceğiniz bir ürün olursa sevinirim.

yer olarak ayni durumdayım, ankastre yerine sigavak bir firin buldunuz mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mevcut mini, midi fırınların hepsinin içi çok alçak. Kek, ekmek gibi kabaran bir gıda pişirirken üst tarafları yukarıdaki rezistansa yaklaşıp yanıyor.

Bunlarla anca börek pişirirsiniz.

Biraz daha dar ve yüksek tasarımlar da piyasaya girmeli artık.
  • bahadr B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hocam bende bahsettiğiniz fırını almayı düşünüyordum.
    Siz ne yaptınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbi24 -- 8 Temmuz 2017; 2:58:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkmaz a496 nasıldır ? 1600W + 50 litre hacmi. + 300c max

Birde korkmaz a488 fırın var. 1500w + 45 litre + 250c max bu üründe baya bi yorum gördüm. iyi diyorlar genel itibariyle. buna dayanarak a496 daha iyi diyebilir miyiz ?
    bizim için hacim önemli.

simfer'e baktim genelde 42 litre'den oluşuyor. ha arada pek büyük bir hacim boyutu yok ama simferin şu modeli daha iyidir veya şu marka daha iyidir dediginiz ürün var mı?

bütçe olarak aşagı yukarı 250-300-350 lira civarinda bişeyler bakiyorum.
  • Bizde arçelik 44 EL midi var bilmiyorum üretimi varmı 5yıl önce almıştık pişiremediği börek kek yok Ankastre Fırın alıcaz büyük olmasa bunu koyardık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termostatlı, aydınlatmalı , turbolu ve çift camlı minimum 45 lt iç hacimli inox bir model var mıdır bildiğiniz arkadaşlar?
  • Merhabalar...
    Fırını devreden çıkaracağımız için yükü kaldıracak iyi bir şey istiyoruz. Ayrıca şimdiki fırının yerine çamaşır makinesi koyacağız. 5 kişilik ailenin fırın ihtiyacını tek başına kaldıracak kaliteli bir fırın bakıyoruz. Mümkün olduğu kadar büyük, çift camlı, verimli bir şey olmalı. Bu kriterlerde ne önerirsiniz? Aklımızda Arçelik var ama... Teşekkür ederim şimdiden...
  • Güncel f/p fırın tavsiyeniz var mı?

@Tatangaa

Simfer fırından memnun musunuz?
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    Alalı yaklaşık bir yıl oldu. Fazla kullanma fırsatımız olmadı. Kullandığımız kadar bizi memnun etti. Fakat bazen biraz geç pişiriyor. Bunun dışında ızgaralı, dijital saatli ve alarmlı olması ekstrası. Farklı ürünler kullanmadığımız için tavsiyem maalesef yok ama simfer modellerinin fırında bir adım önde olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

selam,
    arçelik mf-44 ve suf-5000 modelleri iyi ama dış ebatları büyük ve ağır ...
    carrefourda satılan simfer m-4233 bence dış ebat olarak ideal, iç hacmi de geniş, sadece iç aydınlatması yok ...
    ben arçelik suf-4000 aldıktan sonra gördüm bunu, daha önce rastgelseydim kesinlikle tercihim olurdu ...
    daha küçük olsun isterseniz simfer m-3220 albeni, luxell lx-5430 mercan, luxell kf-4125 defne modelleri fena değil ...

Hocam yazılanları okudum tek anlamadığım mf44 mü daha yeni model suf 5000 mi ikisi arasında kalsanız hangisini alırsınız neden. Not: fiyat önemli değil lütfen bana en iyisini önerin :)

• SUF5000, MF44 yerine çıkan yeni seri. MF44'ü şu an bulmanız zaten zor.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Bayberty kullanıcısına yanıt
    İkisini de bulabiliyorum hocam bulmakta sıkıntı yok ama hangisinde karar kılmalıyım yahut bunlardan daha iyi şu model var diyebileceğiniz bir ürün var mıdır ? Bir an önce almam lazım o sebeple yazacağınız her yorum benim için cidden çok değerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLStyLe -- 28 Kasım 2017; 13:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

İkisini de bulabiliyorum hocam bulmakta sıkıntı yok ama hangisinde karar kılmalıyım yahut bunlardan daha iyi şu model var diyebileceğiniz bir ürün var mıdır ? Bir an önce almam lazım o sebeple yazacağınız her yorum benim için cidden çok değerli.

MF44 KEB serisinde tek kare tepsi vardı.

SUF5000 serisinde ise kozmatik değişiklik yapmışlar. Arçelik logosu camında yazıyor, düğmeler inox şapkalı, kulp inox dekorlu vs. Bir de hem yuvarlak, hem de kare olmak üzere 2 tepsi koymuşlar. Ancak fırında tek seferde 1 tepsi yemek pişirilebiliyor, bu yüzden 2 tepsi olması ne kadar işinize yarar bilmiyorum.Bir tane statik pişirme programına börek programı ismi vermişler. Kısacası tasarım güncellenerek 1 tepsi daha eklenmiş. Bu farkları gözeterek tercih yapabilirsiniz.

MF-44 serisi 44 lt olarak geçiyordu, yenisine 50 lt demişler. Ancak ben fırının içinin farklı olduğunu sanmıyorum, tehminim brüt ve net hacim farkından yazmışlardır. Kasa aynı kasa.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: CooLStyLe

MF44 KEB serisinde tek kare tepsi vardı.

SUF5000 serisinde ise kozmatik değişiklik yapmışlar. Arçelik logosu camında yazıyor, düğmeler inox şapkalı, kulp inox dekorlu vs. Bir de hem yuvarlak, hem de kare olmak üzere 2 tepsi koymuşlar. Ancak fırında tek seferde 1 tepsi yemek pişirilebiliyor, bu yüzden 2 tepsi olması ne kadar işinize yarar bilmiyorum.Bir tane statik pişirme programına börek programı ismi vermişler. Kısacası tasarım güncellenerek 1 tepsi daha eklenmiş. Bu farkları gözeterek tercih yapabilirsiniz.

MF-44 serisi 44 lt olarak geçiyordu, yenisine 50 lt demişler. Ancak ben fırının içinin farklı olduğunu sanmıyorum, tehminim brüt ve net hacim farkından yazmışlardır. Kasa aynı kasa.

gayet güzel açıklamışsınız hocam çok teşekkür ederim. peki diyelim ki maddi bir kaygınız yok ve güzel bir midi fırın almak istiyorsunuz. herhangi bir marka yada herhangi bir model olabilir. tercihinizi neyden yana kullanırdınız ?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.