Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAMPAMYANIN detayı aşağıda eklenmiştir,

Ben 29 Tl lk alışveriş yaptım, fişin altına KOD ÇIKTI "BAHAR" yazıp boşluktan sonra KOD'u girdim ilgili numaraya gönderdim MAALESEF 2 MONEY hediye geldi

28 Mart -10 Nisan 2013 tarihleri arasında  
    Migros, 5M Migros, Sanal Market , Mjet ve Tansaş mağazalarından Money Club Kart , Money Visa veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile [b]tek seferde 25 TL ve üzeri[/b] *ev temizlik ürünü alımına, kasa fişinizde bir kod çıkacaktır. BAHAR yazıp boşluk bırakarak kasa fişinizde çıkan kodu yazın (örn: BAHAR TR12345X) SMS aracılığıyla 05327520052’e gönderin, 50 Money’e varan sürpriz Money kazanın.
    [b]Kazanacağınız Money’leri 31 Mayıs 2013[/b] tarihine kullanabilirsiniz.
    Kampanya katılımı, 1 SMS ücretlendirilecektir.
    Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar kampanya kapsamında değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya katılamaz. Kampanya ürünlerinden aynı üründen günde 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanya dönemi boyunca 50 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için 50 adet ürün alımına kadar kampanyaya katılım sağlanabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.

[b]*Ev temizlik ürünleri:[/b] bulaşık makinası,elde yıkama, az köpüren deterjanlar, çamaşır yumuşatıcı, çok köpüren deterjanlar, sıvı deterjanlar, çamaşır katkıları, çamaşır suyu, renk koruyucular, jel deterjan, mutfak-banyo temizleyicileri, yüzey temizleyiciler, jel sabun, katı sabun, sıvı sabun, toz sabun, ahşap temizleyicileri, ayakkabı bakım ürünleri, cam ve parlak yüzey temizleyicileri, halı şampuanları, haşere öldürücüler, leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları, tuvalet temizleyicileri, eldiven, temizlik amaçlı bezler, temizlik seti, temizlik sünger.

• 6-8 Nisan arası tüm KORNFLAKES VE MÜSLİ grupları %40 indirimli.Aksiyon ürünleri de indirime dahil.Nestle Nesfit 450 gr. meyveli ve kırmızı meyveli de 3 al 2 öde var %40'la birleşince 3 paket 450Gr. Nesfit 9.95 TL'ye geliyor.
  • quote:

BEDAVA yazarak 8642'ye mesaj atan Turkcell aboneleri, Migros Bu Benim Dünyam'a üye oluyorsunuz, Migros kampanyaları, indirimleri vs. tamamen ücretsiz cebinize geliyor.Üstelik 50TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 5TL'lik indirim çeki kodu da cebinize geliyor.Kodu kioskun SMS bölümüne girip çekinizi bastırın, kasiyere verin ve 50TL alışverişte 5TL az ödeyin...Migros ve Money Club Kart'ı takibe devam!

ilk mesajda böyle birşeyden bahsedilmiş. bende 8642 mesaj attım sadece hoşgeldiniz içerikli bir cevap geldi herhangi bir kod yazmıyordu mesajda, 5tllik bonus karta mı yüklenmiş oluyor o zaman? birde bu kiosklar güncellendi mi ne oldu anlamadım eskiden tıkla kazanlardan aldığımız ürünleri orda görebiliyordum yada bana özel kısmından diğer kampanyaları artık göstermiyor. bu tıkla kazan kuponlarını nasıl yapıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: henaugurcan

1+1 kampanyasıyla nasıl değerlendirebilir ?

Money Visa'dan Danone Süt 1 lt. ürünü anında %40 indirimli!
    Kampanya Detayları :
    Kampanya 8 - 12 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Mjet, Macrocenter, Tansaş, veya Sanal Market'ten yapılan Danone Süt 1 lt. ürünü alışverişine anında %40 indirim! verilecektir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirimli ürün alabilir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa'nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

Sanal markette alışveriş yapacakmış gibi sepete atılarak iki kampanyanın birleşip birleşmediği kontrol edilebilir.

