Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (740. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 34 Misafir (5 Mobil) - 31 Masaüstü8 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
118.496
Cevap
2.804
Favori
15.644.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DiagraM

Geçmiş olsun göktürk Migros

Gecmis olsun
    Magaza personeline kizmis olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir an çekilişle araba veriyorlar sandım
    Geçmiş olsun orada bulunanlara.

• Mağaza çalışanları için kötü olmuş

• Muhtemelen çalışanlara kızmıştır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuI

F/p olarak hangi şampuan i onerirsiniz
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Zeytinyağlı şampuanların farkının anlaşılması gerekiyor artık. Piyasada profesyonel üretilmeyen çakma olanları da var dikkat etmek gerekiyor. Ben yıllarca 250 ml organik şampuanlara şuanın parasıyla 70 TL ödemiş biri olarak resimdeki şampuanları öneriyorum,fiyatları elidor,clear şampuanlardan da uygun. Sık sık Gratis Watson ve Bim gibi mağazalarda daha uygun indirimli kampanyaları oluyor. Özellikle şampuan eğer yüzünüze vücudunuza temas ediyorsa bırakın o kimyasal ağırlıklı bilinen şampuanları.
    Organik alamıyorsanız bu verdiklerimi kullanın. Her açıdan avantajlı,fiyat ve sağlık..
    Bilinen şampuanlarda saçınızı yumuşacık yapan kimyasal formuller. Organik sertifikası olmayan hiç bir şampuan bitkisel içerikli değildir,içinde çiçek özleri,meyve özleri falan olmaz.
    Bu zeytinyağlılarda bile zeytinyağı çok azdır zaten,ama kimyasal da çok azdır. Kötünün iyisidirler yani.
    Organik şampuanlar ise pahalıdır ve açıldığında 2 haftada bozulur,kokar. Saçları da yumuşacık yapmaz organik şampuanlar. Sağlık açısından iyi,kullanımı zor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 30 Ocak 2019; 6:28:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

nasıl yok ?

Alıntıları Göster
    varmış sonradan gördüm
    Özür :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Zeytinyağlı şampuanların farkının anlaşılması gerekiyor artık. Piyasada profesyonel üretilmeyen çakma olanları da var dikkat etmek gerekiyor. Ben yıllarca 250 ml organik şampuanlara şuanın parasıyla 70 TL ödemiş biri olarak resimdeki şampuanları öneriyorum,fiyatları elidor,clear şampuanlardan da uygun. Sık sık Gratis Watson ve Bim gibi mağazalarda daha uygun indirimli kampanyaları oluyor. Özellikle şampuan eğer yüzünüze vücudunuza temas ediyorsa bırakın o kimyasal ağırlıklı bilinen şampuanları.
    Organik alamıyorsanız bu verdiklerimi kullanın. Her açıdan avantajlı,fiyat ve sağlık..
    Bilinen şampuanlarda saçınızı yumuşacık yapan kimyasal formuller. Organik sertifikası olmayan hiç bir şampuan bitkisel içerikli değildir,içinde çiçek özleri,meyve özleri falan olmaz.
    Bu zeytinyağlılarda bile zeytinyağı çok azdır zaten,ama kimyasal da çok azdır. Kötünün iyisidirler yani.
    Organik şampuanlar ise pahalıdır ve açıldığında 2 haftada bozulur,kokar. Saçları da yumuşacık yapmaz organik şampuanlar. Sağlık açısından iyi,kullanımı zor yani.

