Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.393
Cevap
40
Favori
136.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A3603CD4

Teşekkürler.
  • 641282C6

Merhabalar, millenicoma vericeğim kodla üye olursanız hem bi öğrenci kardeşinizi sevindirirsiniz hem de ilk bir ay ücret ödemezsiniz.

KOD
    641282C6
    KOD

Şunu da söyliyeyim eğer siz kodum var demezseniz onlar kodunuz var mı demez bir ay fazla ödersiniz boşu boşuna gerek yok. Ayrıca yeni başvuru yaptıysanız ve kodu söylemeyi unuttuysanız arayıp durumunuzu bildirip(ben unutmuştum söylemeyi) başvurunuzu iptal edip yeniden kodla başvurabilirsiniz ve bir ay fatura ödemekten kurtulursunuz.

Millenicomdan 35mbps'a kadar internet hizmetini alıyorum ve aldığım hız 35 fiber altyapıda çok hızlı kaliteli bir iss benim gördüğüm kadarıyla. Şahsen öneririm.

Adım Muhammet
  • GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:10

Arkadaşlar 3 hafta önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

• KOD: 9C319787 KULLANAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER.
  • Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 333 0 333

Davet kodu : C51960DE

• 8 Aylık Kupon hakkım devam etmektedir (02-06-2020 güncel bilgidir). Kupon Hakkı biten kodlar kullanılırsa bedava sisteme işlenmemektedir.

• İlk fatura döneminde çıkacak faturayı zamanında ödendiği takdirde; Gelecek ay bedava hakkım olduğu için
    Sistem size otomatik olarak bedava hakkı tanımlayacaktır.

• Merhaba Millenicom davetiye kodum

70d6f212

Bu kod ile başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

Salih akyol
    70D6F212

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 333 0 333

Davet kodu : C51960DE

• 8 Aylık Kupon hakkım devam etmektedir (20-05-2020 güncel bilgidir). Kupon Hakkı biten kodlar kullanılırsa bedava sisteme işlenmemektedir.

• İlk fatura döneminde çıkacak faturayı zamanında ödendiği takdirde; Gelecek ay bedava hakkım olduğu için
    Sistem size otomatik olarak bedava hakkı tanımlayacaktır.

• Kalan kupon sayım : 11

Referans kodu : 391358A2

Kodu kullanan arkadaşa 25 TL göndereceğim.

Arkadaşlar sorunsuz bir şekilde 1 ay oldu bağlatalı, hiç bir sıkıntı yaşamadım hız, ping konusunda tavsiye ederim.

İsim: Sefa Karaman

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için https://www.milleni.com.tr 'den veya 0850 333 0 333 çağrı merkezimizden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Prestij İnternet Kampanyası Kullanıyorum 100 Mpbs Vdsl

• GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:9

Arkadaşlar 3 hafta önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametsamet533 -- 3 Haziran 2020; 19:5:0 >

• Size özel indirim kodunuz ile arkadaşlarınıza referans olabilirsiniz. Önermiş olduğunuz arkadaşınızın indirim kodu ile 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezimiz üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Başvurunun tamamlanması, referans olunan kişinin aktif Millenicom müşterisi olması ve kullanıma başlaması sonrasında, bir sonraki fatura döneminde hem siz hem arkadaşınız 1 ay bedava internet hizmeti almaya hak kazanır.

İndirim Kodu; 41C7AB1F

Abone bilgisi;Fatih KILIÇ.

• Arkadaşlar benim davet kodumu kullandığınızda hesabınıza 40 tl yatırmış olacağım.

Davet kodu : 3884128D

Müşteri Hizmetlerini aradığınız da davet kodunuzun olduğunu söylemeniz yeterli.

Davet kodu : 3884128D

• 5 ay Kupon hakkım devam etmektedir.

isim: Adem Çağrı

• İlk fatura döneminde çıkacak fatura zamanında ödendiği takdirde;

Sistem size ve bana otomatik 1 ay bedava internet kullanım hakkı tanımlayacaktır. Detaylar için Özelden ulaşabilrsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknet 98 tl yaptı, millenicom zam yapmayacaksa, 79.90lık pakete geçeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Millenicom davetiye kodum

70d6f212

Bu kod ile başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

Salih akyol
    70D6F212

• Merhaba Millenicom davetiye kodum : 9BD0369A

Bu kod ile 08503330333 telefon numarası üzerinden başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

9B D0 36 9A
  • Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için bu kodla beraber C2C0A232, 0850 333 0 333 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Mevcut hattınız adsl ise üyelik iptal edip yeni hat başvurusu yapmanızı tavsiye ederim çünkü adsl hat olduğu zaman TT'nin vdsl port açmama durumu olabiliyor. Yeni başvuruda sıkıntısız açılıyor. Sorunuz olursa pm üzerinden yardımcı olmaya çalışırım

Taahhütsüz 35mbps paket kullanıyorum

Referans Kodu: C2 C0 A2 32

İsim: Talha

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana KonuMillenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu
    C2 C0 A2 32

• Referans Kodu: 245A8FA3

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 333 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan ve ücret ödemeden direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz.Ayrıca 200 tl'ye kadar cayma bedelini'de karşılıyorlar.6 aydır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım,türk telekomda 16 mbit adsl kullanıyordum direk 35 mbit vdsl paketine nakil yaptım.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz

Referans Kodu: 245A8FA3

35 mbit tahahutsuz paket kullanıyorum

• Arkadaşlar 1 ay ücretsiz kullanmak isteyenler
    için kod : 92F9E963

İsim-Soyad:Sevgi YILDIRIM

Kalan son 11 kupon
    92F9E963

Bu kod ile başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz. 24 mbps superonline tarifesindeyim.Hiçbir sıkıntım yok. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başvuru yapacak arkadaşlar pm üzerinden tüm sorularını iletebilirler.Seve seve yardımcı olurum. Öğrenciyim bunun için kodumu kullanan herkese çok teşekkür ederim.

0850 333 0 333 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayıp başvuru yapmalısınız.

92F9E963
    Sevgi YILDIRIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 6 Haziran 2020; 21:59:8 >
  • VDSL 100Mbit

Upload hızlarıda artmışken aldığım testler bunlar arkadaşlar.

Promosyon kodu: BFEFB080

İsim: Gökhan Bağcılar

08503330333 çağrı merkezinden başvurulması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

• Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

Arkadaşını Getir Kampanyası
    Arkadaşını öner, 1 ay internet hizmeti Millenicom’dan hediyemiz olsun!

SON GÜN 1 ŞUBAT 2020!!

Davetiye kodum: D2178895
    1 ay size hediye + 25TL bu kodu kullanarak abonelik açtıran kullanıcılar için.
    KALAN KUPON ADEDİ: 7
    Size özel indirim kodunuz ile arkadaşlarınıza referans olabilirsiniz. Önermiş olduğunuz arkadaşınızın indirim kodu ile 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezimiz üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Başvurunun tamamlanması ve referans olunan kişinin aktif Millenicom müşterisi olması sonrasında, bir sonraki fatura döneminde hem siz hem arkadaşınız 1 ay bedava internet hizmeti almaya hak kazanır.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.