Şimdi Ara

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
0
Favori
23.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar ayrıca migroslar da her 50 liralık alışverişe tavuk ve kabuklu bademin kilosu 5 lira.. 2 kiloya kadar alma hakkınız var.. Normalde tavuğun kilosu 15 kabuklu bademin kilodu 17.90 lira hatırlatırım.. Değerlendiriniz.. Ağız bakım ürünlerini indirimsiz fiyattan yansıtabilirsiniz kasada ondan sonra düşer indirimi..

ben bu dediğini kangurumda yapamıyorum nasıl olacak acaba

Bugün zeytinyağı ve parex temizlik seti var 5 tlye

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/shopProductListing.do?shopCategoryId=21585

dün çok uğraştım o temizlik setini eklemek için ama ne yaparsam yapayım fiyatı düşmedi

• arkadaşlar listerine turkuaz renk olan naneliden 6 tane aldım...iyi dendi diye...dün birini açtım ve kullandım...tadı iğrenç....naftalin kokusu ve o kokunun tadı var...ve sağlam acı....üzerinde son kullanma göremedim.....normalde böylemi........ben önceden bir çok marka kullandım (oral-b, colgate vs.) onlar iyiydi...
  • kredi kart özelliği bulunmayan normal money club kart ile alışveriş yapınca da colgatelerde indirim oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

kredi kart özelliği bulunmayan normal money club kart ile alışveriş yapınca da colgatelerde indirim oluyor mu ?

Oluyor hocam. Hatta benim money card tansas zamanından aldığım money card tı :) Money card visa falan değil. Bildiğin kasa da verilen 1 tl lik kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar ayrıca migroslar da her 50 liralık alışverişe tavuk ve kabuklu bademin kilosu 5 lira.. 2 kiloya kadar alma hakkınız var.. Normalde tavuğun kilosu 15 kabuklu bademin kilodu 17.90 lira hatırlatırım.. Değerlendiriniz.. Ağız bakım ürünlerini indirimsiz fiyattan yansıtabilirsiniz kasada ondan sonra düşer indirimi..

ben bu dediğini kangurumda yapamıyorum nasıl olacak acaba

Kangurumdan nasıl yapılıyor onu bilmiyorum ama mağazalarda kolaylıkla oluyor.. Bugün 50 liralık alışverişe YUDUM RİVİERA 2LT ve PAREX TEMİZLİK SETİ (KOVA+PASPAS+SAP) 5 lira.. Normal fiyatları 22.95 TL..
  • oluyor tabiiki
  • 44 tl ik alışveriş yaptım diş macunlarında 22 tl ödedmi 1 yıllık ihtiyaçları temin ettim fiyatlarıda abartmamışlar devamlı takip ediyordum konuyu açan arkadaşa tşk ederim
  • La kırdın kırdın siteyi çökerttik yavaş biz de alalım.
  • geçen ilkbahardan diş macunu ve gargaralar halâ duruyor..
    ama giden varsa bakabilir mi Oral-B motorllu diş fırçası başlığı var mı kampanya dahilinde mi? 20tl civarı fiyatı. bolca başlık alırsam ailecek herkes başlığını takıp motorlu fırçayı kullanabilir çok sağlıklı ve pratilk.
  • COLGATE MAXFRESH COOLMINT DIS MAC. 125 ML/164 GR 2.0 Ad.
    COLGATE 2 IN 1 WHITENING DIS MACUNU 130 GR 2.0 Ad.
    COLGATE TOTAL BEYAZL. DİŞ MAC.+MASSAGER FIRCA 2.0 Ad.
    COLGATE TOTAL NANE TEM. DİŞ MAC.+MASSAGER FIRCA 2.0 Ad.
    COLGATE MAX BEYAZLIK DIS MACUNU 100ML 2.0 Ad.
    YUDUM RİVİERA 2LT 1.0 Ad.

TOPLAM 54 TL HABER VERENDEN ALLAH RAZI OLSUN
  • Beyler bende daha yeni migrostan geldim. Toplamda 65 lira tuttu.
    Bu arada konuya biraz renk gelsin
     Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 20 Kasım 2011; 12:48:42 >
  • Ayıp ama ya.. sömürdüm rafı resmen 1 sene garanti stok yaptık 70.90 tl kârdayım
    ilave colgate içinde 24 tl indirim kaptık
    Mach3 stoğum azalıyo hani nerde bu indim yaa.. yakınlarda yapıldıda kaçırdımmı yoksa.
    Haber verenin emeğine sağlık.
  • yahu bunlara 50 100 tl vereceğinize özele gidip beyazlattırsaydınız ya?...

ben 4 yıldır diş teli takıyorum takmadan önce sapsarıydı. daha sonra hergün fırçalamaya başladım 2 tllik ipana macunu ile.

kısacası macunun önemi yok. bütün macunlarda karbonun sınırı vardır ve o sınıra göre piyasaya çıkıyor. siz markaya, üzerindeki yazıya kanıyorsunuz.
  • her macunla beyazlamaz dişler..Yanlışınız var
    Clinomyn katran lekelerini çıkartır ama çok sık kullanmamak gerekir. Beyazlayınca normal macun kullanmalı
  • Valla güzel kampanya vesselam..133 tl tuttu 50 tl ödedim.
  • Hesabını bilenler ve ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat, sabah ilave olarak colgate plax aldım...
  • http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=20378214&shopCategoryId=9716&shopCode=34014003&name=THERAMED+D%C4%B0SPENSER+2L%C4%B0+ORIGINAL

theramed 2 li 6.80 fiyat cook iyi hafta ici almistim
    bence alinabilir

6,,8 'e 400 ml theramed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgungorkem -- 20 Kasım 2011; 13:52:41 >
  • b.duzu migros faal mi? yangindan dolayi kapali degildir degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waffenss

arkadaşlar listerine turkuaz renk olan naneliden 6 tane aldım...iyi dendi diye...dün birini açtım ve kullandım...tadı iğrenç....naftalin kokusu ve o kokunun tadı var...ve sağlam acı....üzerinde son kullanma göremedim.....normalde böylemi........ben önceden bir çok marka kullandım (oral-b, colgate vs.) onlar iyiydi...

Belki içinde alkol olduğu bozulmuyordur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PehlivanJedi

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

arkadaşlar diş macunlarında markanın önemi yok..(keza fırçanında...) önemli olam macunla temizlik...hepsi aynı..
    sadece sensodynenin sensitiv pro relief ve ipananın pro expert gibi macunları dentin kanallarını onararak hassasiyeti gideren özel macunlar..onun haricinde en ucuz macun ve fırçalarda aynı işi görür..önemli olan günde 2 kere fırçalamak...

bir de asıl önemli olan dişleri değil dişetlerini fırçalamaktır, ayrıca diş macununu mercimek tanesi kadar sürmek kafidir gibi pratik bilgiler eklemeyi kendimde bir vazife olarak addettmiş bulundum...

doğru sayılır......şöyleki..dişlerle beraber dişetlerini diyelim..
    birde önemli olan fırçalama şekli..mümkün olduğunca dişetlerinden dişe doğru fırçalayalım..(zor ama...)yani üst dişlerde üstten aşağı doğru..altdişlerdede aşağıdan yukarı doğru..sonrada biraz dişlerin çiğeyici yüzeyleri ..tamamdır..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.