• Arkadaş tasarruf yapayım derken kampanya manyağı oldum iyi mi

Pizzaya çok para gidiyor diye pepsi kodlarına sardım. Kodu verip 5 lira indirim alıyorum yemekdemek.com'dan. Little Caesars da kampanya yapmış: nefis kenarlı orta çiftlik 13,90. Bana 8,90'a geliyor. Hayatımda bu fiyata başka da nefis kenar yemedim. Sonra kutu Pepsi alıyorum, o da Dia'da 1 liraya düşmüş iki haftalığına. Yani orta çiftlik ve kolaya 9,90 ödüyorum. Tabii mutluluğum büyük ama şaşkınım da aynı zamanda.

Sonra, yemeği popeyes'ten yiyeyim desem, zaten play'la dörtte biri bedava. Bi de bunlar zaten %2 puan veriyor, etti %27. Yani 200 lira harcasam bu ay, geçen ay worldpuan yansıttığı 65 liralık kart ücretinin 54'ünü çıkarırım. Sonraki ay da puanlar yansıyınca gelmemiş taksitleri de ödeyip kapatacam zaten kartı.

Yemek ertesinde çikolata yemek istesem, Migros'ta nestle damak indirimli. Hem de çekilişe katılma hakkı veriyor. Crunch alsam, facebook'tan 5 şifre girene çanta veriyor. Dia'dan alışveriş etsem, 2,45'lik ülker çikolatayı 1,99 yapmışlar. Garanti paracard'la ödeyince onun da 99'unu iade edecekler.

Velhasılı, şaşkınlık ve mutluluk içerisindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Arkadaş tasarruf yapayım derken kampanya manyağı oldum iyi mi

Pizzaya çok para gidiyor diye pepsi kodlarına sardım. Kodu verip 5 lira indirim alıyorum yemekdemek.com'dan. Little Caesars da kampanya yapmış: nefis kenarlı orta çiftlik 13,90. Bana 8,90'a geliyor. Hayatımda bu fiyata başka da nefis kenar yemedim. Sonra kutu Pepsi alıyorum, o da Dia'da 1 liraya düşmüş iki haftalığına. Yani orta çiftlik ve kolaya 9,90 ödüyorum. Tabii mutluluğum büyük ama şaşkınım da aynı zamanda.

Sonra, yemeği popeyes'ten yiyeyim desem, zaten play'la dörtte biri bedava. Bi de bunlar zaten %2 puan veriyor, etti %27. Yani 200 lira harcasam bu ay, geçen ay worldpuan yansıttığı 65 liralık kart ücretinin 54'ünü çıkarırım. Sonraki ay da puanlar yansıyınca gelmemiş taksitleri de ödeyip kapatacam zaten kartı.

Yemek ertesinde çikolata yemek istesem, Migros'ta nestle damak indirimli. Hem de çekilişe katılma hakkı veriyor. Crunch alsam, facebook'tan 5 şifre girene çanta veriyor. Dia'dan alışveriş etsem, 2,45'lik ülker çikolatayı 1,99 yapmışlar. Garanti paracard'la ödeyince onun da 99'unu iade edecekler.

süpersin :)

• quote:

çok iyi ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

Orijinalden alıntı: ES-ESKIZILCIK

quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Bebek katalogunu gören var mı acaba? Nisan'da tüm ay bebek katalogu görünüyor.
    Oyuncak ve kirtasiye indirimini bekliyoruz yani 20 nisanı.
    Yakında bez ve ıslak mendil kampanyası var mı acaba?

Aynen bnde merak ediyorum

Katalog ta pek bişi yok.tek gözüme çarpan pampers 3lü mendil yeşil 5.90 dı.

