Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Hocam bu et ile muratbey peynir fiyatı çok iyi fakat, 50 tl şartı varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Hocam bu et ile muratbey peynir fiyatı çok iyi fakat, 50 tl şartı varmı acaba?

50 lira şartı olduğu için bu fiyat zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

gdi lı ürünler belli mi

Üst mesajlara bakarsan, hatta senin mesajının altındaki alıntı yapılmış mesaja bakarsan görebilirsin hocam.

Ayrıca yeni migroskop hiç iyi değil gibi, ama GDI var ve diğer kampanyaların etkisi olsa gerek ondan böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: padodarc

http://www.migros.com.tr/upload/migroskop.pdf

yeni katalog

Kişisel olarak bana en cazip promosyon, Sek 1 Lt. Süt 1,99 TL, +0,5 money veriyor.
    Garanti paracard kuruşyok kampanyası ile bana tanesi 0,50 TL'ye malolacak.

kuruşyok kampanyası tüm migroslarda geçerli mi bilginiz var mı?

Tüm migroslarda Garanti POS ya da ortak POS var, tüm İzmir için eminim, kuvvetle muhtemel tüm Migroslardır. Hatta Tansaşlar da dahil buna.

• Arkadaşlar önemli bir ilanım var:

Bugün yeni insertin ilk günü. Ama Yeni bir kampanya da bugün başladığından, birleşik olarak buraya yazıyorum:

Damak çikolatalarda 4 liraya 1 çekiliş var, malum.
    Yeni haftada bir de nestleye 8 tl'de 2 lira money var.
    Paracard da kuruşları iade ediyor madem.
    Öyleyse ben derim ki 8,90 liralık DAMAK alın ve 6 lira ödeyin+2 çekiliş hakkı kazanın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: sanko86

bende money visa var paracard nasıl oluyor açıklarmısınız rica etsem. Oğlum için süt almayı planlıyorum.

Money Visa yi money card olarak 1,99₺ indirimli fiyatı ve +0,50 moneyi kazanmak için kullanacaksınız.

Garanti Paracard ı ise ödeme yapmak için kullanacaksınız.

Her defasında yalnızca 1 paket süt alacak ve 1,99₺ olan fiyatı Garanti Paracard ile 1₺ olarak ödeyeceksiniz.

Her defasında aldığınız 1 paket süt için de 0,50 money kartınıza money olarak yüklenecek

http://www.paracard.com.tr/kampanyalar/paracardla-kuruslari-odemeyin

Aynı gün aynı işyerinde gerçekleşen ilk 35 TL altı olan küsuratlı alışveriş işleme alınacaktır.

EKLEME : Yeni yılda da 35 TL'ye kadar olan alışverişlerinizi Paracard'ınızla yapın, kuruşları ödemeyin! Kampanyaya katılmak için KURUSYOK yazarak 3340'a SMS atmanız yeterli!

Paracard'la yapılan alışverişlerde kuruşlu tutar ile ilgili işlemin gerçekleştirildiği ayı takiben kartın bağlı olduğu hesaba iade edilecektir. Bu uygulamadan sadece 1TL ile 35 TL arası alışveriş işlemleri yararlanabilir; müşteri bazında aylık en fazla 20 TL indirim kazanılabilir.
    Örneğin 25,44 TL tutarında bir işlem yapılması durumunda hesaba 0,44 kuruş; 15,99 TL tutarında bir işlem yapılması durumunda hesaba 0,99 kuruş iade edilecektir; 35 TL üzeri tutarlar örneğin 35,02 TL ve 1 TL altı tutarlar örneğin 0,97 TL kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya Paracard Debit ve Paracard Trink kartlarla yapılan işlemler dahildir.
    Kampanyaya katılmak için KURUSYOK yazılarak 3340'a SMS atılmalıdır. Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir. Bu fırsattan yararlanmak bir kez SMS gönderilmesi yeterlidir, kısa mesaj göndermeyenler kampanyadan yararlanamaz.
    İndirim yansıtma anında kartın ve karta bağlı hesabın açık olması gerekmektedir.
    Müşteriler, bu kampanyadan tüm Paracard'larıyla yararlanabilirler.
    Alışveriş yapılan işyeri ve sektör ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.
    Kampanya müşteri bazındadır; indirim kazanımı aylık en fazla 20 TL'dir.
    Bir gün içerisinde aynı işyerinde yapılan 1TL ile 35TL arası ilk küsuratlı alışveriş işleme alınacaktır
    Kampanyaya bonus kullanımları ve ATM'den yapılan nakit çekim işlemleri dahil değildir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyadan yararlanmak için yapılan işlemlerin Garanti Bankası POS’larından geçirilmesi gereklidir.

11 Nisan migroskop'u ile SEK süt yeniden 1,99₺ + 0,5 money hediyeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanko86

bende money visa var paracard nasıl oluyor açıklarmısınız rica etsem. Oğlum için süt almayı planlıyorum.

Money Visa yi money card olarak 1,99₺ indirimli fiyatı ve +0,50 moneyi kazanmak için kullanacaksınız.

