Şimdi Ara

Minecraft Soruları ve Destek [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
11
Favori
27.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Efsane konumuzu yukarı alalım.
  • abi şimdi Minecraft Java Edition alıcam da. Java editionla hypixele girebiliyozmu ? Windows 10 için Minecraft la farkı ne ? serverlere girip çıkarken bi problem olurmu ? hani hypixel vb. serverlere girerken problem yaşarmıyım ? şimdiden teşekkürlerr :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerUye -- 28 Ağustos 2020; 0:16:10 >
  • PlayerUye kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim! Açık söylemek gerekirse Minecraft'ı anma günlerini saymazsak Minecraft'a veda edeli uzun bir zaman oldu ama şunu söyleyebilirim bu durum eskiden böyleydi hala da aynı olduğunu düşünüyorum. Orijinal bir hesabın varsa tüm sunuculara girebilirsin ama korsan bir hesabın varsa sadece orijinal hesaba sahip oyuncuların girebileceği sunuculara giremezsin. Microsoft Mağazadaki Minecraft Windows 10'da daha iyi çalışabilir ama Minecraft'ın kendi sitesinden aldığın çalışmaz diye bir durum olmaz. Hypixele konusuna da gelecek olursak sanırım bir Mod. Modlarda orijinal korsan fark etmez ama sunucuyla ilgili durumlar olursa yukarıda belirttiğim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheerfulfoot -- 28 Ağustos 2020; 11:34:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Win 10 için olanı alıcam. İleride sıkıntı olmaması için. Malum bu işler değişebiliyo genelde online çok oyunculu oynuyorum. Win 10 benim için daha iyi daha kapsamlı :) teşekkür ederim.
    Rica ederim. Hayırlı olsun!
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Up!
  • :D
  • Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar ? Hep online oynuyorum. Hangisi sizce daha iyi olur lütfen yardımcı olun :) Minecraft bedrock , java serverlerine girebiliyormu ? Minecraft win 10 daha ucuz. Javaysa 115tl daha pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerUye -- 29 Ağustos 2020; 23:18:42 >
    İlla orijinal diyorsan java al bence daha garanti olur.
  • İkiside orjinal değilmi reiz :D
    Orijinal de demek istediğim illa para vereceğim diyorsan almışken tüm işletim sistemleriyle uyumlusu anlamında başkan.
  • Win 10 daha ucuz kulağıma şöyle bişi geldi : minecraft win 10 java serverlerine giremiyo. Bu doğrumu ? bana lazım olan bu.
  • Bildiğim kadarıyla Java edition un kodlaması java. Bedrockunki ise c++
    Bahsettiğim şey bu doğru olabilir çünkü bu durum sadece Minecraft için geçerli değil şöyle ki biz arkadaşlarla bazen fosil oyunları (Age of Empires gibi) oynamaya çalıştığımız zaman Windows 10 ciddi uyumluluk sıkıntıları çıkarıyor ve ya düzelmiyor ya da zar zor düzeliyor benzer durumu yaşamamak için ben de java al derim ama tabii ki yaşanacak sıkıntılarda müessesemiz sorumlu değildir :)
  • Önemli bir sorunum var.Windows 10 için Mİnecraft sahibiyim.Microsoft Store'dan aldım.Oyunu silip yüklemem gerekti anca oyunu silip yüklediğimde uzun süre uğraşıp yaptığımız şehirimizin oyundan silindiğini farkettim.Şehri geri getirmeyi çok istiyorum onca uğraş çöp olsun istemiyorum.Yardımcı olun lütfen.
  • kliftwr K kullanıcısına yanıt
    Windows+R tuşuna basın veya direkt Çalıştırı bulun %appdata% yazın. minecraft isimli bir dosya olması gerekiyor. Daha sonra ise saves veya worlds oluşturduğunuz dünyalara oradan ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Eger haritayı göremiyorsanız versiyon değiştirip girmeyi deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat et sürekli oynadığın dünyaları yedekle %appdata% yazıp aratınca .minecraft diye klasör var ordan oynadığın dünyaların kopyasını oluşturup masaüstüne atabilirsin en azından bişi olduğu zaman tümden gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerUye

abi şimdi Minecraft Java Edition alıcam da. Java editionla hypixele girebiliyozmu ? Windows 10 için Minecraft la farkı ne ? serverlere girip çıkarken bi problem olurmu ? hani hypixel vb. serverlere girerken problem yaşarmıyım ? şimdiden teşekkürlerr :)
    hypixel vb. sunuculara girmek için java edition almanız gerekmektedir. windows 10 edition mcpe nin pc versiyonudur ve rtx ışıklandırması mevuttur. java edition almanızı öneririm modlanmaya ve kişiselleştirmeye çok müsait. w10 versiyonunda herşey paralı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerUye

Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar ? Hep online oynuyorum. Hangisi sizce daha iyi olur lütfen yardımcı olun :) Minecraft bedrock , java serverlerine girebiliyormu ? Minecraft win 10 daha ucuz. Javaysa 115tl daha pahalı.
    java edition öneririm daha iyi bir çok oyunculu deneyimi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kliftwr

Önemli bir sorunum var.Windows 10 için Mİnecraft sahibiyim.Microsoft Store'dan aldım.Oyunu silip yüklemem gerekti anca oyunu silip yüklediğimde uzun süre uğraşıp yaptığımız şehirimizin oyundan silindiğini farkettim.Şehri geri getirmeyi çok istiyorum onca uğraş çöp olsun istemiyorum.Yardımcı olun lütfen.
    maalesef dünyanızı oyun içinden yedeklemediyseniz geri getiremezsiniz
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.