Şimdi Ara

Minecraft Soruları ve Destek [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
11
Favori
27.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    Ben daha yeni minecraft oynamaya başladım. Android telefonum üzerinden Minecraft PE oynuyorum. Oyunu satın aldım ve hilesi olarak Survival modda oynuyorum. Daha yolun başındayım ama oyunda koordinatlarımı öğrenmek istiyorum fakat ayarlar bölümünde koordinatları göster ayarı aktif değil. Nasıl aktifleştirebilirim? Ya da son sürüm ile uyumlu bir koordinat modu var mı acaba?
  • JaCkBuiLt J kullanıcısına yanıt
    PE oynamayalı çok zaman oldu fakat bildiğim kadarıyla kordinatlar sadece PC'de vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

PE oynamayalı çok zaman oldu fakat bildiğim kadarıyla kordinatlar sadece PC'de vardı.
    PC de koordinat olduğunu biliyorum ama PE de de lazım oluyor. Elmas bulmakta çok zorlanıyorum. Oyundan soğudum resmen.

• Arkadaşlar benim telefonum biraz eski playstore'da minecraftı indiremiyorum apksını indirmeye calısıyorum ama nasıl kuracağım? bilinmeyen uygulama hatası alıyorum
    indirdiğim sitehttps://www.oyunapkindir.com/minecraft-pe-apk-indir/ edit: başka sitelerdende indirdim aynı hatayı alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TyrellWell -- 25 Mart 2019; 22:3:25 >
  • İki sebebi olabilir hocam;
    1- Ayarlar > Uygulamalar > Bilinmeyen Kaynaklar > İzin Ver
    2- Belki de telefonunuz desteklememektedir.
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Windows 10 icin minecraft almak istiyorum dostlar,fakat kafam cok karisik.Microsoft magazada fiyatlarla **** gibi sitelerdeki fiyatlar cok farkli,cep telefonu icin dahi 49 tl.
    Nereden satin almami onerirsiniz ?
  • Scourgeofgod28 S kullanıcısına yanıt
    Karar sizin ama güvenliği gözardı etmeyin

• Arkadaşlar minecraft da premium olayı kalktımı ? Bilindiği gibi mc nin orjinal serverlarında ve nitrado benzeri siteler üzerinden kurulan serverlerde survival oynamak için premium gerekiyor. Nerden alabiliriz
    Sa hocam 1.14.1 de oynuyorum biliyorsunuzdur yeni köylü sistemi geldi. Artik kapı sayisina bağlı değil yatağa bağlı diyorlar. En az 20 yatak var 2 çan var en az 15-20 kapi var ona rağmen 4 tane köylü var sadece.
    Hatta 3 tane kendiliginden oluşan demir golem var.
    Aslinda 7 tane koylu vardi da 3 ünü diğerleri gormeden öldürdüm. Çünkü 2 sinin meslegini beğenmedim. İstasyonlarini kırınca meslekleri değişmediği için öldürdüm yeniden doğan olur diye o da olmadı. Biri de hirsizdi yeşil olan ondan öldürdüm.

Su an 3 tane meslek sahibi (çiftçi, zırhci,silah ustası) bir tane de yeşil olan hirsiz var. Bir suru kapi yatak var. Köy meşale dolu geceleri yaratik gelmiyor 3 tane de demir golem var kendiliğinden oluşan.
    4-5 gece de geçti ama artmiyor nüfus nasıl olacak ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Bir an Minecraft'tan bahsettiğinizden bile emin olamadım ne kadar değişmiş öyle. Bilgim yok maalesef fakat yine de kapıyı da göz ardı etmeyin.
  • Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    Baktım Minecraft'ın sitesi değişmiş ama bir windows markete göz atın derim.
    Yere ekmek attim topladilar sonra çoğalmaya başladılar su an en az 15 köylü var. 5 tane kendiginden oluşan demir golem var.
    Ara ara ekmek atiyorum açlar demek ki
    Çoğalsinlar da zümrüt kasip elmas set alacam profesyonel zirhcidan
    Silahcidan da elmas kılıç vs.

Kolay gelsin. DM gelebilir misiniz?
    Pm attim

Tesekkurler

• Merhaba arkadaslar
    On yargili sekilde minecraft a uzaktan yakindan hic bakmamistim. Suan isindim oyuna izleyip ve telefonda oyunu satin aldim.Fakat tek basima oynayamiyorum degisik serverler var napcagimi bilmedigim. Yardimci olabilcek var mi

• Bilgisayar icin olabiliriz

• Burası hala yaşıyo mu yav? Yardıma ihtiyacım var da, eğer hala oynayan varsa bana mesaj atabilir mi? Crossplay özelliği geldi son update ile playstation ile bilgisayar birlikte oynayabiliyor. Ben psdeyim, son bir achievement lazım trade yolu ile 1000 tane emerald elde et. Bunu kolay yoldan yapabileceğim hazır mapi olan arkadaşlar varsa çok makbul geçer.
  • Merhabalar burası yasiyor fakat biraz yaşlandı sanırım bizler 2015 sonrasina pek yetkin olmayan moruklariz artık

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.