Şimdi Ara

Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
21
Favori
76.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, PM üzerinden isim soy isim ve iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz
  • millenicom kullanıcısına yanıt

Hizmet sağladığınızı ben biliyorum zaten kullanıyorum ama bilmeyen birisi nasıl bilecek? İnternet sitenizde hız sorguladığım zaman sadece TT altyapının hızını gösteriyor.

• millenicom kullanıcısına yanıt
    Benim adresimde var ama hizmet vermiyorsunuz. Bu nasıl olacak ? Hatta buna ek olarak Milenicom dan önceki 5 yok süperonline fiber kullanıcısıydım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kaldığım yerde daha iyi bir alternatif olmadığı için Eylül'de bitecek olan taahhüdümü uzattım. 96 küsür tl'den 109 oldu. Bu yeni tarife Eylül'den sonra işleyeceğini doğruladıktan sonra onay verdim ama tarifem anında değişti ve online işlemlerde yeni fiyat görünüyor. 3 ay önceden fazladan para ödetmezsiniz umarım :)

• Kaan__ K kullanıcısına yanıt

Kontrat süresi kaç ay oluyor? Tam 100mbps verebiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buldozer85

Arkadaşlar millenicom dan superonline altyapısı ile 100 mbit abonesi oldum, olduğuma olacağıma bin pişman oldum, önceki evimde 50 mbit fiber turktelekom kullanıyordum gerçekten çok stabil çalışıyordu hiçbir sorun yaşamamıştım , şimdi sözde 100 mbit kullanıyorum ama bazen 20 bazen 10 bazen 100 hiç stabil değil , cumartesi kayıt açtılar hala dönüş olmadı , aradığım zaman muhatap bulamıyorum, Kaç gün oldu hala en kısa sürede çözülecek diyorlar başka bişey demiyorlar , bugüne kadar hiç sorun yaşamadığım smart TV ağ hatası vermeye başladı , birde 24 ay taahhüt verdik, yeni abone olmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle önermiyorum , hangi firmadan abone olursak olalım sorun çıkabilir ama gördüğüm kadarı ile millenicom cozüm üretmekte çok zayıf,

Güncel olarak memnunluk durumunuz nedir?

• SOL altyapılı 100 mb fiber internetimde son günlerde kopmalar yaşanmaya başladı. Telefondan arıza kaydı bırakamadım. Sistem "Abone bilgilerinize erişilemiyor" diyerek beni ana menüye atıyor. Ben de whatsapp hattından kayıt açtırmak istedim ama görüştüğüm MH günde 4 adete kadar kopmanın normal olduğunu söyledi ve arıza kaydı açmadı. Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü 

Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü

Bu da arıza anındaki modemin hali.... Millenicom Superonline Altyapısı Kullananlar Kulübü 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 10 Temmuz 2021; 17:34:48 >

• rtsbora kullanıcısına yanıt

Bu ekran goruntusunu alıp btk sitesine https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/tsys/giris.html sikayette bulunun.. gunde 4 kez kopması normal degil ayipli hizmete girer.. genelde baslarindan savmak icin yaparlar bu resimlerle beraber btkya yazin modem degisimi de isteyim huawei 255s getirmesinler ama.. mecbur ilgilenecekler ekran goruntulerini muhakkak ekleyin.. 4 kez kopma normal falan degildir.. hatta taahutunuz 4 kez kopma normal dedigi icin taahutunuz varsa odeme yapmadan iptal hakkınız bile olur.. resmen bilemeyenleri ise alip lakayit konusturuyorlar.. ben sorunlarimin cogunu btk uzerinden hallediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: antrakinon

Bu ekran goruntusunu alıp btk sitesine https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/tsys/giris.html sikayette bulunun.. gunde 4 kez kopması normal degil ayipli hizmete girer.. genelde baslarindan savmak icin yaparlar bu resimlerle beraber btkya yazin modem degisimi de isteyim huawei 255s getirmesinler ama.. mecbur ilgilenecekler ekran goruntulerini muhakkak ekleyin.. 4 kez kopma normal falan degildir.. hatta taahutunuz 4 kez kopma normal dedigi icin taahutunuz varsa odeme yapmadan iptal hakkınız bile olur.. resmen bilemeyenleri ise alip lakayit konusturuyorlar.. ben sorunlarimin cogunu btk uzerinden hallediyorum..

Teşekkürler.

• Upload cok iyi yanliz 20 mbit :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp hattından görüştüğümde 100mbps taahhütsüz 109,90 kampanyasına superonlineında dahil olduğunu söyledi m.t ama tam emin olamadım. Bu kampanyadan kullanan var mı?

• Marrusia kullanıcısına yanıt

20 mbps upload devam ediyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

20 mbps upload devam ediyor mu ?

devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 12 Temmuz 2021; 13:45:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Informed

Whatsapp hattından görüştüğümde 100mbps taahhütsüz 109,90 kampanyasına superonlineında dahil olduğunu söyledi m.t ama tam emin olamadım. Bu kampanyadan kullanan var mı?

Ben kullanıyorum ve 104,90 lira ödüyorum. MH ile konuşup biraz daha indirmeye çalışın.

• Arkadaşlar merhaba. Şuanda sol altyapısında Vodafone fiber kullanmaktayım.
    Alternatif olarak sözleşme sonunda millencom düşünüyorum.

Sol altyapısında kullananlar için durum genel olarak nasıl?
    Sol altyapısında kullanan bir arkadaşhttps://bgp.he.net adresine girerek Asn numarasını bana iletebilir mi? Peer durumunu incelemek adına asn numarasına ihtiyacım bulunmakta.

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Ben kullanıyorum ve 104,90 lira ödüyorum. MH ile konuşup biraz daha indirmeye çalışın.

Alıntıları Göster

Taahhütsüz mü?

• WoLeRiNe kullanıcısına yanıt

Frankfurt :

Valve Viyana:

• quote:

Orijinalden alıntı: Informed

Taahhütsüz mü?

Alıntıları Göster

24 ay taahhütlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

SOL altyapılı 100 mb fiber internetimde son günlerde kopmalar yaşanmaya başladı. Telefondan arıza kaydı bırakamadım. Sistem "Abone bilgilerinize erişilemiyor" diyerek beni ana menüye atıyor. Ben de whatsapp hattından kayıt açtırmak istedim ama görüştüğüm MH günde 4 adete kadar kopmanın normal olduğunu söyledi ve arıza kaydı açmadı.  

Bu da arıza anındaki modemin hali....  

Günde 5 kere kopma oluyor yaz hocam bu nasıl rezilliktir anlamadım. Ülkede düzgün olan tek bir şey olmaz mı ya !

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.