Şimdi Ara

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA! (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.759
Cevap
12
Favori
98.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün itibari ile geçiş yapmış bulunmaktayım. Geçiş süreci gayet kolaydı.Herhangi bir ücret ödemeden oris telekomdan 100 mb prestij pakete geçtim.Buraya kadar herşey güzel ama garip bir sorun var. Hız testlerinde, oyun ping sürelerinde hiç bi sorun yok vaat edilen hız geliyor.Ama garip olan ise internet sayfalarının, youtube netflix de videoların ilk açılış ve ileri geri sarma süreleri aşırı derece yavaşladı.Aynı şekilde telefonlarımızdan internete girdiğimizde video vs. açtığımızda aynı yavaşlık var. Hız 100 mbit ama genel olarak sörf hızı diyeyim nerdeyse 4 5 mbit gibi. Yine bi o kadar şaşırtan ise Oris Telekomda indirme hızı 5 6 lara düştüğünde bile bu bahsi geçen internet sayfaları geçiş hızı,youtube netflix hepsi sorunsuz fiber hızı dedirtiyordu.Anlam veremedm.Modem de aynı modem. Varmı böyle birşey yaşayan. Hanım bile dedi bu nasıl internet eski internete dön diye.
  • Yok yardımcı olamazsınız. Sizin keyfiniz yerine gelip bize yardım edene kadar ben sıkıldım interneti kapattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Dün itibari ile geçiş yapmış bulunmaktayım. Geçiş süreci gayet kolaydı.Herhangi bir ücret ödemeden oris telekomdan 100 mb prestij pakete geçtim.Buraya kadar herşey güzel ama garip bir sorun var. Hız testlerinde, oyun ping sürelerinde hiç bi sorun yok vaat edilen hız geliyor.Ama garip olan ise internet sayfalarının, youtube netflix de videoların ilk açılış ve ileri geri sarma süreleri aşırı derece yavaşladı.Aynı şekilde telefonlarımızdan internete girdiğimizde video vs. açtığımızda aynı yavaşlık var. Hız 100 mbit ama genel olarak sörf hızı diyeyim nerdeyse 4 5 mbit gibi. Yine bi o kadar şaşırtan ise Oris Telekomda indirme hızı 5 6 lara düştüğünde bile bu bahsi geçen internet sayfaları geçiş hızı,youtube netflix hepsi sorunsuz fiber hızı dedirtiyordu.Anlam veremedm.Modem de aynı modem. Varmı böyle birşey yaşayan. Hanım bile dedi bu nasıl internet eski internete dön diye.
    Merhaba , sizlere yardımcı olmak isteriz pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? İyi günler dileriz .

• quote:

Dün itibari ile geçiş yapmış bulunmaktayım. Geçiş süreci gayet kolaydı.Herhangi bir ücret ödemeden oris telekomdan 100 mb prestij pakete geçtim.Buraya kadar herşey güzel ama garip bir sorun var. Hız testlerinde, oyun ping sürelerinde hiç bi sorun yok vaat edilen hız geliyor.Ama garip olan ise internet sayfalarının, youtube netflix de videoların ilk açılış ve ileri geri sarma süreleri aşırı derece yavaşladı.Aynı şekilde telefonlarımızdan internete girdiğimizde video vs. açtığımızda aynı yavaşlık var. Hız 100 mbit ama genel olarak sörf hızı diyeyim nerdeyse 4 5 mbit gibi. Yine bi o kadar şaşırtan ise Oris Telekomda indirme hızı 5 6 lara düştüğünde bile bu bahsi geçen internet sayfaları geçiş hızı,youtube netflix hepsi sorunsuz fiber hızı dedirtiyordu.Anlam veremedm.Modem de aynı modem. Varmı böyle birşey yaşayan. Hanım bile dedi bu nasıl internet eski internete dön diye.
    Merhaba,

PM üzerinden sizlere dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz.

• millenicom kullanıcısına yanıt
    Yapılan işlem sonucu telefonum ve internetim çalışmıyor PM üzerinden cevaplanmıştır.
  • quote:

