Şimdi Ara

Millet nerde?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lan EUW'den TR'ye transfer ettiğim ana hesabımda 42 dakikadır tekli dereceli girmeye çalışıyorum. 20-25 dakikada bir maç buluyor onu da 1-2 kişi kabul etmiyor. Hani hesap çilingir falan değil, bildiğin 2 sezondur EUW'de gold 3-5 arası takılan ortalama elo'da bir hesap. Bugün bayram falan mı var? çoluk çocuk nerde aga? Uyuyacağım yani az kaldı pc başında.

• Hocam server aktarımı yapınca işler biraz sapıtıyor. Ben yaz başında westten tr ye geçirdiğimde her maç öncesi 1 saat sıraya katılmamı engelliyordu sonra tekrar başlıyordu
    Bi süre bekle bende zamanla işler yerine oturdu
  • hocam kesin hata vardır yoksa suan oyun veletlerden değil daha çok liseye giden öğrencilerden kaynıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç buldu. Ancak bismillah feci küfürler troller falan derken dodge atmak zorunda kaldım. TR derecceli ilk yerleştirme maçımda daha pick ekranından dodge attım. bakalım hımfss...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karthus_Deathsinger

Maç buldu. Ancak bismillah feci küfürler troller falan derken dodge atmak zorunda kaldım. TR derecceli ilk yerleştirme maçımda daha pick ekranından dodge attım. bakalım hımfss...

Buldun tabi bdavayi gectin dimi 😈

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.