Şimdi Ara

Migros Yemek #Ana Konu# (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
301
Cevap
48
Favori
37.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Migros Yemek teslimatlı sipariş veremiyorum ama sepette görünüyor. Eğer ki bahsettiğiniz sorun aynıysa.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Etienne Lantier E kullanıcısına yanıt

hayır bende sepette de görünmüyor

• zamir84 kullanıcısına yanıt

adresi seçmeyle alakalı galiba. adresi seçip tekrar eklemeyi deneyin. Dün ben de yaşadım aynısını farklı şehirdeki adres seçiliyken farklışehirdeki restoranlar vardı ekranda. o yüzden eklememişti.

• arkadaşlar, dün 18.00'de verdiğim sipariş 21.00'de geldi, geri çevirdim. ücret iade yatar mı?

bu geçen süre zarfında tabii müşteri hizmetlerine bağlandım sürekli. kimi operatör ücret iadesi olacağını, kimisi ulaşamadığını kime yola çıktığını söyledi. her telden ayrı işkembe yani

en son bağlanıp ürünü iade ettiğimi yazdım, işleme aldıklarını söylediler. 1 ay sonra sonuçlanır herhalde

az da değil 400 tl'lik sipariş verdim, rezil oldum, en son tarhana çorbası yapıp günü kapattık

• josrdr kullanıcısına yanıt

Geçen günlerde benzer bir durumu yaşadım, para iadesi birkaç gün içinde yapıldı. Maksimum 5 gün sürmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt

teslimat tamam girdiler ama sisteme

• josrdr kullanıcısına yanıt

Bana da aynısını yaptılar, canlı yardıma bağlanıp bu bana teslim edilmedi diye özellikle belirttim ve dediğim gibi çok uzun sürmeden param iade edildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam bir hafta oldu hala işlem yapılmadı. iade ile ilgili

• en sıkıntılı yemek uygulaması. açık ara hem de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros Yemek #Ana Konu#

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kfc kemiksiz kutu menüsüne indirim yapmışlar. liste fiyatı 155 tl. 35/40/45 gibi kuponlar da mevcut.

Migros Yemek #Ana Konu#
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Kárlarımı düşmüş ş*r*fsizlerin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uzun süredir sipariş geçmediyseniz hesaplarınızı kontrol edin. 110 TL üstü siparişte geçerli 70 TL kupon yüklenmiş benim hesaba.

Düzeltme: Belli şehirlere özel ilk sipariş indirimiymiş. Aklı evveller, önceden sipariş geçmiş olanlara da bildirim göndermiş ve bu hususta hiç bir detay yazmamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zabadabadab -- 13 Kasım 2023; 16:38:21 >
  • bu yağmurda gelir mi ki

• Hay yapacağınız işin... Ödeme kısmında kupon çıkmıyor.

• Harbi nasıl kullanılıyor bu kod?

• TheGladio kullanıcısına yanıt

Maytap geçiyorlar galiba, ilk siparişe özelmiş. Bize niye bildirim gönderiyorsunuz o halde!

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt

MH bağlanıp ana avrat sövdüm dosya gönder diyor, göndermek için butona basıyorum bir halt açılmıyor ?? qwoıejuqwuoıejqwıo

• TheGladio kullanıcısına yanıt

O bile büyük bir gelişme bunlar için. Önceden müşt. görevlisine bile bağlanmıyordu. xD

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.