Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GDI ürünler de belli arkadaşlar, bugün gördüm onları da. 1 tl 5 TL 7-9 tl lik ürünler mevcut. Az çok tahmin edebilirsiniz zaten. Alışılmış dışında 4lü pınar süt, 4lü milkalar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20sindeki gdi nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

27 mart elidor kampanyası alış saati 09:50 money yatmadı. mh aradım 520 inci mi ne olmuşsunuz dedi.27 mart 09:50 den sonra alıp money yatan varmı acaba?
    ayrıca, iade etme süresi 15 günmüydü?

bugün migrosta gördüm tablelada 30 gün yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

27 mart elidor kampanyası alış saati 09:50 money yatmadı. mh aradım 520 inci mi ne olmuşsunuz dedi.27 mart 09:50 den sonra alıp money yatan varmı acaba?

Sallıyorlar hocam inanma.Ben 27 martta saat 8.59 da ard arda 3 işlem yaptım,iki karta yattı,diğerine yatmadı.Aradım 554.olmuşsunuz dediler.Bende uzatmadım,uğraşmak istemedim.Bana 8.59 daki işlem için 554. diyorlarsa sen 9.50 de 520. olamazsın zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

quote:

Sallıyorlar hocam inanma.Ben 27 martta saat 8.59 da ard arda 3 işlem yaptım,iki karta yattı,diğerine yatmadı.Aradım 554.olmuşsunuz dediler.Bende uzatmadım,uğraşmak istemedim.Bana 8.59 daki işlem için 554. diyorlarsa sen 9.50 de 520. olamazsın zaten.

ben iade süresi için yazmıştım ama?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

quote:

ben iade süresi için yazmıştım ama?

Yanlış alarm:) Başka bir arkadaş sormuştu ona yazarken sizin mesajınızı alıntılamışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

20sindeki gdi nedir hocam

Kesin tarih-ürün hatırlamıyorum. Yarına inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Allied

Bugun hediyem karta yukleme yapmak icin migrostaydim. Onumdeki musteri money club cardimi kullanmak istedi. Dusunmeden verdim. 200 liralik alisveris yapti. Sonradan anladim ki kartima onceden yukledigim 75e 10 turkcell cuzdan indirimi onun sepetten dusmus :)

Kisacasi turkcell cuzdan indirimi verebilecek olan var mi? Yarin kullacaktim, kismet olmadi.

Arkadaslar gelismeleri anlatayim.

Durumu migros mhsine maille anlattim. Telefonla aradilar, kartimi baska musteriye vermemin benim sorumlulugumda oldugunu soyleyip bir islem yapmadilar. Daha sonra magaza muduru aradi. Hatayi kabul edip bir sonraki alisverisimde 10 lira indirim yapacaklarini soyledi. Dun indirimden yararlandim. Musteriyle ilgili magaza mudurleri de varmis demek ki.

• ya gdı ürünler belli. bahçıvan kaşar 700gr, lipton sallama ça, 1kg kıyma . çizik zeytin, sızma 2lt zeytin yağı.... flash bellek ...

felan hep el clasico
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

quote:

Orijinalden alıntı: dr_eros85

20sindeki gdi nedir hocam

Kesin tarih-ürün hatırlamıyorum. Yarına inşallah

merakla beklemedeyim :) teşekkürler
  • quote:

quote:

Bugun hediyem karta yukleme yapmak icin migrostaydim. Onumdeki musteri money club cardimi kullanmak istedi. Dusunmeden verdim. 200 liralik alisveris yapti. Sonradan anladim ki kartima onceden yukledigim 75e 10 turkcell cuzdan indirimi onun sepetten dusmus :)

Kisacasi turkcell cuzdan indirimi verebilecek olan var mi? Yarin kullacaktim, kismet olmadi.

Arkadaslar gelismeleri anlatayim.

Durumu migros mhsine maille anlattim. Telefonla aradilar, kartimi baska musteriye vermemin benim sorumlulugumda oldugunu soyleyip bir islem yapmadilar. Daha sonra magaza muduru aradi. Hatayi kabul edip bir sonraki alisverisimde 10 lira indirim yapacaklarini soyledi. Dun indirimden yararlandim. Musteriyle ilgili magaza mudurleri de varmis demek ki.

umarım müdürün sözüm ona yaptığı 10 tl indirim için ilgili kasiyere fatura çıkarmaz

• Turkcell 75/10 devam ediyor mu?

• turkcell cüzdan muabbeti bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

turkcell cüzdan muabbeti bitti

alınmış kodlar girilemiyor mu 06 menusunden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

turkcell cüzdan muabbeti bitti

alınmış kodlar girilemiyor mu 06 menusunden?

hayır hocam s.k.t 31 marttı. kullanmadıgınız moneylerin silinmesi gibi düşünün.
  • Bebek katalogunu gören var mı acaba? Nisan'da tüm ay bebek katalogu görünüyor.
    Oyuncak ve kirtasiye indirimini bekliyoruz yani 20 nisanı.
    Yakında bez ve ıslak mendil kampanyası var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Bebek katalogunu gören var mı acaba? Nisan'da tüm ay bebek katalogu görünüyor.

Aynen bnde merak ediyorum

• 1+1 kampanyasıyla nasıl değerlendirebilir ?

Money Visa'dan Danone Süt 1 lt. ürünü anında %40 indirimli!
    Kampanya Detayları :
    Kampanya 8 - 12 Nisan 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Mjet, Macrocenter, Tansaş, veya Sanal Market'ten yapılan Danone Süt 1 lt. ürünü alışverişine anında %40 indirim! verilecektir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirimli ürün alabilir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa'nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ES-ESKIZILCIK

quote:

Orijinalden alıntı: yesimk06

Bebek katalogunu gören var mı acaba? Nisan'da tüm ay bebek katalogu görünüyor.

Aynen bnde merak ediyorum

Katalog ta pek bişi yok.tek gözüme çarpan pampers 3lü mendil yeşil 5.90 dı.

• moneykart ile 25 tl ve üzeri ev temizlik ürünü alışverişlerinde 2 moneyden 50 moneye kadar money kazanma kampanyasına Ariel yada omo deterjanlar dahil mi acaba,hiç 25 tl ve üzeri deterjan alıpta kasa fişinde kod çıkan oldu mu,bu kodu BAHAR .......... şeklinde 05327520052'ye gönderecekmişiz,müşteri hizmetlerine sordum ordaki kişi de bilemedi.
  • 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.