Şimdi Ara

Millenicom Davetiye Paylaşım Ana Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.387
Cevap
40
Favori
136.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu haricinde davetiye kodu paylaşımı yasaktır.

Konuya her üye 24 saatte 1 mesaj atabilir.

Beğenilen mesajlarda gözükme amaçlı sahte işlem yapanların hesapları süresiz kapatılır!

• 27.05.2023 tarihinde 5 yıllık müşterisine fiyat avantajı sağlamadığı için aboneliği iptal ettirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 27 Mayıs 2023; 13:12:0 >
  • Millenicom Arkadaşını Getir 1 Ay Hediye Kodu: 3EC83A04
  • Arkadaşını getir kampanyası bir tanıtım, pazarlama stratejisinden çok, böyle aşama aşama, organize biçimde millenicom'u zarar ettirelim kampanyasına dönüşüyor sanki. :)

Bence başvuru yapmak isteyen herkes bu konuya da göz atmalı. Beklentileri düşürmek şart!

Mobil versiyon++
    https://forum.donanimhaber.com/millenicom-yeni-basvuru-asamalari-anlatim-superonline-altyapi--137565277

Normal versiyon++
    https://forum.donanimhaber.com/millenicom-yeni-basvuru-asamalari-anlatim-superonline-altyapi--137565277

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFrost -- 30 Mayıs 2019; 13:21:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 3051F0DA Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir. B002

Onur Güneş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir kodu toplam 24 kişi kullanabiliyor şuan benim kodumu 11 kişi kullanmış. 13 arkadaşım daha değerlendirebilir. Kodu kullananlara 1 ay internet ücreti ödememiş oluyor.

Kod: C3CBA339
    Abonelik : Mehmet Çiçek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değerli arkadaşlar Referansımı kullanarak üye olan bir çok arkadaşımız var ve hepsi memnun olduklarını dile getiriyorlar. Benimde aklımda soru işaretleri varken araştırıp üye oldum. altyapım fiber destekliyor. 35 mb' kadar olan tarifeyi aldım. Ve gerçekten inanılmaz memnunum. Çok şükür herhangi bir sıkıntı yaşamadım . Sizlerde üye olmak için düşünüyorsanız referans kodumu sizlerle paylaşıyorum. Aklınıza takılan herhangi bir şey olursa çekinmeden rahatlıkla sorabilirsiniz , saygılar :)

Referans kodum : 0143F120

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İsim soyisim : Alper Sevimli

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    millenicom'u 2019 dan beri kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Kendi evime çıktım 2. üyeliğimi de millenicomdan aldım hatta. Müşteri hizmetleri çözüm odaklı. Kampanya kodundan yararlanmanız durumunda hem size hem bana 1 ay ücretsiz kullanım sunuyor.

Kampanya indirim kodu 1F 0A A6 6B.

(Bir Fatsa - Sıfır Adana - Adana 6 - 6 Bursa)

(isim İbrahim Kaya)
    Bu kodlahttps://www.milleni.com.tr 'den veya 08503330333 cagri merkezinden başvurabilirsiniz.

En hızlı şekilde abone olmak için +905393330333 WhatsApp iletişim numaralarına "yeni abonelik" yazdığınızda size bilgi verip arıyorlar.

not: kod aktiftir kullanılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 14 Temmuz 2022; 2:38:59 >

• Lazım olan kullanmak isteyen arkadaşlar için 1 aylık ücretsiz kullanım kodu: 63B9A123
  • Evet her üyeye veriyor.
    Hat aktif olduktan sonra :
    https://www.milleni.com.tr/hesabim/Campaign/GetFriend

adresine giriş yapıp promosyon kodu oluşturuyorsun, telefonuna kısa mesaj olarak kod geliyor.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 12 Ekim 2020; 22:29:15 >
  • Millenicom 1 AY UCRETSIZ internet hediyesi

Kampanya indirim kodu EA96A82C1 .

İsim : Tekin Baydaş

• Superonline altyapısı ile kullanıyorum ben de. Yaklaşık 3 ay oldu. Bir sorun yok şimdilik.

Bursadayım. Ben de burdaki bir arkadaş kodu ile abone oldum ilk ay bedava kullandım.

Ben de kodumu paylaşıyorum.

E78D1095

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKFive -- 18 Mayıs 2019; 11:13:19 >
  • Referans kodum : 0143F120

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

• Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 41686958 . Arkadasinizin bu kodla beraber 0850 333 0 333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.
  • BD6933D2 Kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetlerini aradığınızda kodu iletin...

isim: Erdi YILDIZ
  • millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

arkadaşlar taahhütsüz zaten geçin deneyin ben memnunum. bayadır kullanıyorum
  • KOD: CE 7B C0 8B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theidol -- 19 Mayıs 2019; 17:46:7 >
  • Referans Kodum : 0143F120

Arkadasinızı Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasınıza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 0143F120 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.