Bebek katalogunun ayrıntılarını yazıyorum. Katalog yok. Bebek ürünlerinde her Nisan'da olduğu gibi indirim var. Nivea, komili %20, gambino, bambino bebedor%30, avent %25 indirimi hatirlatiklarim bunlar, Johnson's baby lerin indirim oranını hatırlamıyorum. 3 Lü prima ıslak mendiller 5,90 di. Ben şahsen komili yi beğendiğim için baya komili aldım.
    İndirimi tüm ürünler burada.
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/sclist/33383-bebe-money
    Gitmisken oyuncak reyonunu gezip haftaya neler alabilirim diye de baktım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Nickname'nin hakkını veriyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

20sindeki gdi nedir hocam

Kesin tarih-ürün hatırlamıyorum. Yarına inşallah

merakla beklemedeyim :) teşekkürler

Biraz gecikti ama vakit ancak bulabildim

Nisan GDI Ürünleri

http://i1151.photobucket.com/albums/o629/farukyavuz/DSC_0313.jpg

İmagelemek size kalıyor yine :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HodriMeydan89

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

28 Mart-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market alışverişlerinde Danone Süt 1 L ürünü 1 alana 1 bedava! Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 2 adet Danone Süt 1 L ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünler sepete reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz siparişinizi bitirirken düşülecektir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi içinwww.money.com.tr vewww.sanalmarket.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Money club kartlılar yararlanamaz. Money visa+ sanalmarkete özel olup en fazla 5 kez istifade edebiliyorsunuz.

5 adet değil arkadaşlar. 5 sipariş yani

Yanlış bilgi vermeyelim.

5 ADET

5 tane nası alıcaksın 1 artı 1 veriyo adamlar 3 tane alsan 6 oluyor mantık olarak birini geri mi vericen

Üst mesajlarda bir arkadaşta belirtmiş 10 süt alırsanız 5 adedi bedava oluyor.

Süt alma sınırı yok istersen 12 istersen 20 adet al en fazla 5 adet için indirim düşmektedir.

• Migros başlığına ne oldu böyle paylaşım sıfıra inmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Migros başlığına ne oldu böyle paylaşım sıfıra inmiş

Aylık göstermeSem mi kampanyaları artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HodriMeydan89

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

28 Mart-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market alışverişlerinde Danone Süt 1 L ürünü 1 alana 1 bedava! Bir kişi kampanyadan en fazla 5 kere faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 2 adet Danone Süt 1 L ürününü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Ürünler sepete reyon fiyatından eklenecek, indirimleriniz siparişinizi bitirirken düşülecektir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi içinwww.money.com.tr vewww.sanalmarket.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Money club kartlılar yararlanamaz. Money visa+ sanalmarkete özel olup en fazla 5 kez istifade edebiliyorsunuz.

5 adet değil arkadaşlar. 5 sipariş yani

Yanlış bilgi vermeyelim.

5 ADET

5 tane nası alıcaksın 1 artı 1 veriyo adamlar 3 tane alsan 6 oluyor mantık olarak birini geri mi vericen

Üst mesajlarda bir arkadaşta belirtmiş 10 süt alırsanız 5 adedi bedava oluyor.

Süt alma sınırı yok istersen 12 istersen 20 adet al en fazla 5 adet için indirim düşmektedir.

Bugün aldım sanalmarketten 10 paket süt,
    Toplamda 6,75 tl tuttu hepsi, %40 indirim de birleşti sanırım.

• bence şahane bi paylaşım aylık tabloyu göstermek..teşekkürler..
  • http://www.migros.com.tr/upload/migroskop.pdf

yeni katalog

Kişisel olarak bana en cazip promosyon, Sek 1 Lt. Süt 1,99 TL, +0,5 money veriyor.
    Garanti paracard kuruşyok kampanyası ile bana tanesi 0,50 TL'ye malolacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi padodarc -- 10 Nisan 2013; 16:09:31 >
  • Katalogda işe yarar birşey var mı arkadaşlar? Malum kotalıyız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: padodarc

http://www.migros.com.tr/upload/migroskop.pdf

yeni katalog

Kişisel olarak bana en cazip promosyon, Sek 1 Lt. Süt 1,99 TL, +0,5 money veriyor.
    Garanti paracard kuruşyok kampanyası ile bana tanesi 0,50 TL'ye malolacak.

kuruşyok kampanyası tüm migroslarda geçerli mi bilginiz var mı?
  • hızlı bilgilendirme için emeğinize sağlık teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.