Teğmen
01 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Diğerleri zaten fiilen kaybedilmişti resmiyet kazandı. Ama bizde olup anlaşma da karşıya verdiğimiz tek ada Meistir.
Akp yerel yönetimini üyelerini önemsemiyor afyon akp temayül yoklamasında 1. Olan adam ilk 5 e bile alınmamıştı demokrasi diye öterler birde kendi üyelerinin demokrasilerine saygıları yok
Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun hapse mahkum edilmesiyle ilgili bir adalet yürüyüşü başlattı. Allah gücünü arttırsın, Allah yardımcısı olsun. Bu eylemin biçimini destekliyorum. Çünkü provakasyon yok. Ne yaparsa kendine yapıyor. İnşallah Hayırlı olur

Meral Akşener
Atatürk laikliği demokrasi ile getirmemiştir ama iyi ki getirmiş şuan da demokrasi ile gitmez laiklik insanlae benimsemiş peki sizce demokrasiye uymayan şeyleri zorla getirmek ve kanla yasal mıdır ?
Gerek yaşayış gerek mutfak kültürü en önemlisi ise Kibarlık bir başkasını düşünme konusun da en kültürlüsü türkler mekke de yaşamış birisi olarak her tür müslümanları gördüm hepsi kaba yaşayışları güzel değil kültürsüz insanlar kültürel olarak farkediyorsunuz böyle kişilerle bir arada yaşamak istemdiğinizi islamı yücelten türkler bence.
Bugün sırtımızı katara döndüğümüzde arap ülkelerinden bir ekstra pay alabilir miyiz ? Yatırım ? Dostluk ? Ya da abd den bir paybir geri dönüş alabilir miyiz ?
Bugün Katara destek olduğumuz da (abartıp diğer ülkelere reamen düşmanlık göstermediğimiz sürece) Katar olaylar sakinleştikten sonra o ülkelere ve Abd ye yapacağı yatırımları Bir niktar belki de tamamen Türkiyeye çevirme ihtimali olmaz mı ?
Ve orada Abd üssü var ken kolay kolay savaş açılmaz eğer 5 bin CANIMIZIN KILINA ZARAR gelmeden orta yol ile bu iş sonladırılırsa çok karlı çıkarız diye düşünüyorum.
En önemli şeyimiz canlarımız bunu pazarlık olarak düşünmemeliyiz para dan mülkten şan dan şöhretten önce insanımız ve vatan evlatlarımız önemli oradan gelecek yatırım için hiç bir can feda etmemeliyiz.
İnsanlar vergisinin belli bir miktarını şekillendirebilmeli gerçek demokrasi bu değil de nedir ? Halkın %49 u örneğin kalan kısmının seçiminin jararına parasını harcaması haksızlık değil mi ? Halk örneğin yıllık vergisinin %30 unu şekillendirebilmeli bunlar için seçenekleri de kurumlar bankalar şehit aileleri gibi seçenekler olabilir saçma ve resmiyetsizce kategoriler olmaması şartıyla ben mesela vergimin diyanete ve suriyelilere gitmesini istemiyorum. Şehit aileleri, Milli Savunma Bakanlığı ya da Ar-Ge projeleri için vermek istiyorum. Sizce bu benim doğal hakkım değil midir ?
maçın en sonuna kadar not flamerdım ama adamlar o kadar ayrı oynayıp lb den tek yiyorlar ki oyun sonu s+ alıp 14/3/13 gidip midden toptan fazla farmım olup s+ almamla beraber emeklerimin boşa gittiğini hissedince oyundan soğudum
MERHABA BEYLER BABAM TURİZMCİ (ŞİRKETİMİZ VAR HAC UMRE GİBİ NEYSE KONUMUZA DÖNELİM

MENZİL CEMAATİNİN SEMERŞAH TURİZM DİYE ŞİRKETİ VAR.