hocam orisi iptal mi ettirerek mi geçiş yapabildiniz, taşımamı yaptırdınız,

eldeki fiber modem değişecekmi nasıl oldu,

benim oristeki abone noyu kabul etmediler devam edemedik

• Xdsl numarası gerekiyor. Firmalar 2 numara kullanır. Birisi kendi iç sistemlerinde olan abone no diğeri xdsl no (hizmet no). Geçiş için gerekli olanı istemeniz ve almanız lazım. Fatura üzerinde de yazar genelde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet orisi iptal ettirdim. E faturanızdaki sağ üst köşede 17 ile başlayan hizmet numaranızı milenicoma iletmeniz yeterli geçiş için.Yalın hat ise kullanmasanızda bir telefon numarası tanımlıdır onu da almanız gerekiyor.Eldeki modem Türk telekom tarafından getirildi ise değiştirilmiyor,ekstra hiç bir ek ücret çıkmıyor.Telefon hattı taşır gibi oris kapanıp milenicom kullanıcı adını internet arayüzüne yazmanız yetiyor sms ile bilgi veriliyor zaten. Benim geçiş sürecim 2 gün sürdü. Hız olarak gayet güzel pingler güzel ama anlamsızca internette sayfalar geç açılıyor,youtube vs videolar geç yükleniyor.Kayıt açtırdım umarım çözülür.Onun dışında gayet güzel.
  • SOL Fiber + Telefon kullanıcısıyım. Millenicom'a geçerserem telefonu kullanmaya devam edebilir miyim? Telefon hattı olmazsa olmaz bu yüzden SOL altyapısında fiber+telefon hizmeti sunan bir operatör arıyorum.
  • Millenicom almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle bu güncel konuyu takip etmelerini tavsiye ederim:
    https://forum.donanimhaber.com/2-abonelik-ve-cozulemeyen-5-sorun-esittir-millenicom--141433824
  • quote:

Orijinalden alıntı: diemcizone

Millenicom almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle bu güncel konuyu takip etmelerini tavsiye ederim:
    https://forum.donanimhaber.com/2-abonelik-ve-cozulemeyen-5-sorun-esittir-millenicom--141433824
    Merhaba,

PM üzerinden sizler ile görüşme sağlayarak konu hakkında sizlere detaylı bilgi aktarılmıştır. İyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramses87

SOL Fiber + Telefon kullanıcısıyım. Millenicom'a geçerserem telefonu kullanmaya devam edebilir miyim? Telefon hattı olmazsa olmaz bu yüzden SOL altyapısında fiber+telefon hizmeti sunan bir operatör arıyorum.
    Merhaba , sizlere yardımcı olmak isteriz pm üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz? İyi günler dileriz .
    Cevaplandı
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynı sorun var.. sörf yaparken bazen sayfalar geç yükleniyor sizin sorun çözüldü mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Hocam bende de aynı sorun var.. sörf yaparken bazen sayfalar geç yükleniyor sizin sorun çözüldü mü
  • 1 aydır kullanıyorum hiç bi sorunum yok akşam saatleri hız düşmesi yada ping artışı da olmuyor ama ilginç bi şekilde kullanım verilerim fırlamış durumda.
    Telekomda aylık 90-100gb arası download olurken bu sefer 170 gb olmuş. İstere 270gb olsun bi önemi yok ama bu kadar farka şaşırdım.
    Merhaba

başka operatorden size geçtim geçen ay,fatura ile birlikte cayma bedelinin'de 200 tl ye kadar karşılacağı söylendi.Son çıkan faturamı whatsapp hattınızdan gönderdim ne yapmamız gerekiyor.Whatsapp hattınız çok yavaş,bir mesaja cevap vermek saatler sürüyor

pm'den gönderiyorum bilgileri sizede
  • 50Gbps destekleyen altyapım için siteniz 100Mbps gösteriyor. En yüksek 100Mbps mi satıyorsunuz? Türk Telekom'un 1-2ms'den daha yüksek ping vermediği bir altyapı'da, millenicom'a geçsem bu ping değeri aynı kalır mı? Yoksa sizin santral tarafındaki cihazlarınızın eklediği bir yük/gecikme var mı?

MİLLENİCOM’DA TAAHHÜTSÜZ, KOTASIZ, FİBER HIZINDA İNTERNET 1 AY BEDAVA!

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

50Gbps destekleyen altyapım için siteniz 100Mbps gösteriyor. En yüksek 100Mbps mi satıyorsunuz? Türk Telekom'un 1-2ms'den daha yüksek ping vermediği bir altyapı'da, millenicom'a geçsem bu ping değeri aynı kalır mı? Yoksa sizin santral tarafındaki cihazlarınızın eklediği bir yük/gecikme var mı?

Merhaba,Sizlere yardımcı olabilmemiz için pm üzerinden bizlere iletişim bilgileriniz paylaşabilir misiniz?

• Merhabalar. 100mbps hız aboneligimde 10mbps zar zor alıyorum online işlemlerden hız düşüklüğü için arıza kaydı olusturamiyorum ve telefonla ulaşamıyorum kimseye. Bu konuda acil destek verirmisiniz @millenicom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.