Şimdi Ara

MİGROS'TA GİLLETTE MACH3 TURBO 1 MAKİNE+5 BIÇAK 22,90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
8.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada yeni makine alacaklar için fırsat var. Makine + bıçak kampanyası. Yedek bıçak alacaklara uygun gelmeyebilir.
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    daha uygun bıçak nerede var hocam. bir link paylaşsan da ordan alsak. var mı ya da şu anda başka fırsat öyle sorayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hot_sauce -- 5 Aralık 2014; 14:15:53 >
  • tandoğanda baktım, jiletler kasiyerlerin olduğu yerde satılıyor, kampanya falan yok
  • Bana 1 saat yol yürüttünüz 2 migrosa gittim 2 sindede yok ne iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

tandoğanda baktım, jiletler kasiyerlerin olduğu yerde satılıyor, kampanya falan yok

Migroskop u gösterin. Broşür varsa mağazada broşürlerde de yazıyor.
  • hot_sauce kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağıda sürekli bunlarla ilgili fırsat var. Aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=58358793&mpage=42
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. O konuyu biliyordum, ama orada bir satıcı tekelcilik yapıyordu, her yazana kendi ürün satmaya çalışıyordu o yüzden bırakmıştım takibi. Yine takibd alayım, teşekkürler

• 1 makine+5 bıçak var bu paketten alıyorum bende fiyat uygun bulursam 2 3 adet alınır
  • migros jetlerde geçerlimi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Her gün traş olan biri olarak yazıyorum. Yıllardır mach 3 kullanırım. Ucuz gördüm mü stoklarım ama gün geçtikçe kalitesi yerlerde sürünmeye başladı. Daha sonra dorco gördüm ve aldım tesadüfen. İnanın bunca yıl mach3e verdiğim paraya acıdım. Dorco çığır açmış. Bu kadar fark olacağını düşünemiyordum. Belki sensitive anlamaz ama benim gibi sakalları sert ve sık çıkan biri çok rahat anlar bu farkı...

dorco yu neren aldınız hoca??
  • Benim bildigım, bugüne kadar aldıklarımda yasadıgım gillette toplam bıçak sayısını yazar. Yani 4 adet bıçaktır buyuk ihtımal

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

migros jetlerde geçerlimi acaba

Tuzlada ki migrosjet de üründen hıc yoktu görevlinin üründen haberi yoktu ayrıca

• yarın ben de bakayım, yıllardır mach3 kullanıyorum bikaç ay önce proglide ı denemek için aldım sevemedim hissiyatını mach3 e döneceğim. sanalpazar üzerinden 8li mach3 kartuş alıp sahte teneke gibi çıkınca iade edip, güvendiğim marketler dışında kartuş almamaya karar verdim. n11 sanalpazar vs. gibi aracı sitelerden uygun fiyatlı ürünlere temkinli yaklaşmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Benim bildigım, bugüne kadar aldıklarımda yasadıgım gillette toplam bıçak sayısını yazar. Yani 4 adet bıçaktır buyuk ihtımal

1 + 4 toplam 5 bıçak.
  • Bugün 1 adet aldım.Toplam 1 makine 5 bıçak.22,90TL
  • Ne zamandır şu Gilette'nin 3'lü satılan setinden alıyordum.Devamlı tıraş olan birisi değilim ama tahriş yapıyor cildimde.Alsam mı bilemedim.
  • Bende migros jete ugradim fakat urun yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

quote:

Her gün traş olan biri olarak yazıyorum. Yıllardır mach 3 kullanırım. Ucuz gördüm mü stoklarım ama gün geçtikçe kalitesi yerlerde sürünmeye başladı. Daha sonra dorco gördüm ve aldım tesadüfen. İnanın bunca yıl mach3e verdiğim paraya acıdım. Dorco çığır açmış. Bu kadar fark olacağını düşünemiyordum. Belki sensitive anlamaz ama benim gibi sakalları sert ve sık çıkan biri çok rahat anlar bu farkı...

Burda yerel bir market var ordan aldım. Şaşırdım olmasına.

Edit: İl kocaeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 5 Aralık 2014; 22:37:59 >
  • arkadaşlar , mach 3 ün tüm makinaları üzerinde bıçak olmadan satılmaz . bu yüzden 1 makina demek , sap+bıçak demektir . yani toplamda 5 bıçak ve 1 sap var demektir . bunun için görsele vs... gerek . bu traş bıçaklarının genel bir terimidir

ürün 5 bıçaklıdır yani ( almadım yorum kattım )
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

quote:

Burda yerel bir market var ordan aldım. Şaşırdım olmasına.

Edit: İl kocaeli...

şoklarda da olması lazım.
    mac3 lerin eski kalitesi yok.eskiden aylarca giden bıçak, 2-3 traştan sonra canımı acıtıyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 6 Aralık 2014; 0:08:04 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.