Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (5882. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü6 Mobil
5 sn
118.656
Cevap
2.805
Favori
15.668.368
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
343 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58805881588258835884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanalda 431 ,markette 260. Markette seç-al indirimli fiyattan TBG'e etki ediyor.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Cevabiniz icin teşekkür ediyorum. Şimdi sanaldan sipariş vereceğim.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Söylediğiniz gibi ise en yüksek tutarı karşılıyor.

• Money Gold üyesi Petrol ofisi kodunu kullanmayacak var ise özelden talibim 😉
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt

Sanalda o şekilde olduğunu forumda bazı arkadaşlar teyit etmişti.

• Po 75 moneyim 3 gün oldu hala tanınlanmadı sebebi nedir acaba
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Beyler, şu üstteki marketlerde Large yumurta koli 30lu 69,90tl

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]Kafessiz Türkiyeyoutube
    Migros'un kafes eziyetine son vermesi için İstanbul Ataşehir'de bulunan Genel Müdürlük binası önünde toplandık. Burada gördüğünüz insanların her biri daha iyi bir dünyanın mümkün olduğuna inanıyor. Onlar değişimi gerçekleştirmek için inisiyatif aldılar ve etkinliğimizde bizi yalnız bırakmadılar. Yanımızda 135 bin imzacının eziyetsiz bir dünya talebiyle Migros’un Genel Müdürlük binasının önünde basın açıklamamızı gerçekleştirdik. Migros’tan müşterilerini dinlemesini, kafeslerden gelen yumurtaları tedarik zincirinden kaldıracağına dair bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Gelecekte neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Taleplerimizde ısrarcı bir şekilde, sabırla Migros’un geri dönüşünü bekliyoruz. Bizimle olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. ▶ https://kafessizturkiye.com/migrosdurde #KafessizTürkiye #migros #hayvanhakları
    https://www.youtube.com/watch?v=mSG32dxR_sQ
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

böyle bir kampanya var
  • kartal0067 K kullanıcısına yanıt

Daha önce hiç sanal siparişi vermeyenler için geçerli

• 750/75 money PO kampanyasında 750 TL lik harcamanın bir kısmını money ile yapsak(örneğin 200 money +550 TL kartla ödeme) 75 money kazanımı gerçekleşir değil mi?

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

en son geçen sene ekim gibi aldım balparmak çam balından ama eski kalite ve lezzeti bulamadım. şikayet varda değişik değişik şikayetler görünce de iyice soğudum bu markadan.

edit: burayı tavsiye edebilirim > https://forum.donanimhaber.com/mabolla-bal-hakiki-mugla-cam-bali-forum-dh-ozel-fiyat--157358705

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHgunner -- 18 Nisan 2024; 0:1:38 >
  • %50 için beypazarı vermiş sağol migros ya. goldu iptal ettireceğiz anlaşılan

• Katalog yokmu hala
  • 140karakter kullanıcısına yanıt
    uygulamada var hocam (moneypay)
  • Geçenki insertte abdest alıp açtım uygulamayı 700gr içim kaşardı yüzde 50, bu sefer abdestsiz açtım tamek 1kilo elma seftali
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Bana piyango çıkmış ozaman 5 6 ay kötü ne varsa verirler bunun ardına :)
  • Tam şu bimdeki ketçaplara karşı atak bekliyoruz diyecektim, defans sağlam çıktı 😅

• bhtyrmtl B kullanıcısına yanıt

Ben denemedim ama artık TBG şekline döndüğünden gelmemesi için sebep yok.

• yeni katalog

https://moneyclubkart.azureedge.net/mcstage/850-18-nisan-1-mayis-migroskopweb-638489991066729759.pdf

• Aramızdan tek tek ayrılıyor Gold üyeleri
  • Kampanyalarda kirtasiye ve oyuncak aliminda 750 /75 money var..
    Sepette indirimsiz halinden hesaplanarak mı verilecek yoksa son sepette indirilmis fiyati 750 tl olmasi gerekir?
  • 
Sayfa: önceki 58805881588258835884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.