Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (5970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SAROS47 , murcelik , murcelik , Alsancakweb Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
122.424
Cevap
2.857
Favori
16.108.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
350 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59685969597059715972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros 500 tl / 100 money

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Gece yarısından sonra indirim vardı; ama orada da banner hemen çıkmamıştı. Dediğiniz gibi şimdi kaldırmışlar.

• yıl2018 Y kullanıcısına yanıt

Dün sabah en azından kodlar görünüyordu.Şimdi tüm hesaplardaki gitmiş,bakalım bugün yapan olursa yarın veya pazartesi yatacak mı?

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Hocam bende moneypay uygulamasında PO kampanyası hala görünüyor.

• Arkadaşlar yakın zamanda Migros marka Hellim alan oldu mu? Bu sabah aldığım ürün pişerken bildiğiniz eridi. İncecik ve sert bir şeye dönüştü.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt

Ben de gördüm,tekrar görünürMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]  hale gelmiş.

• karizmaaa1907 K kullanıcısına yanıt

Ben 2 gün önce kullanmaya çalıştım hata verdi. Daha önce hesabıma tanımlandığını farketseydim o zaman kullanırdım. Sağlık olsun diyelim artık...

• bartu981 B kullanıcısına yanıt
    Yeni red tarifeye geçenlere mi acaba? ben de redliyim bende yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Migros markalı bir çok ürünün ureticisi değişmiş migros yogurdunu eskiden sek uretiyordu şimdi has gıda diye bir firma üretiyor yoğurdun kalitesi berbat ve sünuyor. Ayrıca eskiden migros çaylarını doğuş karali karışık üretiyordu şimdi lila diye bir marka var. Çok bozdu çok. Ekonominin kötü oluşu her şeyin kalitesizine itiyor. Buradan sorumluları ve o sorumluları sorumlu hale getiren kitleyi kaktirayim. Sevgiler.

• Zabadabadab Z kullanıcısına yanıt

Macrocenterda Geçerli Olan Sanırım

• carpenic kullanıcısına yanıt

Elimde Tett si Geçmiş Yağlar Var, Uygunsan Vereceğim Bakalım Ne Kadar Talip Çıkacak Çevremde

• 9-12 Mayıs arası 400 TL Nivea alışverişe 250 money kampanyası için 125 money gelmiş.

• Po Kampanya Kodunu Az Önce Alıp Ekledim. Uygulamada Göründü.

Yıllardır hellim peynir alırım.Migros hellim peynirleride Cihanser tarafından fason olarak üretiliyor.F/P olarak gayet iyiydi.Taki sizin dediğiniz gibi her zaman yaptığım gibi pişirirken kaşar gibi eridi.Maalesef her şeyde olduğu gibi bu üründe de hem fiyatı arttı hemde kalitesi düştü.Stagflasyon, şrinkflasyon ve skimpflasyon maalesef her yerde.Sorumlusu sanki hükümet değilmiş gibi cezasını biz ödüyoruz.

Bu arada bahçivan hellimde iyidir.Şuan 1 alana 1 hediye var.Kg fiyatı migrosun helliminden daha ucuza geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkelvis -- 11 Mayıs 2024; 17:12:37 >

• turkelvis kullanıcısına yanıt

Hocam gerçekten de aldığıma pişman oldum. Sabah erken saatlerde kahvaltıdan hemen önce hızlıca alıp çıkayım dedim o yüzden bahçıvanı fark etmedim yoksa mutlaka onu alırdım. En azından onda süt tadı geliyor. Eskiden Koop Süt dışında almazdım. Dondurma gibi tadı var. Ama enflasyon be üstüne kalitesizlik her yerde belimizi kırdı.

biz, 30-40 sene önceki ürünleri hatırlayıp, eski tadı yok derdik.. artık z kuşağı bile, 1-2 sene önceki ürünleri hatırlayıp, eski tadı yok diyecekler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Maalesef gıda,gıdadışı artık ne alırsanız alın bir standart olmadığı gibi en düşük kaliteyi en pahalıya alıyoruz.Denetim zaten yok,yapılanlarda göstermelik.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Dün yediğim tavuk şiş bile bugün yediğimden farklı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Daha geçen aldığım,3 katlı 32 li maylo tuvalet kağıdı 140 yaprak yazıyor üstünd ,şimdi aldığım 135 yaprak, ayrıca kağıt boyuda eksilmiş..lakin fiyatı daha da artmış ,ülkede bir hükümet olmadığı için firmalar vatandaşı her türlü....gık diyen yok nasılsa

Edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 13 Mayıs 2024; 9:42:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 59685969597059715972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.