Alıntıları Göster
    Hakiki zeytinyağli sabun yada bıhtım sabun kostik yada mese külü ile yapanlardan alıp 1 kg 6 kalıp 20 25 tl fiyati
    1 kalıbı rendeleyip sıcak su ile karıstırınca hem dus jeli hem el yıkama ve sac icin kullanilabilir 1 kalip 1 lt yakın sıvı sabun oluyor kimyasal degil

• quote:

indirim var diye de bu kadar olmaz ki ama

• Kimyasal formûl olmadan hiç bir sabun sabun olamaz. Donmasını sertleşmesini sağlayan madde de cilde zararlı bir madde. Kanser yapmaz ama cildi tahriş eder. Saça zararı yok. Tabi anadoluda elde üretilen sabunlardaki katkı maddeleri şampuanlara göre çok az.
    Ayrıca sabun kullanmsk da zor be kardeşim,yere düşüyor,üstüne basıyorsun düşüyorsun.
    Sabun olarak gerçekten güzel hoş sabunlar var,yanına varsan dayanamıyorsun alıyorsun. Kurabiye pasta gibi yemek istiyorsun ki bu yüzden yenilmez diye uyarı yazıları da yazılıyor.
    Ben Koza kükürtlü sabunu hem banyo hem lavanoda el yıkama olarak zaman zaman kullanıyorum mesela. Cilt temizliği için tavsiye ederim.

• quote:

bence depoda 10+ stok bulunan dip delist ürünleri personel/müdür vermeyince arabayla dalmış mağazaya.

yada

o delistleri alabilmek için ve poşet parası vermemek için dalmış içeri

• Migros markalı çiçek ve çam balı nı kullanan var mı?Anavarza ballarını üreten firma üretiyormuş ki anavarza açıkara şuan piyasadaki en kaliteli bal. Ama fiyat farkının 2 kata yakın olması beni düşündürüyor açıkcası. Fikirleriniz nedir? Bugün denedim tadı fena değil gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Kimyasal formûl olmadan hiç bir sabun sabun olamaz. Donmasını sertleşmesini sağlayan madde de cilde zararlı bir madde. Kanser yapmaz ama cildi tahriş eder. Saça zararı yok. Tabi anadoluda elde üretilen sabunlardaki katkı maddeleri şampuanlara göre çok az.
    Ayrıca sabun kullanmsk da zor be kardeşim,yere düşüyor,üstüne basıyorsun düşüyorsun.
    Sabun olarak gerçekten güzel hoş sabunlar var,yanına varsan dayanamıyorsun alıyorsun. Kurabiye pasta gibi yemek istiyorsun ki bu yüzden yenilmez diye uyarı yazıları da yazılıyor.
    Ben Koza kükürtlü sabunu hem banyo hem lavanoda el yıkama olarak zaman zaman kullanıyorum mesela. Cilt temizliği için tavsiye ederim.
    Üretici kisilerle bu konu defalarca konusuldu (doğal ürünler satilan bir gruba üyeyim ) icerik hic bir kimyasal olmadığı kimi mese külü kimi kostik ile yapıyor
    Sabun olarak hijyenikte olmaz ama dedigim gibi rendeleyip sicak suda karistirinca bildiginiz sivi sabun oluyor 1 kg sabun 5 kg sivi sabuna yillardir kullaniyorum cok memnunum özellikle oglumun sacina cok iyi geldi

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Migrosda bahsettiğin balın kilosuna 20TL bile vermem,bana göre bal ile alakası yok. Burada sitede fırsatlar bölümünde ve sahibindende gerçekten kaliteli ballar satılıyor. Market ballarıyla vakit de para da kaybetmeyin.

• pril gold 1 litre jel 50 yıkamalık 17.25 tl ye aldım. bana fiyat iyi gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Cumartesi başlıyor, hocam.

Alıntıları Göster
    Kampanya detayları nasıl ?

• velidd V kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi ürün nereden aldınız ? Biz hep Fairy Platinium tablet kullanıyoruz. Fiyatlar malum çok arttı. Alternatif arayışındayım.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Yok artık

• evet arkadaşlar. an itibariyle evden haber geldi. migros süt çoşkulu bir şekilde cezvede patlamış

• Fikri sepetim oral-b anketi kazanımı olan 2 money / ler yattı
  • riderman R kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.