Garanti Paracard ı ise ödeme yapmak için kullanacaksınız.

Her defasında yalnızca 1 paket süt alacak ve 1,99₺ olan fiyatı Garanti Paracard ile 1₺ olarak ödeyeceksiniz.

Her defasında aldığınız 1 paket süt için de 0,50 money kartınıza money olarak yüklenecek

http://www.paracard.com.tr/kampanyalar/paracardla-kuruslari-odemeyin

Aynı gün aynı işyerinde gerçekleşen ilk 35 TL altı olan küsuratlı alışveriş işleme alınacaktır.

EKLEME : Yeni yılda da 35 TL'ye kadar olan alışverişlerinizi Paracard'ınızla yapın, kuruşları ödemeyin! Kampanyaya katılmak için KURUSYOK yazarak 3340'a SMS atmanız yeterli!

Paracard'la yapılan alışverişlerde kuruşlu tutar ile ilgili işlemin gerçekleştirildiği ayı takiben kartın bağlı olduğu hesaba iade edilecektir. Bu uygulamadan sadece 1TL ile 35 TL arası alışveriş işlemleri yararlanabilir; müşteri bazında aylık en fazla 20 TL indirim kazanılabilir.
    Örneğin 25,44 TL tutarında bir işlem yapılması durumunda hesaba 0,44 kuruş; 15,99 TL tutarında bir işlem yapılması durumunda hesaba 0,99 kuruş iade edilecektir; 35 TL üzeri tutarlar örneğin 35,02 TL ve 1 TL altı tutarlar örneğin 0,97 TL kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya Paracard Debit ve Paracard Trink kartlarla yapılan işlemler dahildir.
    Kampanyaya katılmak için KURUSYOK yazılarak 3340'a SMS atılmalıdır. Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir. Bu fırsattan yararlanmak bir kez SMS gönderilmesi yeterlidir, kısa mesaj göndermeyenler kampanyadan yararlanamaz.
    İndirim yansıtma anında kartın ve karta bağlı hesabın açık olması gerekmektedir.
    Müşteriler, bu kampanyadan tüm Paracard'larıyla yararlanabilirler.
    Alışveriş yapılan işyeri ve sektör ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.
    Kampanya müşteri bazındadır; indirim kazanımı aylık en fazla 20 TL'dir.
    Bir gün içerisinde aynı işyerinde yapılan 1TL ile 35TL arası ilk küsuratlı alışveriş işleme alınacaktır
    Kampanyaya bonus kullanımları ve ATM'den yapılan nakit çekim işlemleri dahil değildir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyadan yararlanmak için yapılan işlemlerin Garanti Bankası POS’larından geçirilmesi gereklidir.

11 Nisan migroskop'u ile SEK süt yeniden 1,99₺ + 0,5 money hediyeli

Bilgilendirme için teşekkürler ben de bu kampanyayı bekliyordum

• sanalmarkette GDI kuşbaşı yoktur.
    çağrı merkezini aradım "biz de göremiyoruz, sonra deneyin" dediler.
  • danone sut 2,25 tl ydi. 2,65tl yapmıslar. sizde de fiyat aynı mı?
  • 2,65 evet.
  • Bu gör inan kampanya görselindeki fiyatlar gerçekmi? Şİmdi ben 14-15 nisanda migrosa gitsem 4 tane pınar sütü 1 tl yemi alacağım biri anlatıversin bana ne şart var bunlarda??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozel2121

Bu gör inan kampanya görselindeki fiyatlar gerçekmi? Şİmdi ben 14-15 nisanda migrosa gitsem 4 tane pınar sütü 1 tl yemi alacağım biri anlatıversin bana ne şart var bunlarda??

50 TL üzeri alışveriş yapman gerekli.
  • gdi kuşbaşı markete geldi.

ayrıca danone sanalmarket 1+1 ve danone money visa haftaiçi %40 indirim birleşiyor.
    10 tane sütü 7,95 e aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

danone sut 2,25 tl ydi. 2,65tl yapmıslar. sizde de fiyat aynı mı?

10 nisan'a kadar geçerli migroskop'ta indirimliydi, 11 nisan'da eski fiyatına döndü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 68 tl kart ücreti gelmiş. aradım 35 tl money veriyorlar.

tamamını money olarak vermiyorlar.

yeni kart ücreti gelip tamamını alan var mı.
  • quote:

50 TL üzeri alışveriş yapman gerekli.

tşkler peki 50 tlnin tamamını bu ürünlerden alabiliyormuyum yoksa 50 tlye bir gdi ürünümü alabiliyorum? mesela 50 tl harcamam lazım dimi pınar süt 4x1 lt 1lira ben bundan 50 paket alıp 50 tl yapsam olurmu yoksa 50 tl ıvır zıvır alıp 1 paket pınar4x1 lt alma hakkımmı oluyor
  • HER 50 tl için 1 gdi
    Alabilirsiniz

• güncel
  • Evet arkadaşlar kart ücreti money olarak geri veriliyor mu..

yakın zamanda alan var mı.
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.