Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.400
Cevap
39
Favori
137.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

70d6f212

Bu kod ile başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

Salih akyol
    70D6F212

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Millenicom davetiye kodum :9BD0369A

Bu kod ile 08503330333 telefon numarası üzerinden başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

9B D0 36 9A
  • Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 9D3F59FE4

Arkadasinizin bu kodla beraber,https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir...

9D3F59FE4

Bu kodu kullanarak müşteri olan arkadaşlara, indirimin yansıdığı faturayı gördükten sonra hesaplarına 35 TL yollayacağım. Hem 1 ay internetiniz bedava olacak hem de 35 tl alacaksınız. 12 kişiye kadar kullanılabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

Millenicom sitesinden veya telefonla (0850 333 0 333) başvurularınızda referans kodumu kullandığınız takdirde ikimizde 1 ay ücretsiz kullanma hakkı kazanabiliriz! Telefon ile başvurunuzu yaparken referans kodum var diyerekten vermiş olduğum kodu söylerseniz siz ve ben 1 ay ücretsiz internet kullanacağız.

Referans Kodu : 021D54CB

Online Başvuru için :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet

Telefon ile başvuru için : 0850 333 0 333 ( Başvurunuzu yaparken referans kodum var diye belirtmeniz gerekiyor )

Kampanya şartları için :https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/ek-hizmetler/mevcut-musteri/arkadasini-getir

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

Şimdiden teşekkürler

• Uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franker03 -- 20 Eylül 2021; 23:47:58 >
  • Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için bu kodla beraber C2C0A232, 0850 333 0 333 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Mevcut hattınız adsl ise üyelik iptal edip yeni hat başvurusu yapmanızı tavsiye ederim çünkü adsl hat olduğu zaman TT'nin vdsl port açmama durumu olabiliyor. Yeni başvuruda sıkıntısız açılıyor. Sorunuz olursa pm üzerinden yardımcı olmaya çalışırım

Taahhütsüz 35mbps paket kullanıyorum

Referans Kodu: C2 C0 A2 32

İsim: Talha

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana KonuMillenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu
    C2 C0 A2 32

• Referans Kodu: 245A8FA3

Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için 0850 333 0 333 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.Mevcut internetiniz varsa herhangi bir kesintiye uğramadan ve ücret ödemeden direk millenicom'a taşıma yapabilirsiniz.Ayrıca 200 tl'ye kadar cayma bedelini'de karşılıyorlar.6 aydır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım,türk telekomda 16 mbit adsl kullanıyordum direk 35 mbit vdsl paketine nakil yaptım.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için özel mesaj atabilirsiniz

Referans Kodu: 245A8FA3

35 mbit tahahutsuz paket kullanıyorum

• Merhaba Millenicom davetiye kodum

70d6f212

Bu kod ile başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

Salih akyol
    70D6F212

• GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:10

Arkadaşlar 3 hafta önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

• Arkadaşlar benim davet kodumu kullandığınızda hesabınıza 40 tl yatırmış olacağım.

Davet kodu : 3884128D

Müşteri Hizmetlerini aradığınız da davet kodunuzun olduğunu söylemeniz yeterli.

• 5 ay Kupon hakkım devam etmektedir.

isim: Adem Çağrı

• İlk fatura döneminde çıkacak fatura zamanında ödendiği takdirde;

Sistem size ve bana otomatik 1 ay bedava internet kullanım hakkı tanımlayacaktır. Detaylar için Özelden ulaşabilrsiniz.

• Merhaba Millenicom davetiye kodum

70d6f212

Salih akyol
    70D6F212

• Referans kodu ile 1 ay ücretsiz internet kullanmak için bu kodla beraber C2C0A232, 0850 333 0 333 çağrı merkezinden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Mevcut hattınız adsl ise üyelik iptal edip yeni hat başvurusu yapmanızı tavsiye ederim çünkü adsl hat olduğu zaman TT'nin vdsl port açmama durumu olabiliyor. Yeni başvuruda sıkıntısız açılıyor. Sorunuz olursa pm üzerinden yardımcı olmaya çalışırım

Taahhütsüz 35mbps paket kullanıyorum

Referans Kodu: C2 C0 A2 32

İsim: Talha

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana KonuMillenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu
    C2 C0 A2 32

Bu kod ile 08503330333 telefon numarası üzerinden başvuru yaparsanız bir ay ben ve bir ay siz ücretsiz kullanıyorsunuz.

9B D0 36 9A
  • 1 AY üCRETSiZ internet için en güncel kampanya indirim kodu: 79A411F5
    isim: Leyla Sabri

Bu kodla beraber,https://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 çağrı merkezinden başvuru yapmanız halinde hem siz hem de ben birer ay fatura ücreti ödemiyoruz.

