Şimdi Ara

Minecraft Story Mode Episode 7 %100 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
6.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Minecraft Story Mode Episode 7  %100 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Minecraft Story Mode Episode 7 Türkçe Yama
    "BÖLÜM 7: ERİŞİM REDDEDİLDİ!"

Çeviri Hakkında
    -Bu yama Hakan Ayaş tarafından hazırlamıştır.
    -Oyunun menü,oyun içi ve altyazılarını tamamen Türkçe'ye çevirir.
    -Yamayı kurduğunuzda ayarlar kısmından altyazıları açmayı unutmayın.
    -Yama da ĞğŞşİı harfları dışında diğer Türkçe karakterler kullanılmıştır.

Çeviri Durumu
    -Menü ve Arayüz : %100
    -Altyazılar: %100

İNDİRMEK İÇİN TIKLA!

TANITIM:https://www.youtube.com/watch?v=sn1XkrgQjew

Daha fazlası için lütfen desteklerinizi esirgemeyin...https://www.facebook.com/KomputerDelisi/
    https://komputerdelisi.wixsite.com/komputerdelisi

ÖNEMLİ LUTFEN OKUYUN
    *Oyunun Türkçe olması için oyunun dizinindeki "archives" klasörune çıkartacaksınız.
    Kurduğu halde Türkçe olmayanlar aşağıdaki videoyu izleyebilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=kfH0XrvLM74&t=7s[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kompüter Delisi -- 21 Aralık 2018; 21:55:59 >

• Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiden kolay gelsin, yaptığınız iş gerçekten çok zor.

Telltale oyunlarında çok fazla konuşmalar var.

• hocam ilerleme durumu nedir ne kadar kaldı acaba merakla bekliyorum.kolay gelsin
  • Selamün Aleyküm çok uğraşıyorsunuz valla helal olsun yapana İNŞALLAH kısa zamanda biter öyle heyecanlıyım ki bekliyorum 7 yi :D KOLAY GELSİN HERKESE.
  • ÇEVİRİ LÜTFEN DEVAM ETSİN DOSTUM ÇOK BEKLİYORUM BU SERİYİ
  • Ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oz4nn -- 5 Aralık 2020; 20:39:57 >
  • Merhaba biz Drakan Çeviri olarak şu anda 60 seconds adlı oyunu çeviriyoruz. Eğer yamayı bıraktıysan elimizdeki yamayı bitirince devam edebiliriz. Eğer bıraktıysan biz devam edebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avitus -- 18 Haziran 2017; 11:47:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avitus

Merhaba biz Drakan Çeviri olarak şu anda 60 seconds adlı oyunu çeviriyoruz. Eğer yamayı bıraktıysan elimizdeki yamayı bitirince devam edebiliriz. Eğer bıraktıysan biz devam edebiliriz.

Sanırım çeviriyi yapan arkadaş çeviriye devam edemicek. Şuan yaptığınız yamayı bitirirseniz eğer sonraki yapacağınız yama bu oyun olursa çok makbule geçer. Yardıma ihityacınız olursa bende gelebelirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmail322

quote:

Orijinalden alıntı: Avitus

Merhaba biz Drakan Çeviri olarak şu anda 60 seconds adlı oyunu çeviriyoruz. Eğer yamayı bıraktıysan elimizdeki yamayı bitirince devam edebiliriz. Eğer bıraktıysan biz devam edebiliriz.

Sanırım çeviriyi yapan arkadaş çeviriye devam edemicek. Şuan yaptığınız yamayı bitirirseniz eğer sonraki yapacağınız yama bu oyun olursa çok makbule geçer. Yardıma ihityacınız olursa bende gelebelirim.

Elimizdeki yamayı bitirince belki olabilir.
  • Avitus A kullanıcısına yanıt
    Adam facebook ta bıraktığını söyledi
    Bir an önce yapabilirseniz sevinirim
    LÜTFEN!! LÜTFEN YAPIN
    LÜTFEN YAPINNNN
  • Devam edecek var mı arkadaşlar
    En son babasının sağlık sorunları vardı :(
  • Episode 7 yamasına başlamayı planlıyorum. Aynı anda birden çok yamayla uğraştığımız için yamaya tek başıma devam ediyorum. Şimdiye kadar yaklaşık 200 300 satır çevrildi. Yakında olmasa da yavaş yavaş biteceğini düşünüyorum. Yani en az Temmuz'a kadar bekleyin. İyi günler... İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avitus -- 31 Ocak 2018; 16:47:48 >
  • ben oynuyorum bölüm 7 de kaldım ama yıl 2018 hala çıkmadımı uyuşukmusunuz
  • Merhaba arkadaşlar son 2 yıldır anlatamayacağım sorun lar yaşadım. Çok uzun zaman geçmiş olduğunu farkettim. Yamaya tekrar sıfırdan başlayacağım. Yıllardır kullanmadığım pcyi açtığımda cevirdigim dosyaların gittiğini farkettim. Fakat sıfırdan başlayıp tekrardan çevireceğini belirtmek istiyorum buradan. Facebook sayfamdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

• kardeş ne zaman bitirirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ÇEVİRİ DURUMU GÜNCELLENDİ.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.