Şimdi Ara

Minecraft Soruları ve Destek [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
11
Favori
27.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tentantinton

quote:

Orijinalden alıntı: furkan15826

Kardeş ben Minecraft'a yeni başladım. Yaratıcı modda Crafting yapamıyorum. Ben mi yapamıyorum yoksa yaratıcı modda Crafting yapılamıyor mu?

abicim yaratıcı modda crafting yapmana zaten gerek yok ki:DDDDDDDDDD her şeyi envanterde bulabilirsin bulamazsan arama yerine yaz muhakkak çıkar

Hmm ben herşeyi envanterde bulamıyordum da demekki arama varmış
  • creepi kullanıcısına yanıt
    /time set kodundan bahsediyorsan yanına rakamda yazacaksında dediğin kodları daha açık yazabilir misin?
  • Cheerfulfoot kullanıcısına yanıt
    Hayır Time set deil 1.6 da gelen setworldspawn kodu çalışmıyor. pusulanın gösterdiği ok değişmiyor. saat değil
  • creepi kullanıcısına yanıt
    Pusula işine cevap vermem gerekirse bende de hiç değişmiyor fakat F3 Tuşu bu konuda sana çok daha fazla yardım edecektir yön olsun koordinat olsun
    diğer konuyu sorarsanhttp://www.youtube.com/watch?v=kvnjlb83ZXA belki yardımcı olur
  • oyunun amacı tam olarak nedir hocam kısaca açıklayabilirmisiniz cidden bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

Sorularınız varsa yardım edebilirim?

1.4.2 oynuyordum herhangi bir kasılma yoktu. 1.7.4 sürümüne geçtim aşırı derece takılma hatta donma meydana geldi.

Laptop'a yükledim aynı sürümü hiç bir takılma olmadan oynayabiliyorum yalnız masaüstü pc'min özellikleri onun neredeyse iki katı olmasına rağman donma yaşıyorum. Bunun nedeni nedir?
  • Oyunun amacı yok desem yeridir yani madenler bulup onları işleyebilir evler yapabilir gizli yerler keşfedebilirsin fakat resmi açıdan bakarsak ender dragon'u yok etmektir bu da oyunun en zor tarafıdır (hayatta kalma'da)
  • igneli kullanıcısına yanıt
    O sorunu bende yaşadım durun tahmin edeyim laptop'un işletim sistemi de windows 7 şahsen ekran çözünürlüğü video ayarları filandı derken çözdüm fakat sana önerim bilgisayarında minecraft kelimesini arat ne var ne yok sil geri yükle sana sorum minecraft'ın orijinal mi değil mi değilse sana site önereyim oradan indirebilirsin
    laptop win8.1 masaüstü win7 yüklü. Orjinal değil.
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman sil sitewww.bukkitturkiye.blogspot.com
  • quote:

Oyunun amacı yok desem yeridir yani madenler bulup onları işleyebilir evler yapabilir gizli yerler keşfedebilirsin fakat resmi açıdan bakarsak ender dragon'u yok etmektir bu da oyunun en zor tarafıdır (hayatta kalma'da)

anladım hocam teşekkürler
  • Ne demek önemli değil her zaman bekleriz sitede üstte görmüşsünüzdür belki
    Bir pistonun önüne bir blok koydum. Piston bloğu iterken oyuncu da bloğun üstünde duracak, blokla birlikte ilerlemiş olacak. bunun bir yolu var mı acaba?
  • chtsydn kullanıcısına yanıt
    1x1 alandan bahsediyoruz herhalde demek istediğinizi doğru anladıysam normal şartlarda duramaz ama sonuçta bir şekilde pistonun o arasında kalan tahtanın üstüne gelmiş olacak yani bloğun üstünde durmasa bile kolaycageri bloğun üstünde durabilir
    Aynen doğru anlamışsın ama olaydı iyiydi
    http://forum.donanimhaber.com/m_88278988/tm.htm

kardeşim acil bi çözüm bul yha
  • burakbal41 B kullanıcısına yanıt
    Yardım edildi. (mışın komplate)
  • Tavuk gibi domızzları inekleri falanda ttoplayığ çoğaltmak mumkunmu bide çiftlik kurmak istiyorum imekleri falan nasıl yakalarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bthnmlk kullanıcısına yanıt
    Tabi ki mümkün tavuklar elinize tohum aldığınızda sizi takip ederken,inekleri saman,domuzları havuçla sağlayabilirsiniz.
  • quote:

Tabi ki mümkün tavuklar elinize tohum aldığınızda sizi takip ederken,inekleri saman,domuzları havuçla sağlayabilirsiniz.

Sağol çok yardımcı oldun on numara Bi soru daha köylüleri çiftleştirebiliyrmuuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.