Şimdi Ara

Millenicom 100 Mbps paketine verilen hız 25 Mbps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar, Millenicom kullanıcısıyım. Tarifem 100 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız 99,90 TL

Bugün internet yavaşlaması sonucu panele girip bağlı olanlara bakayım derken https://prnt.sc/w7b2wo Böyle bir durumla karşılaştım. Biliyorum hastalık dönemindeyiz çoğumuz evde internete bağlı ama bu benim paket hızımı düşüreceğiniz anlamına gelmiyor. Konuyla alakalı desteğinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. @millenicom @Alper_Karaer

• senin hattının alabildiği hız o.

verilen hız değil :)

• Önceden 50 mbps paketini kullanıyordum 100 mbps ye geçtiğimde buralar değişti nasıl yani alabildiğim hız?

• Ayrıca 1-2 gün öncesine kadar orda 89-90 ları görüyordum ne olduda birden 20 lere düştü? @e_capkan

• 50 ye dön hocam yol yakınken:) hat desteklemiyor demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam uzun zaman oluyor 100 paketine geçeli ve yeteri hızıda alıyordum ne olduysa son 2 gün yavaşlamıştı internet ve bugün baktığımda böyle bir durumla karşılaştım. @maxplanck

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutgurturk

Ayrıca 1-2 gün öncesine kadar orda 89-90 ları görüyordum ne olduda birden 20 lere düştü? @e_capkan

iç tesisatta sıkıntı yoksa sokaktaki hattında sıkıntı vardır .arıza kaydı açtırt ankastreye kadar kontrol etsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 22 Aralık 2020; 0:35:23 >
  • Eve geldiğimde internet ışığı yanmıyordu. Reset attım eski değerlere döndü hocam. Teşekkürler yorumlarınız için. https://prnt.sc/w81bd9

• Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
  • Hattınız 25 mbps destekliyor. Kopma, ip alamama gibi sorunlar olmasın diye 21 mbps'e sabitlemişler. Boşuna 100 mbsp parası ödüyorsunuz yani. Paketinizi 24'e düşürün. Fazla ödemeyin ya da taahhütsüz ise kurtulun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.