Şimdi Ara

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
0
Favori
23.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi denedim fairy bulaşık deterjanı attım ama düşmedi, sanırım dip indiriminden sonra 50 tl olması gerekiyor.

bu arada 53 liralık colgate 3 lira nakliye ile beraber 19'a geliyor çok fena.

4 tane 100 lük diş macunu, 2 tane 500 lük ağız suyu. hey maşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

şimdi denedim fairy bulaşık deterjanı attım ama düşmedi, sanırım dip indiriminden sonra 50 tl olması gerekiyor.

hangi saat aralığında teslimi seçtiniz bilmiyorum ama kalmama ihtimali yüksek.

bu tip kampanyalarda mağazaya uğramak en iyisi.
  • diş macunları yağmalanmış resmen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

şimdi denedim fairy bulaşık deterjanı attım ama düşmedi, sanırım dip indiriminden sonra 50 tl olması gerekiyor.

hangi saat aralığında teslimi seçtiniz bilmiyorum ama kalmama ihtimali yüksek.

bu tip kampanyalarda mağazaya uğramak en iyisi.

kalmaması düşük bi ihitmal, geçen sne de bu şekilde almıştım.

5m den geliyor ürünler, ama tabi gitmek daha mantıklı da, gidip gelmek için en az 40 dk yol çekicem, orda en az 1 saat oyalanıcam. nerdeyse 3 saat böyle gitti :)

ama kalmama durumu da olabilir, klasik tüp macun değil de şu şampuan kutusu gibi olanlardan aldım.

• Ya beyler ben moneykartımı ankarada unutmuşum şimdide bursadayım. Yarın bi daha çıkarttırcaz artık yapcak bişey yok..
  • quote:

keske colgate 750 mlımlık olanı alsaydın aynı paraydı 250 mlımı bedava yazıyordu aynı urun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

quote:

keske colgate 750 mlımlık olanı alsaydın aynı paraydı 250 mlımı bedava yazıyordu aynı urun

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=14290642&shopCategoryId=9716&shopCode=34010908&name=COLGATE+2+IN+1+MAXFRESH+COOL+MINT+DIS+MAC.+100+ML

bunun mu ?

kangurumda yok :)

• dostlar normal migros card olmuyor mu?
    bir de colgate te ekstra indirim mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

dostlar normal migros card olmuyor mu?

money kart lazım..

her 10 liraya 2 lira indirim var colgatte
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

dostlar normal migros card olmuyor mu?

money kart lazım..

her 10 liraya 2 lira indirim var colgatte

her money kartla bir kere mi oluyor, ötek, halde yok mu money kart kullandıran, nerde money kardeşliği =))
  • money club kart yeter comiser, kredi kartına gerek yok.

sanaldan bile aldırıyor.
  • migrosun kartı oldu money kart :)

işlev aynı
  • quote:

money club kart yeter comiser, kredi kartına gerek yok.

sanaldan bile aldırıyor.

yahu bu orda alışveriş sırasında bir liraya verilen kart değil di mi ücretli bişi, ne kadar da uzak kalmışım migrosa peh =))
  • Bende Colgate ağırlıkl aldım. Resimdeki faturadaki setten 3 tane daha aldım. En son yine geçen seneki 1+1 kampanyası ile diş ürünlerini almıştım. Artık bir sonraki seneye kadar idare eder :)

Migros'ta ağız bakım ürünlerinde bir alana bir bedava
  • 2 sensodyn
    2 clinomyn
    2 colgate 750ml agız suyu
    2 colgate total macun
    2 colgate pro diş fırçası

Şaka gibi...Kasada diger alışverişlerimle 154 tl yazdı, indirimle 64 tl ödedim..5 tl de 2 lt zeytinyağı GDI...Valla şahane
    Agız suyunu az aldım dedim, bir tur daha yaparım bugün

Colgate ler çok avantajlı..10 tl lik ürünün 2 sindende 2 tl düşüyor. 20 tl yerine 20-10-4=6 tl veriyorsunuz..Süper bence
  • Arkadaşlar ayrıca migroslar da her 50 liralık alışverişe tavuk ve kabuklu bademin kilosu 5 lira.. 2 kiloya kadar alma hakkınız var.. Normalde tavuğun kilosu 15 kabuklu bademin kilodu 17.90 lira hatırlatırım.. Değerlendiriniz.. Ağız bakım ürünlerini indirimsiz fiyattan yansıtabilirsiniz kasada ondan sonra düşer indirimi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar ayrıca migroslar da her 50 liralık alışverişe tavuk ve kabuklu bademin kilosu 5 lira.. 2 kiloya kadar alma hakkınız var.. Normalde tavuğun kilosu 15 kabuklu bademin kilodu 17.90 lira hatırlatırım.. Değerlendiriniz.. Ağız bakım ürünlerini indirimsiz fiyattan yansıtabilirsiniz kasada ondan sonra düşer indirimi..

ben bu dediğini kangurumda yapamıyorum nasıl olacak acaba
  • geçen sene agız sularında 2 colgate 2 sensodyn almıştım şuanda sensodyn kullanıyorum ama colgate sanki daha iyiydi..yarın terhicim colgate olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

2 sensodyn
    2 clinomyn
    2 colgate 750ml agız suyu
    2 colgate total macun
    2 colgate pro diş fırçası

Şaka gibi...Kasada diger alışverişlerimle 154 tl yazdı, indirimle 64 tl ödedim..5 tl de 2 lt zeytinyağı GDI...Valla şahane
    Agız suyunu az aldım dedim, bir tur daha yaparım bugün

Colgate ler çok avantajlı..10 tl lik ürünün 2 sindende 2 tl düşüyor. 20 tl yerine 20-10-4=6 tl veriyorsunuz..Süper bence

bugün GDİ de, tavuk ve badem var, zeytinyagi nasıl aldınız ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar ayrıca migroslar da her 50 liralık alışverişe tavuk ve kabuklu bademin kilosu 5 lira.. 2 kiloya kadar alma hakkınız var.. Normalde tavuğun kilosu 15 kabuklu bademin kilodu 17.90 lira hatırlatırım.. Değerlendiriniz.. Ağız bakım ürünlerini indirimsiz fiyattan yansıtabilirsiniz kasada ondan sonra düşer indirimi..

ben bu dediğini kangurumda yapamıyorum nasıl olacak acaba

Bugün zeytinyağı ve parex temizlik seti var 5 tlye

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/shopProductListing.do?shopCategoryId=21585

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.