Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

Evet arkadaşlar kart ücreti money olarak geri veriliyor mu..

yakın zamanda alan var mı.

veriliyor hocam sıkıntı yapmıyor garanti
  • ben aralıkta aldım Money Visa yı
    vermediler. hemen kapatma başlattılar.
    haftaiçi hakem heyetine gideceğim. ilginç yanı sözleşme imzalamadan money kart geldi.
  • prima dev ekonomi 33.90 prima ıslak mendil hediyeli
  • Benim duyduğum kadarıyla Garanti den kart ücretini almak zor.. Ayrıca imzalanan sözleşmede de iki sayfa boyunca kart ücretlerinden bahsediliyor.. Okumadan imzalayan ücreti görünce şaşırmasın yani..
  • Ga... ti bazen hemen iade ediyor bazende kapatıp 2 ay sonra arayıp iade edelim kartınızı açalım diyor. Hatta inaktif Visa money ile %25 indirim ile Eninde sonunda alırsınız dert etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

şimdiye kadar sıkıntısız aldım da bu sefer 35 tl money önerdiler. eğer hepsini vermezlerse kapatacağım kartı.
  • quote:

quote:

quote:

şimdiye kadar sıkıntısız aldım da bu sefer 35 tl money önerdiler. eğer hepsini vermezlerse kapatacağım kartı.

Bizimkini vermediler ve kapattırdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozel2121

quote:

50 TL üzeri alışveriş yapman gerekli.

tşkler peki 50 tlnin tamamını bu ürünlerden alabiliyormuyum yoksa 50 tlye bir gdi ürünümü alabiliyorum? mesela 50 tl harcamam lazım dimi pınar süt 4x1 lt 1lira ben bundan 50 paket alıp 50 tl yapsam olurmu yoksa 50 tl ıvır zıvır alıp 1 paket pınar4x1 lt alma hakkımmı oluyor

Hiç güleceğim yoktu azizim , 51 tane 4 lü pınar sütü 51 liraya satan bir yer varsa dünya üstünde göster hücum edelim.
    50 tl lik alışveriş yapcan 1 tl ye 1 tane 4 lü süt alabilceksin, mesela bime git, bimdeki ürünler hep kendi ürettirdiğidir, migrosa gel migrosunda kendi ürettirdiği ürünler var ve biminkiyle aynı fiyat oluyor, hemde 50 tl üstüne de böyle birşeyden yararlanabiliyorsun, daha ne yapalım.

• ben de kart ücretini alamadım üstelik maaş hesabım vs. de orda, kdv indirimi bitsin hemen iptal edicem kartımı, maaş anlaşması bitsin garantiyle asla çalışmam:)
  • Görünüşe göre garanti bu sene kart ücretini kolay kolay vermeyecek,ama hiç uğraşmamak lazım,vermiyorlarsa direk kapatırım kartı,zaten zerre bir avantajı kalmadı,sanki ulaşılmaz avantajlı bir kartmış gibi garantinin tafralarını çekmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Görünüşe göre garanti bu sene kart ücretini kolay kolay vermeyecek,ama hiç uğraşmamak lazım,vermiyorlarsa direk kapatırım kartı,zaten zerre bir avantajı kalmadı,sanki ulaşılmaz avantajlı bir kartmış gibi garantinin tafralarını çekmeye gerek yok.

68 tl. az da değil. 35 tl money verelim diyorlar. 1 sene kapatmayın.

ben 35 i alsam ve 1 seneden önce kapatsam ne yapabilirler ki.
  • quote:

quote:

Görünüşe göre garanti bu sene kart ücretini kolay kolay vermeyecek,ama hiç uğraşmamak lazım,vermiyorlarsa direk kapatırım kartı,zaten zerre bir avantajı kalmadı,sanki ulaşılmaz avantajlı bir kartmış gibi garantinin tafralarını çekmeye gerek yok.

Karta borç olarak yansıtırlar.
  • quote:

quote:

quote:

şikayetvar a yazdım. hafta içi tüketici hakem heyetine gideceğim.

en son da kart kapattırma resti çekeceğim. hiç biri olmaz ise kapatırım olur, biter.

hatta bir tane de bonus cardım var. onu da kapatırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

şikayetvar a yazdım. hafta içi tüketici hakem heyetine gideceğim.

en son da kart kapattırma resti çekeceğim. hiç biri olmaz ise kapatırım olur, biter.

hatta bir tane de bonus cardım var. onu da kapatırım.

Bimer'e de başvurulabilir,sadece bimer başvurusu üzerinden kart ücretini alanlar var.

• bimer e de başvurayım o zaman.
  • bimer'e felan başvurymayın boşuna zaman kaybı.

zamamında bir kaç kişi başvurmuş netice almış doğru. ama aşırı talep gelince açıklama yaptılar artık tüektici hakem heyetine yönlendiriyorlar.

oyüzden boşuna zaman kaybı yaşarsınız arkadaşlar
  • sanal market'ten yapılan alışverişte kapıda HediyeM kart ile ödemek mümkün mü?

HediyeM kart şifresi için SMS gönderdim ama şifre tanımlanmadı. Kapıda HediyeM kartla ödemek mümkünse pratik olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

sanal market'ten yapılan alışverişte kapıda HediyeM kart ile ödemek mümkün mü?

HediyeM kart şifresi için SMS gönderdim ama şifre tanımlanmadı. Kapıda HediyeM kartla ödemek mümkünse pratik olacak.

Kapıda hediyem kart mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediyem kartı sanal market alışverişinde tutarın en fazla %70'ini karşılayacak şekilde ödeme yapmak için kullanabiliyorsunuz. Bunun için HediyeM kart ileKIOSK'tan şifre almanız gerekiyor. Kapıda da kartı gösterip kalan tutarı istediğiniz diğer yöntemle ödüyorsunuz.
    Birkaç kere yaptım ben ama tavsiye etmem. Bilmeyen bir görevliye denk gelince uğraştırıyor veya ödemenin tamamını talep ediyor.
  • quote:

bimer'e felan başvurymayın boşuna zaman kaybı.

zamamında bir kaç kişi başvurmuş netice almış doğru. ama aşırı talep gelince açıklama yaptılar artık tüektici hakem heyetine yönlendiriyorlar.

oyüzden boşuna zaman kaybı yaşarsınız arkadaşlar

hatta bimer e girince uyarı bile var. bize başvurmayın diye.
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.