Şimdi Ara

Milestone 2 nerde bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • onumuzdeki hafta kismetse istanbulda olacagim.. bulabilecegim yerler ve fiyatlar hakkinda bilgi verebilir misiniz arkadaslar?

• doğubanka bak kadıköyde de bulabilirsin

de yahu ne yapacaksın sürgülü klavyeyi..

bıkarsın inan
  • onu da deneyimlemek lazim ya :) ayrica isime yarayacagini dusunuyorum android ile genis ekran kullanimi lazim olacak bana :)

bu dediklerinizi not ettim.. fiyat bilgisi de verebilirseniz super olur

baska bulabilecegim ya da onereceginiz yerler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke
    doğubanka bak kadıköyde de bulabilirsin

bıkarsın inan

kullandiniz mi bilmiyorum, ama klavyeden vazgecmeyecek cok insan, ben dahil, vardir... expansys.comdan yurt disi fiyati 379 pound, xmass indirimiyle daha da dusecek. karsilastirma icin kaynak olsun istedim...
  • turkiyeye gonderimi var mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbrdy
    turkiyeye gonderimi var mi ki?

aman denemeyin hocam. astari yuzunden pahaliya gelebilir. bir yakininiz varsa aldirtmayi deneyin derim. yoksa gumruktu kargoydu ugrasirsiniz. fiyat icin size fikir versin diye paylasmistim ben.
  • anladim 890-900 tl arasinda bi fiyati var o sitede.. istanbulda 1000-1100 tl arasinda bulurum sanirim..
  • Almanya'da da The Phone House'da 442,99 Euro'dan satılıyor. Ben de Almanya'dan getirtmeyi düşünüyorum ama Defy ile Milestone 2 arasında kaldım. :D
  • milestone 2 tek tercih ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

doğubanka bak kadıköyde de bulabilirsin

bıkarsın inan

Kadıköy'de nerede bulunur
  • tavsiye etmem. bu telefon amerikada konuşurken birinin kulağında ekranı patlamış amerikada baya haber yapmışlar. haberin olsun
  • demin baktimda o olay komedi ya:) adam telefonu yere dusurmus ekranini kirmis sonra para almak icin bole bi numara yapmis (butun yorumlar bu yonde ;))
  • iki gunluk istanbul gezimde hic bakma firsatim olmadi bu alete pazar gunu dogubanka gittim kapaliydi tabi tekrar ankaraya döndüm ve burdan htc desire almaya karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutb
    demin baktimda o olay komedi ya:) adam telefonu yere dusurmus ekranini kirmis sonra para almak icin bole bi numara yapmis (butun yorumlar bu yonde ;))

esas spekule edilen nokta bu kisinin saglik guvencesi olmadigi icin bu yonteme basvurduguydu. zira amerikada saglik guvencesini devlet vermiyor, ozel, paran varsa guvencen var seklinde yani... ben de yorumlari okuduktan sonra scam demistim... motorola saglam urunler yapiyor diye bilirim hep... yani bendeki algisi hep o yonde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.