Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (86. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 31 Misafir (6 Mobil) - 30 Masaüstü13 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
118.564
Cevap
2.804
Favori
15.655.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ağla Sevgili Yurdum Ağla

ne hindisi vardı 1+1

kurutatlılarda 10/4 var.ege cevizli baklavayı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Güzelmi, içinde ceviz varmı. Severim baklavayı. Hele hele hepsi glikoz şurubu döküyorken iyi gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

hocam baklavanın gramaj/fiyat durumu nedir ?

Alıntıları Göster
    380 gram cevizli kuru tatlı 15 lira .ben unuttum kadayıfla vb ürünle 20 ye tamamlayınca 8 money veriyor.

tüm makarnalarda %25 indirim vardı bugün.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    cevizli ben beğendim baya güzel.tekrar alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 19 Mayıs 2018; 20:4:36 >
  • sanalmarket uzerinden yesil kozan tam yagli taze kasar peyniri alan oldu mu? ürün aciklamasinda ve gorsellerde taze kasar yazmasina ragmen bana tost peyniri getirmisler, hatta fiste eritme peyniri diye geciyor.
  • quote:

380 gram cevizli kuru tatlı 15 lira .ben unuttum kadayıfla vb ürünle 20 ye tamamlayınca 8 money veriyor.

tüm makarnalarda %25 indirim vardı bugün.

Alıntıları Göster
    Baklava kuru tatlı olarak mı geçiyor..? Baklava alıp da moneyleri yatan var mı hiç?
  • Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    Filiz ve Barilla ürünlerinde indirim var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Filiz ve Barilla ürünlerinde indirim var sanırım.
    benim gördüklerim reyondaki tüm markalarda vardı.lazanyalarda bile.30/10 kampanyaya dahilmiş kasiyer öle söyledi.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    paketli kuru baklava.
  • Ağla Sevgili Yurdum Ağla kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş. Sanal markette Barilla lazanya aldım bugün, sadece onda indirim vardı.
  • Nurettin Kocatepe kahvesi 3 al 2 öde.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir hocam? Bilet almadan önce kampanya var mı diye bakayım dedim, alındığı gün kullanılabiliyorsa alıp kullanacağım.
  • 100TL üzeri Ramazan Kolisi alımına Money Bonus ile %25 indirim

Kampanyasından yararlanamıyorum.

Sanalmarkette 100 üzeri sepet yaptım ve 1 adet ramazan kolisi ekledim ama nafile indirim düşmedi. aynı problemi yaşayan oldumu aranızda arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

100TL üzeri Ramazan Kolisi alımına Money Bonus ile %25 indirim

Sanalmarkette 100 üzeri sepet yaptım ve 1 adet ramazan kolisi ekledim ama nafile indirim düşmedi. aynı problemi yaşayan oldumu aranızda arkadaşlar?
    hocam fişte indirim düşmesi lazım.ödeme aşamasında money bonusla.
  • quote:

hocam fişte indirim düşmesi lazım.ödeme aşamasında money bonusla.

Alıntıları Göster
    sanalmarkette düşmüyor hocam
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Migros'un kendi Türk kahvesini de Kocatepe üretiyor 50kr fazla vermeye gerek yok :)
  • Bilet yok, aynı şifreyi ikinci kez attım kod zaten kullanıldı diye mesaj geldi. Yine migros yine saçmasapan işleri.. MH yi aradım kayıt oluşturdu..
  • quote:

sanalmarkette düşmüyor hocam

Alıntıları Göster
    teslimatta fatura kesilince yansır bence.çünki karta tanımlı.money bonustan para çekilmeden indirim düşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 19 Mayıs 2018; 23:25:57 >
  • quote:

100TL üzeri Ramazan Kolisi alımına Money Bonus ile %25 indirim

Acaba Ramazan Kolisi mi 100 TL yi Geçmesi Gerekirdi?
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    100 liralık alışveris yapıp sonra eklediğin ramazan kolisinde yüzde 25 indirim var. 100 liralık koli almamanız lazım
  • 110tl sepet yaptım sonra sepete ramazan kolisi ekledim ödeme adımında money bonusu seçtim ama nafile, düşmüyor %25 indirim
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.