Şimdi Ara

MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI MÜLAKAT SORUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
22.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- 100 Adet Masum İnsanın , 1 Adet İse Azılı ve Acımasız Seri Katilin Bulunduğu Bir Gemiyle Karşı Karşıya Kalsan ve Gemiyi Batırma Şansın Olsa Nasıl Bir Yol İzlersin ?

2-Ahmet Bir İşi 40 Tl ye Hasan İse 60 Tl ye yapıyor, İkisi Birlikte 58 Tl Aldıklarına Göre, Ahmet Paranın Ne Kadarını Almıştır ? (cevap Tam sayıdır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .koter. -- 8 Şubat 2016; 22:40:31 >

• 1.gemiyi patlatirim gomtanım hemide kıçınden

2. Soru bozuk hacı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gemiye taramalı tüfek atardım.
    ahmetin ne kadar uyanık olduğuna bağlı ötekide.

• Benden istihbaratçı olmazmış onu anladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Batırırım.
    2-40TL.

• 1.Gemiyi batırırdım.
    2.Soru bozuk.

• 2. Cevap 38
    1. Cevap batirmam

• 1- Gemiyi batırırsam 100 masum ölecek. Batırmazsam ileride o seri katil en fazla 25-30 kişiyi öldürür. O yüzden batırmam.
    2- Hasan 60 tl ye yaptığına göre demek ki işe hiç bulaşmıyor. Sadece Ahmete yardım ediyor. Ahmet te ona 18 tl veriyor yardımı için. Yani Ahmet 40 tl alır.
  • yav he he kesin MİT sorusudur .
  • Mit mülakat sorusu olduğunun kaynağı nedir?

• 23 24 tl arasi bisey almistir.
    Niye gemiyi batiriyorum katili oldururum.
  • Facebook onayli kesin. Zaten mitte cagirip boyle mal sorularla adam aliyor

Birde size tavsiye eger ise girerken boyle sorular sorulursa size soran cevabindan cok gidis yolunuza dusunus tarziniza bakar.

Yani 1. Soruya ornegin, batiririm veya batirmam diyen direk elenir. Durumu degerlendirmesi lazim iste eger devlet bilgisi sakliyorsa suclu batiririm yoksa su kadar adam oldurur bir sure sonra insanlarin dikkauni ceker vs seklinde.
    2. Soruyada orani %40 bulup 58 le carptiginda tam sayi cikmadigindan soru yanlis yerine ya ikiye bolusurler yada ali 40 alir gibi cevaplar verir.

Edit: boyle zeka sorularinida dikkat ceksin diye google mulakati mit mulakati diye marjinal isimlerle yayinlarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S,W,A,T -- 8 Şubat 2016; 23:02:58 >

• Cevap 1: gemiye seri katili batiririm hazir gemide yakalamasim

Cevap 2:4tl almistir

Dogruysa nasil cozdugumu anlatirim

Madalyam nerde benim

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Facebook onayli kesin. Zaten mitte cagirip boyle mal sorularla adam aliyor

Birde size tavsiye eger ise girerken boyle sorular sorulursa size soran cevabindan cok gidis yolunuza dusunus tarziniza bakar.

Yani 1. Soruya ornegin, batiririm veya batirmam diyen direk elenir. Durumu degerlendirmesi lazim iste eger devlet bilgisi sakliyorsa suclu batiririm yoksa su kadar adam oldurur bir sure sonra insanlarin dikkauni ceker vs seklinde.
    2. Soruyada orani %40 bulup 58 le carptiginda tam sayi cikmadigindan soru yanlis yerine ya ikiye bolusurler yada ali 40 alir gibi cevaplar verir.

Edit: boyle zeka sorularinida dikkat ceksin diye google mulakati mit mulakati diye marjinal isimlerle yayinlarlar

siz fazla fbı cıa filmi izlemişsiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Facebook onayli kesin. Zaten mitte cagirip boyle mal sorularla adam aliyor

siz fazla fbı cıa filmi izlemişsiniz hocam

Filmizleme degilde tecrube diyelim isin icindeydik

• Cevap-1: Bir istihbaratçı gibi 100 kişiyi seri katile karşı kışkırtır onu gemiden aşağı atarız. Yok efendim seri katil olduğunu bir tek ben biliyorsam seri katilin ilk cinayeti işlemesine izin verir sonrasında kalan 99 kişiyi ona musallat ederim. Ha gene yok inene kadar kimseye zarar vermeyecek ve planlarını sonraya saklıyor bilgisine sahipsem inene kadar kendisine müsaade ederim.

Gemiyi batırmak çözüm değil; zira gemi de biz de varız...

Cevap-2: Bu sorulara net cevap aranmaz. Örneğin: Ahmet 40 liraya, Hasan ise 60 liraya yaptığı işi neden birlikte 58 liraya yapsın?

Gibi gibi...
  • 1- bir gemide 9 cani 1 masum olsa dahi gemi batırılmaz...
    2- ahmet 24, hasan 34 lira almıştır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.