HER SENE DİYANET HACIYA GİTMEK İSTEYENLERİN KESİNLİKLE %60 INI KENDİSİNE AYIRIYOR PARA KAZANMAK İÇİN LİBERAL DEVLET BU KONUDA LİBERAL DEĞİL KOMİK %40 IDA ÖZEL ŞİRKETLERE GİDİYOR AMA KONU ŞU Kİ NEREDEYSE %80 %70 ÖZEL ŞİRKET İLGİSİ VAR AMA DİYANET İZİN VERMİYOR BUNA VE ŞÖYLE BİR SİSTEM KOYDU İNTERNET ÜZERİNDEN KURASI ÇIKMIŞ HACILARIN KİMLİK BİLGİLERİNİ İSTİYOR BUNLAR DOĞRU GİRİLDİKTEN SONRA CEP TELEFONUNA MESAJ GİDİYOR GİTMEK İSTEYEN HACI ADAYININ ÖNCEDEN KURA ÖNCESİ DİYANETE VERİYOR TABİ Kİ DAHA SONRA BUNLARI 10 DAKİKA İÇİNDE SİSTEM ÇÖKMEDEN YAPABİLİRSEN(SİSTEM YOĞUN BELKİDE 100 BİNE VARAN KİŞİ SAYISINI TAM BİLMİYORUM AMA BAYA FAZLA BİR ANDA GİRMEK İSTİYOR SİSTEME ÇÖKÜYOR SÜREKLİ) O ADAM ÖZEL ŞİRKETLE GİDEBİLİYOR YANİ %80 TALEP VARSA %40 I ÖZEL ŞİRKETLE GİDEBİLİYOR VE %40 I DİYANETLE GİTMEK ZORUNDA KALIYOR YANİ BUNU ŞİRKETLERE ORANLARSAK HEPSİ DE AYNI PERFORMANSI GERÇEKLEŞTİRDİĞİNDE SİSTEMİN KARŞISINDA VE ELBETTE HER ŞİRKET İNTERNET KAFE KAPAYIP BİR HACIYI BİR KİŞİYE VERİP ÇOK HIZLI GİRMEYE ÇALIŞIYOR LAKİN ORADA %40 LIK KAYIP OLUYOR HER ŞİRKET AYNI PERFORMANSI GÖSTERSE HEPSİ YARI HACISINI KAYBEDİYOR 80 GÖTÜRECEKKEN 40 GÖTÜREBİLİYORLAR. SİSTEM BENCE SAÇMA BURASINI GEÇELİM OLAYIMIZA DÖNELİM.

HER SENE ÖZEL ŞİRKETLERİN LİDERLERİ 300-400 GÖTÜRÜRKEN GEÇEN SENE MENZİL CEMAATİ ŞİRKETİ SEMERŞAH TURİZM 5000 KİŞİ HACI KAYDETİP GETİRDİ KOCAMAN BİNALARI KAPATTILAR SIRF KENDİLERİNE ÖZEL SERVİS OLUŞTURDULAR BU DİĞER ÖZEL ŞİRKETLER TARAFINDAN DİKKAT ÇEKTİ VE BU BAŞARIDA BİR İŞ VAR MI Kİ SORUSUYLA HAREKETE GEÇİRDİ.

BU SENE BİR TURİZMCİ KADIN SEMERŞAH TURİZMİ ARIYOR VE SİSTEM DE BENİ YÜZDE YÜZ KAYDETEBİLECEK MİSİNİZ DİYOR SEMERŞAH TURİZM YETKİLİSİNE (MENZİL CEMAATİNİN ŞİRKETİ GELİRLERİ ORAYA GİDİYOR.) KADIN UZUN UĞRAŞLAR SONUCU YÜZDE YÜZ GARANTİSİNİ TONGAYA DÜŞÜRÜP ADAMDAN ALIYOR TABİ Kİ BUNLARIN TAMAMINI SES KAYDINA ALIYOR BU İNTERNETTE VAR MI ARAŞTIRMADIM BAKMADIM LAKİN TÜRSAB HÜSİAD GİBİ ÖZEL ŞİRKETLER TOPLULUKLARINA ULAŞIYOR VE DİYANETİN DEVELTİN MENZİL CEMAATİNİ KAYIRARAK HAKSIZ YAPILDIĞI ORTAYA ÇIKMIŞ OLUYOR..

İKİNCİ BİR KANDIRILDIK VAKASI GELMESİN KUL HAKKI YENMESİN FETÖ GİBİ BAŞKA CEMAATLERE DEVLET PEŞKEŞ ÇEKİLMESİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..
topta lissin ctleri nedir birde jaxın ct leri ve soloya merak sardım rehberi varmı şampiyon degilde topun tamamının ?
Hakkında
Konum: İstanbul Kartal
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 104
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 179
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.902 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 142 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.