Şimdi Ara

Milli takım kampında silah çekti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milli Takım kampında aralarında Almanya'dan husumet bulunan Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun odasına arkadaşlarıyla baskın yapan Gökhan Töre'nin 2 oyuncunun ağzına silah dayayıp tehdit ettiği ortaya çıktı.

SİYAH-beyazlıların 350 bin Euro kiralama bedeli ve 900 bin Euro garanti artı 10 bin Euro maç başı ücret karşılığında kadrosuna kattığı Gökhan sahadaki performansı kadar saha dışındaki vukuatlarıyla da gündemden düşmedi. Hatta F.Bahçe derbisinden sonra izinli olmamasına rağmen sabaha karşığı gittiği bir barda silahla sırtından vurulan Gökhan'ın kendisini Beşiktaş'tan koparan asıl olaya haftalar önce imza attığı ortaya çıktı.

BEŞİKTAŞ'IN Gökhan Töre'nin sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanmak için girişimde dahi bulunmamasının nedeni ortaya çıktı. Siyah-beyazlıların kiralık olarak R.Kazan'dan kadrosuna kattığı milli futbolcuyu 30 Mayıs'a kadar 7.5 milyon Euro karşılığında bonservisiyle alma şansı bulunmasına karşın bu konuda girişimde bulunmaması ve pazarlığa dahi girmemesinin sebebini şampiy10 açıklıyor.

KURŞUNLARIN DA HEDEFİ OLDU!

SİYAH-beyazlıların 350 bin Euro kiralama bedeli ve 900 bin Euro garanti artı 10 bin Euro maç başı ücret karşılığında kadrosuna kattığı Gökhan sahadaki performansı kadar saha dışındaki vukuatlarıyla da gündemden düşmedi. Hatta F.Bahçe derbisinden sonra izinli olmamasına rağmen sabaha karşığı gittiği bir barda silahla sırtından vurulan Gökhan'ın kendisini Beşiktaş'tan koparan asıl olaya haftalar önce imza attığı ortaya çıktı.

‘Belinde silahla dolaşan adamla işimiz olmaz’

ÜNAL Aysal’ın danışmanlığını yaparken, G.Saray’ın Almanya Altyapı Proje Koordinatörü olarak atanan Bülent Tulun’un Gökhan Töre tespiti çok konuşulacak. Tulun, genç futbolcunun adının sarı-kırmızılı kulüple anıldığı dönemde barda silahla vurulmasına atıfta bulunarak yakın çevresine “Belinde silahla dolaşan adamla işimiz olmaz” dediği ortaya çıktı.

3-4 KİŞİ ODAYA DALDILAR

KÖLN’DE doğan, aslen Samsunlu bir ailenin çocuğu olan Gökhan'ın, aralarında Almanya’dan kalan husumet olduğu öğrenilen Hamburg'lu Hakan Çalhanoğlu ve Bayer Leverkusen’li Ömer Toprak'la yaşadığı olay akıllara durgunluk verdi. İstanbul’daki Milli Takım kampında Ömer ve Hakan'ın odasına dışarıdan gelen birkaç arkadaşıyla adeta baskın yapan genç futbolcu, iki ismi silahla tehdit etti. Hatta Gökhan ve yanındakilerin iki futbolcunun ağzına silah soktuğu da iddia edildi.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ DE OLAYDAN HABERDAR

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman ve bazı yöneticilerin de bu olaydan haberdar oldukları öğrenildi. Bu hadisenin ardından F.Bahçe maçı sonrası Gökhan'ın silahla yaralanmasına neden olan olayın da tüm detaylarına ulaşmalarına rağmen takımın 2.’lik şansı nedeniyle sadece para cezası kesen siyah-beyazlılar sezon sonu kararını verdi. Ve Gökhan'ın Beşiktaş macerası son buldu.

kaynak : Tanrı parçacığı erdal cömert

Milli takım kampında silah çekti

• ben bu filmle oscar'ı alırım.
  • Sağlam senaryo.
  • gökhan 2 arkadasının ağzına silah dayayıp malların nerde olduğunu sorarken odaya kırmızı peleriniyle erdal cömert girer ve olaylar gelişir
  • Gokhani taraftarin gozunde itibarsizlastirmaya calisiyorlar gibi geldi bana. Yani tamam gece kulubunde vurulmus olabilie ama kampta silahla futbolcu tehdit etmek ? Fatih hoca donemini varsayarsak bir daha milli formayi giyemezdi Gokhan... Zaten birak Fatih hocayi kim olsa milli takimdan kovar. Olusan ortam ne ? Yonetim beceriksiz degilde oyuncu sorunlu imaji. Belkide Besiktas almasin diye de cikartilan asilsiz haberler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu haberi biz yaptırdıysak çok sevinirim. Artık medyaya ısmarlama haberler yaptırabiliyoruz demek ki. Hem de tanrı parçacığı Erdal Cömert'e :)Biraz böyle mafyatik işlere ihtiyacımız var en azından medya bazında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nannan10

Yalnız bu haberi biz yaptırdıysak çok sevinirim. Artık medyaya ısmarlama haberler yaptırabiliyoruz demek ki. Hem de tanrı parçacığı Erdal Cömert'e :)Biraz böyle mafyatik işlere ihtiyacımız var en azından medya bazında.

Ne ara biz yalan haberlere, kendi futbolcumuza atılan iftiraya sevinecek, bundan mutlu olacak kadar aşağılık olduk? Nerede kaldı Beşiktaşlılık duruşu? Baba Hakkı? Şeref Bey?
  • İlk cümleyi okuyup hemen kaynak kısmına baktım, zaytung filan diye bekliyordum ama ciddi ciddi bunu haber diye vermişler.

http://sampiy10.gazetevatan.com/haber/agzina-silah-sokmus/645054/5
  • Milli takimin son kampina neden cagirilmadi diye de dusunmenek elde degil

• Fatih Terim böyle bir olay olsa adamı keser.

• Kimse dememiş. Yav He He

• Gökhan: " Hello my little friend " demiş.
  • zaytung sandım harbi habermiş yazıklar olsun böyle haberede basınada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha biri csb yazdi sandim sonu gercekten haber cikti. Ve tabiki tanri parcacigi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan sandim gidiyorum

• "I am Gökhan Töre Okgeayy" demiş mi sonra?
  • gökhan tam vuracakken ikisini bölüm bitmiş,counterda olur böyle şeyler.
  • Ilk cümle beni benden aldı sabah sabah

• Gökhan Törleone.
  • Konu başlığını gördüğüm anda Erdal cömert dedim ki beni hiç bir zaman haksız çıkartmaz sağolsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.