Şimdi Ara

Minecraft Soruları ve Destek [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
11
Favori
27.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@PlayerUye de konu hakkında ciddi bilgi sahibidir. Haberdar etmeyi unutmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheerfulfoot -- 25 Ekim 2020; 10:37:16 >

• Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Sorusu olan yok Herhalde?
  • minecraft oynamak için sadece uyelige mi para vermek gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aintmybtch kullanıcısına yanıt
    hayır korsan sürüm oynayabilirsin
  • aintmybtch kullanıcısına yanıt
    Sitemden ücretsiz indirebilirsin sitemin adresini istersen verebilirim
  • Herobrine gördün mü ?
  • survival'da (hilesiz) end'e gittin mi gittiysen kaç kere yumurta aldın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Herobineyi bugüne kadar hiç görmedim fakat modları bulunmakta bir söylentiye göre bir korsan grubun oyuna eklemesi ile gelmiş olup 1.2.5 te olduğu rivayetleri var eğer korsan oynuyorsan dikkatli ol deirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernando melo

survival'da (hilesiz) end'e gittin mi gittiysen kaç kere yumurta aldın

quote:

Orijinalden alıntı: fernando melo

survival'da (hilesiz) end'e gittin mi gittiysen kaç kere yumurta aldın

Ende gittim fakat 1 kere öldürdüm baya bir büyülü eşyalara ve zırhlara sahip olman gerek 1 kere yumurta aldım piston ile alınıyor
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Başka sorusu olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

Yere dusen sorulari napiyosun?

Soruları Derken?
  • Hocam oyun naısl bitiyor belli bir sey yaptık dan sonra benim canım sıkılıyor ve gece çıkan canavarlar bizim yaptıgımız evlere nedne saldırmıyor en zor modda oynuyorum version1.6.2 oyun nasıl bitiyoru ayrıntılı cevaplarsan sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

quote:

Soruları Derken?

neyse

Survival da end portalı için gerekli olan end kutular nasıl oluşturuluyo?

Öncelikle kutular oluşturulmuyor ender gözlerini sağ tık yaparak fırlatıyorsun ve gözleri takip ediyorsun eğer survival (hayatta kalma) oynuyorsan en az 12 tane ender gözün olsun derim dediğim gibi takip ettikten sonra belli bir yerden sonra aşağı iniyor (ender gözleri) tabi ki sende yeri kazarak takip ediyorsun o gözler belli bir süre sonra dediğin kutuların olduğu yere götürüyor sen yapmıyorsun yani o kutuları bulduktan sonra ender gözlerini tüm kutulara sağ tık yaparak yerleştir ve end portalının kapısı böylece açılmış oluyor yardım edebildiysem ne mutlu bana

• quote:

Orijinalden alıntı: declan43

Hocam oyun naısl bitiyor belli bir sey yaptık dan sonra benim canım sıkılıyor ve gece çıkan canavarlar bizim yaptıgımız evlere nedne saldırmıyor en zor modda oynuyorum version1.6.2 oyun nasıl bitiyoru ayrıntılı cevaplarsan sevinirim

Oyunun öncelike tam bitmesi gibi bir şey söz konusu değil fakat end bildiğin üzere son diye oyunda bir yer var üstteki arkadaşın bahsettiği şey neyse burada bir ender dragon bulunuyor Türkçesi Son Ejderha gibi bir şey olması gerekiyor bu ejderhayı öldürmek survival de baya bir zorlayıcı eğer savaşacaksan baya bir büyülü eşyan zırhların ve taktiklerini olması gerek derim kılıçla öldürmek zor okları tercih etmelisin bu ejderhayı öldürdüğün de oyunun sonuna gelmiş oluyorsun fakat mapin hala kalır sadece dragonu öldürmüş olursun zombi gibi düşün böyle zorluk modunu zorlayıcı yaparsan kapıları kırabilirler ve sana dah canı çok ve güçlü olarak saldırırlar sitemden 1.6.4'ü indirebilirsin bu arada neyse yardımım olduysa sevinirim konuya katıldığın için teşekkürler

• şu hamachi hakkinda bilgi verirmisin bulamadim gitti ya video felan olmasin sen anlat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Man -- 21 Ekim 2013; 19:49:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gun Strike

şu hamachi hakkinda bilgi verirmisin bulamadim gitti ya video felan olmasin sen anlat

Hamachi bir ağ programıdır oyuncuları aynı landa göstererek ücretsiz (kısmen) birlikte oynamasını sağlar bizim servere gelmek istersen ağ adı:Minecraft Kılıçaslan 2 şifre 123123123 veya şifre yok
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • yere düşen creeperları napıyorsunuz

not: creeper’ın yazımı yanlış olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bipolar Bir Genç -- 31 Mayıs 2020; 18:44:40 >
  • quote:

quote:

şu hamachi hakkinda bilgi verirmisin bulamadim gitti ya video felan olmasin sen anlat

Hamachi bir ağ programıdır oyuncuları aynı landa göstererek ücretsiz (kısmen) birlikte oynamasını sağlar bizim servere gelmek istersen ağ adı:Minecraft Kılıçaslan 2 şifre 123123123 veya şifre yok

Kardeş oraya kadar bende geldim ağa bağlandım ama sonra ne yapıcam bilmiyorum devamı lazım bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kardeş oraya kadar bende geldim ağa bağlandım ama sonra ne yapıcam bilmiyorum devamı lazım bana

Eğer servere girmek istiyorsan ağa sağ tıkla ve ipv4 adreslerini kopyala de ve oyunda doğrudan bağlandan adresi ctrl+v olarak yaz ve giriş yap

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Soruları Derken?

neyse

Survival da end portalı için gerekli olan end kutular nasıl oluşturuluyo?

Öncelikle kutular oluşturulmuyor ender gözlerini sağ tık yaparak fırlatıyorsun ve gözleri takip ediyorsun eğer survival (hayatta kalma) oynuyorsan en az 12 tane ender gözün olsun derim dediğim gibi takip ettikten sonra belli bir yerden sonra aşağı iniyor (ender gözleri) tabi ki sende yeri kazarak takip ediyorsun o gözler belli bir süre sonra dediğin kutuların olduğu yere götürüyor sen yapmıyorsun yani o kutuları bulduktan sonra ender gözlerini tüm kutulara sağ tık yaparak yerleştir ve end portalının kapısı böylece açılmış oluyor yardım edebildiysem ne mutlu bana

Peki ender dragon unun yumurtasini kirabilme imkani var mi? (kirip icinden ejderi cikarttma gibi) Var ise nasil? Yoksa da o yumurtayi nasil alacagiz? Tiklyinca isinlanip duruyo

Ender dragonun yumurtasını piston ile alabilirsin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.