Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (223. sayfa)

5 sn
118.429
Cevap
2.803
Favori
15.638.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanyalı promosyonlu ürünleri alırken dikkatli olun, tıbbi atıkları toplatmak yerine indirim yapıp satıyorlar.

örnek: muratbey telli peynirlerde toplatılma kararı çıkmış,bazı marketler kampanya listelerine koyup satmaya devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte onu diyorum toplatılma kararı çıkan ürünü nasıl satabiliyorlar. Biz mi takip edeceğiz bunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Coca Cola,Pepsi Cola gibi ürünleri epeyce içtim...Ama artık içmiyorum...Adamlar bizi insan yerine koymuyorlar,pancar veya kamış şekeri maliyeti yükseltiyor diye mısır şurubuna döndüler...Baktılar vatandaşta "tık" yok,şimdi de Fruko gazoz,Pepsi Twist limonlu ve adı aklıma gelmeyen bir kaç üründe mısır şurubunu da bırakıp direkt yapay tatlandırıcıya dönmüşler...Kâr ettikçe daha çok etmeye çalışıyorlar,insan sağlığı zerre kadar umurlarında değil...Ben de bu üreticiler normal şekere dönene kadar ürünlerini almayacağım...
    Bulduğum ölçüde normal şeker kullanılan içecekleri alacağım,alıyorum...
    Evet biliyorum,ben alsam ne olur,almasam ne olur? Koca dünya devlerine ne olur ki?
    Ama en azından bir nebze de olsa kendimi korumuş olurum...
    Maden suyu haric meyve suyu, kola, gazoz vb. icmiyorum ; ama olay sadece bununla sinirli degil ki. Bir gofret ya da biskuvi alip yemekten bile korkuyoruz artik. NBS olayi cok kotu oldu maalesef.

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Allah sifa versin hocam :(

Kolanin zararlarina bir sağlık çalışanı olarak hakimim ama ne yazikki arada tüketiyorum. Bağımlı degilim, cok tuketmem ama yaz aylarında insanin cani çekiyor.

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Toplam sepet tutarı 228 lira iken ben 128 lira ödedim. 25 lira prime kodu desek geriye kalan 75 lira DİP indirim almışım demek ki. Benim bir yerden aklımda kalan bu. 5 adet aldım her birinden. Tümü için 20 lira olması imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

nasıl olsa anlamıcaksın bol bol iç.müşteri garantili hastaneler tıka basa dolunca belki düşünürsün.

Alıntıları Göster
    Ciddi ciddi soru sordum, bildiğin birşey varsa yaz, ne demek anlamayacaksın

• quote:

nasıl olsa anlamıcaksın bol bol iç.müşteri garantili hastaneler tıka basa dolunca belki düşünürsün.

Alıntıları Göster
    bu kadar cahil cahil konusmak icin maas mi aliyorsunuz? yoksa baska aciklamasi olamaz bu kadar sacmalaanin.. bir iddianiz varsa bilimsel veri koyarsaniz boyle aptalca iftiralarda bulunmazsiniz... umarim herhangi bir sorumlu gorur ve size dava acar bu iftiraniza.
  • bunlar iyimi

• quote:

bunlar iyimi

Damak tadına göre değişir ama 150 gramlıkları 10 TL'ye aldıktan sonra pek cazip gelmiyor bana. Denemek isteyen alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

İşte onu diyorum toplatılma kararı çıkan ürünü nasıl satabiliyorlar. Biz mi takip edeceğiz bunları.

Şöyle birşey var Firma açıklamasında

quote:

Mart ayında gerçekleşen bir parti ürün ile ilgili yaşanan sıkıntı, sosyal mecralarda marka logoları konularak manipüle edilmektedir. Mart ayındaki bir parti üretimde yaşanan sorundan dolayı o ürünlerimiz raflardan tarafımızca toplatılmıştır. Hızlıca çözüme kavuşturduğumuz bu durumun sonrasında da tekrarlanmaması adına gerekli önlemleri almış bulunuyoruz. Uşak Valiliği İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün Burgu peynirleri ile ilgili Haziran ayında gerçekleştirdiği Analiz Raporunu da ek’te bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Damak tadına göre değişir ama 150 gramlıkları 10 TL'ye aldıktan sonra pek cazip gelmiyor bana. Denemek isteyen alabilir.

