Şimdi Ara

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.024
Cevap
29
Favori
469.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• En berbat internet sağlayıcı. Çok berbat anılarım var kendileriyle aklı olan gerçekten bulaşmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok arkadaşını getiren “1” kişiye hediye! “1” çok olmuş aslında 0,25 kişiye verilebilirdi. Hem sadece firmanın bildiği getirilen müşteri sayıları ile yarışmak da çok mantıksız. Yeterince şeffaf bir yarışma değil. Ödül de firmanın olası kazancına göre çok komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkaydin

aklı olan buna bulaşmaz TÜRKNET candır

Amma da canmış hocam 3 yıldır kullanıyorum,ismi lazım olmayan firma 100Mbps hız paketi veriyor,Türknetin yaptığı zammın bile altında altyapım 75Mbps destekliyor,net 74 Mbps hız alıyorum....Türknete 4.90 Lira daha verirsem 100Mbps yaparım diyor,hangi altyapıdan vereceksiniz o hızı...?Dolayısı ile ayrıldım Tabi,ha geçtiğim firma zam yapmayacak mı..? Yapacak tabii ki...Ama eğer ki Taahhütsüz net alıyorsanız bunların kaprislerine boyun eğmek bizim kaderimiz olsa gerek...

• 100 mbit hız ile 480p de twitch yayınını dahi izleyememek ve geceler arka arkaya kopup gelen net !

• Milleni kullanan arkadaşlar, streamable.com adresine erişebiliyor musunuz? İSS engeli olabilir diye yanıtladılar siteye erişemiyorum.

@millenicom bu konu hakkında açıklama yapar mısınız?

• Milenikomun 10 yıl ömrü var mı ki?

• Kimse arkadaşını getirmesin böyle hizmet kalitesi olmaz 20 gündür hat nakilim yapılmadı. Cep telefonu faturalarım adlı başını gitti. Bosverin 3 fazla verin başka yere bakın

• Tekrar hatırlatayım: bunların "sınırsız internet" hizmetlerinde youtube, twitch ve netflixi 6 mbps hız ile sınırlanmıştı zamanında. Şu an durum nedir bilmiyorum ama ben aboneyken durum buydu:

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!Ahmet Refik Eryilmazyoutube
    Youtube videolarının 1080p üstünde niçin yüklenmediğini hiç düşündünüz mü?
    https://www.youtube.com/watch?v=xIDXm-6i1Ec&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Tekrar hatırlatayım: bunların "sınırsız internet" hizmetlerinde youtube, twitch ve netflixi 6 mbps hız ile sınırlanmıştı zamanında. Şu an durum nedir bilmiyorum ama ben aboneyken durum buydu:

Ahmet Refik Eryilmazyoutube
    Youtube videolarının 1080p üstünde niçin yüklenmediğini hiç düşündünüz mü?
    https://www.youtube.com/watch?v=xIDXm-6i1Ec&feature=youtu.be
    Kim diyor throttle var diye SOL'da yok aylık min 600 gb harcıyorum.

MİLLENİCOM Ayda Sadece 119,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 14 Temmuz 2021; 9:44:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Modemde port açmanın neden gerekli olduğunu anlatamadığım bir ara internet sağlayıcı.

Sonunda port açmak için sabit IP almak gerekir dediler, sonrasında da o da çözüm olmuyor bizim sistemde modemde port açamazsınız dediler. Ağlasam mı?

• snowbird kullanıcısına yanıt

statik ip almanız gerekiyor demeleri mantıklı. CGNAT kullanırken port forwarding yapamazsınız çünkü size ait olduğunu zannettiğiniz IPyi muhtemelen binlerce başka router ile paylaşıyorsunuz. Sabit IP alırsanız aldığınız IP sadece size ait oluyor, dolayısıyla port yönlendirmeniz de mümkün.

• KOD - 7 7 2 1 4 1 C 6 -

ABONE - NECATİ MUTLU -

ÜCRETSİZ 1 AY KULLANIN !!!

• hileli bir çekiliş görmüş olduk inandırıcı değil hiç o kazanan isimler kendi elamanınızmı acaba ?

• Millenicom fiber kullanıcısıydım. Bin pişman ettiler. Fiber kabloyla bile sen internet saglayamiyorsan bakir kablo ile bağlanan ne etsin.. Twitchte yayını 240p de izliyorsun. Download hızı 100den 3e 4e düşüyor. Senin bize para vermen lazım internetini kullandığımiz için. Çöp çöp. İnterneti değiştirdim tüm sorunlar gitti.. demekki sorun iss kaynakliymis. Tavsiye etmiyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.