Yüzbaşı
28 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar ben de bu sene girdim siz gibi, ingilizce mimarlık istiyordum sene boyunca burası geldi sonunda. Hangi bölümdesiniz, konaklama işini nasıl halletmeyi düşünüyorsunuz?
Mimarlık düşünüyorum ne söyleyebilirsiniz okul hakkında? Öğrenci ortamı nasıldır hocalar maaşının peşindemidir yoksa size gerçekten birşey katmaya çalışırlar mı?
Bu hafif ciddi bir qq konusudur,
Evet arkadaşlar birisi bana sadece 5 kartla (raging worgen, faceless manip., charge, inner rage, emperor) ile tek turnde 32 damage çıkartmanın neresi eğlenceli? Bu senaryo emperorun sadece 1 kartın costunu azalttığını varsayarsak 10. turnde ortaya çıkıyor (3+3+5+0). Daha fazlasını indirirse daha erken olur. İşin içine bir inner rage daha katarsak olay saçmalık boyutuna ulaşıyor ve tek turnde 40 damage gibi gülünç bir rakamdan söz ediliyor.
Şu emperor standarttan çıkarıldığı gün kurban keseceğim...
Arkadaşlar kısa bi süre önce açtığım paketten murlock warleader çıktı ve akabinde oyun bana tüm murlockları topladığımı söyleyip old murk eye ı ödül olarak verdi. Ama işin garip tarafı ard arda 3 kez aynı achivement ekranını gösterdikten sonra her birinde old murk eye verdi. Şu an 3 tane old murk eye var . Old gods ile murk eye ve captains parrot gibi reward kartların devre dışı bırakılacağını duymuşsunuzdur. Bi ihtimal bunları dustlama şansımız olabilirmi?
Apprehend (E)
Fixed a bug where enemies would be pulled in if they escaped the area during the cast time
Yani meali: Skill atılırken alandan çıkmayı başarmış düşmanların çekilmesini sağlayan bir hata giderildi.
Yüce rabbim ritonun kalbini yumuşattı sonunda
Kaymak: Surrender at 20 8/4 pbe update i
Sizce de biraz op değil mi? Tamam ucuz değil ama tüm kartların costunu en az bi kere indireceği neredeyse garantili. Üstüne statları da kötü değil 5/5 oldukça iyi disable yoksa uğraştırıyor. Sizce nerf gelirmi? Mana costuna yada özelliğine değil de 4/4 yada 3/5 vs olsa?
Geçen el kafama iki tane Force of Nature + Innervate + savage roar kombosu yedim bu postu onun da acısıyla yazıyor da olabilirim.
Evet arkadaşlar dünden beri her oyun istisnasız oyundan düşüyorum. Oyunu oynuyorum tak diye herkez donuyor. Ve takiben yeniden bağlanılıyor yazısı çıkıyor. Skype, tarayıcı steam vb gibi internet gerektiren programlarda hiç bir aksama yok. Modemle ilgili bi sorun olmadığından eminim. Ne kadar beklersem bekleyeyim tekrar bağlanmıyor. Oyundan çıkıp clientten tekrar girince ancak düzeliyor. Ve her oyun en az bir kere oluyor bu. Sebebi ne olabilir başka bunu yaşayan var mı? Teşekkürler.
Bu nedir arkadaş yaa değişiklik yapacaz diye oyunu mahvettiler . Clientte son zamanlarda gelen oyun istekleri görünmüyor. Oyun sonrası istatistikler bekleniyor da kalıyor. Şampiyon seçiminde rötarlı seçiyor veya süre bitse bile öylece kalıyor. özellikle özel oyunlarda odaya bile girmiyor. Çok rica ediyorum birisi şunu yolunu yordamını öğretsin ne yapabilirim. Arkadaşlarla özel oyun partisi vericektik giremedim tüm gecem zehir oldu.
Uygunmudur oynanır mı ? Bence topta olmaması için bi sebep yok düşüncelerinizi alayım
Başliķtaki gibi uzun uğraşlar sonucunda gold oldum ve sezon bitmeden yukselmek isteyen arkadaslara tavsiyelerim var;
Öncelikle kesin elonuza yakın birisiyle duo girin. Takıma 1 toxic gelme ihtimali azalıyor. Ayrıca en etkili ikili jungle solo ikilisi. Hele ki riven gibi taşıyacak heroyu kamplarsaniz free win 2.cil olarak bi macinızda sizin veya karşı takımdan farketmez feeder veya yeteneksiz bi oyuncu varsa maç bittikten sonra hemen girmeyin , 3-5 dakika bekleyin. Az bi ihtimal bile olsa takımımıza gelme tehlikesi var. 3. Olarak... asla ama asla bi kill almak için 5 kişinin arasina girmeyin sizin kazancınız 300 altin oluyor ama karşısı 300 gold arti 4 kişinin paylasmasiyla 600 altini buluyor.
Ve son olarak (kesin bilgi olmamakla birlikte) mavi takımdan saniz ve kaybedecekseniz karşı takım nexusu kesmeden surrender verin daha az lp gidiyor ki burda belirtmeliyim ki bu sadece bana denk gelmiş bir durum da olabilir "yok öyle bişey bi yerinden uydurma " tarzı cevap atmayın lütfen. Iyi forumlar iyi lig atlamalar
Hakkında
Forum İmzası:
İki soru vardır: Dayak nedir? Neden atılır?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 455
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.412 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.