Şimdi Ara

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
0
Favori
23.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl yani, alkolmü var Listerine içinde ?
  • Ya bu listerin annennemin bi yerine kramp girince sürdüğü o iğrenç kremler gibi kokuyo valla iğrenç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

nasıl yani, alkolmü var Listerine içinde ?

evet hocam arkasını okursan alkol yazar ama muhtemelen alkolun dezenfektan etkısını kullanıyorlardır sonuçta sarhoş olmak için içmiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgungorkem

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=20378214&shopCategoryId=9716&shopCode=34014003&name=THERAMED+D%C4%B0SPENSER+2L%C4%B0+ORIGINAL

theramed 2 li 6.80 fiyat cook iyi hafta ici almistim
    bence alinabilir

6,,8 'e 400 ml theramed

bu ne ıse yarıyor bıraz acıklama yapar mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

quote:

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=20378214&shopCategoryId=9716&shopCode=34014003&name=THERAMED+D%C4%B0SPENSER+2L%C4%B0+ORIGINAL

bence alinabilir

6,,8 'e 400 ml theramed

dis macunu :)

• arkadaşlar iki tane signal white now (10.45x2)ve 2 tane colgate masajlı yumuşak diş fırçası (8,45x2) aldım kasada 19 civarı bi rakam beklerken 12,20 ödedim fişte ise colgate indirimi 2,00 tl ve anında indirim 5,00 görünüyordu :) anlamadım am sevindirik oldum heheheh
  • quote:

quote:

quote:

bence alinabilir

6,,8 'e 400 ml theramed

kullanımından memnunmusunuzona gore alıcamda

• Süper firsat gercekten 104 liralik sensodyne+listerine aldim 52 ödeyip ciktim :D Ama tarihlerine dikkat edin bence de 2010un 2.ayindan kalma sensodyne vardi bitane :D
  • listerine 500 ml'liklere ne kadar ödediniz? mağazadaki fiyat ile sanaldaki fiyat farklı. Ayrıca kampanya açıklamasında migroskop ürünlerinin geçerli olmadığı yazmış. Ben sanalmarketten aldım indirim 14.90 TL olarak düştü.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bence alinabilir

6,,8 'e 400 ml theramed

kullanımından memnunmusunuzona gore alıcamda

öyle çok özel bir diş macunu değil.. sıradan..
    ama fiyat performans oranı iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: jorge

b.duzu migros faal mi? yangindan dolayi kapali degildir degil mi?

Migros çarşı kısmı açık Market kısmı kapalı.. Adakent, Torium ve Bizimkent Migroslara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

listerine 500 ml'liklere ne kadar ödediniz? mağazadaki fiyat ile sanaldaki fiyat farklı. Ayrıca kampanya açıklamasında migroskop ürünlerinin geçerli olmadığı yazmış. Ben sanalmarketten aldım indirim 14.90 TL olarak düştü.

500ml coolmint aldim hocam ,2 tanesi 14.90 oluyor iste . Simdi denedim de saglam yakiyor yalniz , tadi da bi acayip :D
  • bende banat ikili olandan aldım. 4 tanesi 6.45 tl
  • haber için teşekkürler.
  • Kampanyayı haber veren arkadaşa teşekkürler, bende 90 liralık aldım, 45 lira ödedim
  • http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=2459271&shopCategoryId=9716&isSearchResult=true
    burda 10 lira gözüküyor 125ml. colgate bugün kipada inidirmdeydi 4 liraydı
  • arkadaşlar kangurumdan sip. verdim bikaç temin edilemeyen ürün olmuş faturayı ona göre düzeltmişler ama ben k.kartından çekmiştim ona göre ordan düzeltmemi yapılıyr ve o tutar iademi ediliyor acaba yoksa previzyon olarak alınıp sonradanmı okeyleniyor bilgisi olan varmı?
  • peki salı günü kadınlar kulübu indirimi, ağız bakım günleri, colgate ve gdi, bu 4 ü birleşir mi dersiniz? 50 tl'lik colgate alırız. 5 tl gdi katarız. Ağız bakım günleri ile 30 tl tutar, colgate ile 20 tl'ye iner. Kadınlar kulübu ile 14.50 ye iner. Ne dersiniz, yer mi :)) yaw kaçırdığımız başka indirim var mı :))
  • arkadaşlar o kadar alışveriş yapmışsınız ama diş ipi alan yok gibi, dişlerinizi sabak akşam fırçalamış olsanızda bir kere kullanın bakın dişlerinizden neler çıkıyor. tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.