Hangi interneti alayım diye çeşitli mecralarda araştırma yaptığımda her firma için olumsuz yorum yapıldığını gördüm. Dikkat ederseniz bu durum modem konusunda da geçerli. Her model için olumsuz yorum yapıp almayın diyenler mevcut. Buradan yola çıkarsak hiç internet bağlatmamak, hiç modem almamak gerekiyor. Bu tarz sorunlarda; çoğunlukla, aldığı hizmetten memnun olmayan kişiler yorum yazdığı için her firma sorunlu gibi gözüküyor.

İnternet alırken benim için en önemli kriter taahhüt olmaması ve zamanında Türk Telekom tarafından yeterince soyulduğum için farklı bir firma seçmek idi. Dolayısı ile seçenekler Türk Net ve Millenicom olarak ikiye düştü. Müşteri hizmetlerini arayıp destekledikleri hızı sorduğumda Türk Net 35 mbps, Milleni 82 mbps e kadar hız alabileceğimi söylediler. Ben de aradaki hız farkından ve bir sorun yaşadığımda karşımda canlı destek bulabileceğimden ötürü Millenicom u tercih ettim.
    Altyapı aynı olmasına rağmen tt farklı servis sağlayıcılarına farklı hız genişliği tanımlıyormuş. Etiket atmak için kurulumdan önce gelen Türk Telekom ekibi daha kapıdan girer girmez " Siz buraya neden elit paket(100mbps) aldınız?, burası 20 mbps den fazla desteklemez" şeklinde ukalaca konuşup üstune Milleni yi kötülediler. Cihazı bağlayıp hız kontrolü yaptıklarında milleni müşteri hizmetlleri tarafından söylenen 82 mbps hızı ölçünce kuyruklarını kıstırıp gittiler.

Milleni yok yavaş yok kuruluma gelmiyor diyenlere aldanmayın. Salgının en aktif olduğu dönemde, istanbulun dış kesimlerinde ikamet etmeme rağmen bir hafta içinde kurulumu hallettiler. Hız konusunda, alt yapı sabit olduğu için gerçekten sorun yaşıyorsanız başka bir firma ile de yaşayacağınız anlamına geliyor. bina içi ankastreler sorunlu olabiliyor ya da 5-10 senelik modem kullanıp sorunu başka yerde arayanlar da olabiliyor:)

Aslında bu sayfaya gelen büyük ihtimalle kararını vermiştir ama yine de aklında soru işareti olan varsa yardımcı olmak istedim...

• SON 4 KUPON KODU KALDI

Arkadaşlar 1 ay ücretsiz kullanmak isteyenler için taze taze kod : 21015791 isim Abdullah AKKAYA

Millenicom'a Geçiş sürecimi anlattığım konum: Tıkla Konuya Git

Fiber alt yapım yok vdsl kullanıyorum hızımdan memnunum

Nperf Test Sonucu

Speed Test Sonucu

UPLOAD HIZLARI 8'E ÇIKARTILDIKTAN SONRAKİ TESTİM:

• GÜNCEL KALAN KUPON ADEDİ:10

Arkadaşlar 3 hafta önce Turk Telekom Fiber Altyapısında Millenicoma geçtim ve aldığım hızlar aşağıdadır.

Websitesi yada 0850 333 0 333 nolu çağrı merkezinden bu kod ile başvurduğun takdirde 1 ay ücretsiz internet kazanacaksınız.

Öğrenci olduğum için kodu kullanan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

İsim ve soyisim soruyorlar:Sametcan Yazıcı

KOD: 18 CD CE 82

Sorularınızı özelden sorabilirsiniz. :)

Valve sunucularında aldığım ping.Csgo da 39 ms sabit

• Merhabalar, Millenicom'dan öncelikle gayet memnun olduğumu bildirmek isterim.

Önceden kullanacak kişilerde pm atabilirse sevinirim.

yeni başvuru yapacak kişilere özel 1 Ay Bedava (Ücretsiz) İnternet Kodum: ED5EC4C9

Kullandıktan sonra pmden durumu ileten bir mesaj atınız lütfen

08503330333 Müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız ilk başvuruda kodumu iletirseniz 1 ay internetten ücretsiz faydalanacaksınız ve kurulum ücretiniz olursa bsizin kurulum ücretinizi ödüyorum.

Bu kıyakta benden olsun :)

Herkese iyi kullanımlar :)
  • Arkadaşlar benim davet kodumu kullandığınızda hesabınıza 40 tl yatırmış olacağım.

Müşteri Hizmetlerini aradığınız da davet kodunuzun olduğunu söylemeniz yeterli.

• 5 ay Kupon hakkım devam etmektedir.

isim: Adem Çağrı

• İlk fatura döneminde çıkacak fatura zamanında ödendiği takdirde;

Sistem size ve bana otomatik 1 ay bedava internet kullanım hakkı tanımlayacaktır. Detaylar için Özelden ulaşabilrsiniz.

• Millenicom yetkilisi veya bilgilisi varsa ulaşabilir mi ?

9B D0 36 9A
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.