Şimdi Ara

Migros Yemek #Ana Konu# (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
48
Favori
37.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-701484EF2

Afiyet olsun. Yine Arby's yapıştırdık. Bu arada sizin orda BK bayat ekmek kullanıyor mu? Burda ki şube deli ediyor beni. Vermiyorum artık.
    Aynen bende Arbys siparişi verdim oldubil kartı ile sağolun teşekkürler size de afiyet olsun 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arby's tecrübelisi olarak ne yiyelim? Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • habire verdiği 100 e 40 larden sonra elim 150 e 50 yi kullanmaya gitmiyor.. sizin de gitmesin ki, bu yanlıştan dönülüp 100 e 40 a devam etsinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 22 Mart 2023; 19:52:35 >
  • Sahap08 S kullanıcısına yanıt
    Çok tecrübeli değilim. Arby's Eti diğer Hamburger yapan yerlere göre hafif kalıyor. Nasıl desem Salam gibi yapıyorlar.. İki gün önce Biftek olanı denedim.
    Güzeldi. Kaburga denemedim ama oda güzel olabilir.
    XL menüler de tavsiye edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay sonuna kadar 150/50 tanımlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün ayın son günü, her restoranda geçerli olduğu ve 150 liralık sepete 50 lira indirim yaptığı iddia edilen promosyondan yararlanabilen oldu mu? ben 1,5 saat uğraştım. ıı--ııhh olmuyor. çıkmıyor indirim kuponu.

• 20 sene önce bir defa ben de denemiştim, değişen birşey olmamış...

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

şuan baktım aktif bende, ödeme aracım moneypay.

• Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt
    online kredi kartı ile kullanıyorum. seçili olurdu önceden. şimdi ödeme aracını seçin diyor. masterpass'e kayıtlı kart. moneypay'e zorlamak için mi yapıyorlar acaba? kartı seçtiğim halde, indirim görünmüyor.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Kredi kartıylada baktım aktif hocam desteğe bir sorun isterseniz.

• Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt
    sordum. onlar klasik mh. çıkış-giriş yapın vb. beylik sözler. haa bir de, biz inceleyelim, size dönelim dediler. bugün son gün dedim. öyle kaldı. aman ya, olmayacak gibi. boşverdim. sağolun ilginiz için.

• Nisan ayı boyunca:

Migros Yemek #Ana Konu#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 4 Nisan 2023; 10:30:38 >
  • Beavis. kullanıcısına yanıt
    ys de benim 2 adet çeki , geçmiş indirim saymış, kullandırmıyor . skt 4/4 ve 6/4 üstelik. bu ay dışarıdan yemek işi yaş galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 4 Nisan 2023; 18:41:32 >
  • arkadaşlar sonunda yemek Balıkesir e gelmiş

ilk sipariş icin en iyi combo hangisi acaba ortalama 90-100tl min getirme ücreti var 1km uzaktakilerin bile Migros Yemek #Ana Konu# 

• 100/40 tanımlandı.

• Migros Yemek'ten 50 TL indirim için ilk siparişimi vereyim dedim.
    Aman Allah'ım tam 2 saattir sipariş gelecek. Restoran 1 saattir yeni sipariş de almıyor, kapatıp gittiler ama müşteri temsilcisi inatla görüştüm yolda, başka müşteri temsilcisi hazırlandı çıkacak diyor. Tavsiye etmiyorum kimseye.

Migros Yemek #Ana Konu#

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt

Şu Migros yazılımcıları gerçekten çok beceriksiz. Koskoca firmaya hiç yakışmıyor.

Müşteri hizmetlerinin de eskisiyle alakası kalmadı.

Ama işte koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denirmiş.

₺50 kupon yüklenmedi ne kadar zaman geçti 3 kere şikayet kaydı oluşturdum en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır lafından başka bir şey bilmiyorlar. 2 gün sonra ay sonu zaten. Bir de üstüne uygulamadan çıkış yap tekrar gir olmazsa uygulamayı sil tekrar yükle diye akıl verip boşu boşuna insanı uğraştırıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.