Alıntıları Göster
    teşekkürler 2 tane aldım.

ihtiyacı olan varsa bolca hindi göğüs eti 1+1 20 tl(750 gr*2)tavuk hindi 25/5 money veriyor.

• Güzel bir konu takibimizi yapalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    ambalaj üzerinde içeriği yazıyor neyin belgesini soruyorsunuz.şekersiz yazıyor şerbet gibi bu bile müşteriyi yanıltıyor.satıcımı tüketicimisiniz anlamıyorum.

• Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    ben gida kontrol uzmaniyim siz necisiniz? gida konusunda bilginiz nedir de bu kadar cahil konusabiliyorsiniz? bu toplumun en buyuk sorunu hic bir bilgiye sahip o lmadan fikir beyan etmek... cahillik basa bela...
  • Millet %50 indirimli kolaları götürüyor bide bize tanımlanan TBG'ye bak :))

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

ben gida kontrol uzmaniyim siz necisiniz? gida konusunda bilginiz nedir de bu kadar cahil konusabiliyorsiniz? bu toplumun en buyuk sorunu hic bir bilgiye sahip o lmadan fikir beyan etmek... cahillik basa bela...
    aferim iyi eğtmişler

• quote:

teşekkürler 2 tane aldım.

ihtiyacı olan varsa bolca hindi göğüs eti 1+1 20 tl(750 gr*2)tavuk hindi 25/5 money veriyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bolca hindi 1+1 kampanyasını bulamadim. Sen nerden gördün?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Hocam bolca hindi 1+1 kampanyasını bulamadim. Sen nerden gördün?

Alıntıları Göster
    dün migrosta gördüm.mağazaya özelmiydi acaba .reyonda yazıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Coca Cola,Pepsi Cola gibi ürünleri epeyce içtim...Ama artık içmiyorum...Adamlar bizi insan yerine koymuyorlar,pancar veya kamış şekeri maliyeti yükseltiyor diye mısır şurubuna döndüler...Baktılar vatandaşta "tık" yok,şimdi de Fruko gazoz,Pepsi Twist limonlu ve adı aklıma gelmeyen bir kaç üründe mısır şurubunu da bırakıp direkt yapay tatlandırıcıya dönmüşler...Kâr ettikçe daha çok etmeye çalışıyorlar,insan sağlığı zerre kadar umurlarında değil...Ben de bu üreticiler normal şekere dönene kadar ürünlerini almayacağım...
    Bulduğum ölçüde normal şeker kullanılan içecekleri alacağım,alıyorum...
    Evet biliyorum,ben alsam ne olur,almasam ne olur? Koca dünya devlerine ne olur ki?
    Ama en azından bir nebze de olsa kendimi korumuş olurum...
    Şekerin her türlüsü zarar hocam ister nişastalı ister nişastasız. Bir bardak kolada ortalama 8-10 küp şeker kadar şeker var. Soğuk olduğu için hissetmiyoruz. Sevdiklerimizin bir bardak içeceğe 10 şeker attığını görsek müdahale ederiz. Konu bu içecekler olunca bol keseden içiriyoruz.

35 yaşımda tip2 diyabet tanısı kondu bana. 20 li yaşlarımda bir oturuşta 1 litre kolayı gazozu bitirir hava atardım birde. Dikkat etmemiz uyanık olmamız Sevdiklerimizi ve kendimizi korumamız lazım. Bu kapitalizm bizi yavaş yavaş öldürmeden doğala dönmemiz gerek.

• Yav bırakın kolayı içen içsin içmeyen içmesin. Şu kola içmeyin muhabbeti çevirenlerin eminim bir kısmı sigara & alkol içiyordur. Ya da tıka basa yiyip 130 kilo olmuştur.

Entelektüel göründüğünüzü sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bırakın abi kişi kendini düzeltmedikçe toplumu düzeltemez.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.