H

Teğmen
20 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar oyun için yeni kulaklık almaya karar verdim.Bu 2 modelden hangisini tavsiye edersiniz?Ben kulaklıktan pek anlamıyorum artıları eksileri nelerdir? Birde Razer Mano'war kablosuz kulaklık bunlara göre nasıldır?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Logitech G900 Chaos Spectrum almayı düşünüyorum.Bu mouse nasıldır? Tavsiye edermisiniz?
Arkadaşlar bu 2 cihaz arasın da kaldım. GS73VR 7RG ince ama ısınma durumu nasıldır? Hangisini tavsiye edersiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt73ev-titan-pro-core-i7-7700hq-2-8ghz-32gb-256gb-ssd-1tb-17-3-gtx1070-w10.html

http://www.sinerji.gen.tr/msi-gs73vr-7rgstealth-pro-080tr-i7-7700-32gb-1tb256ssd-8gb-vga-173-win10sh-gtx1070-pmu406939
Arkadaşlar yeni MSI AEGIS 3 VR7RD-022TR modelini aldım.Dün kurdum fakat hiç bir wifi ağını görmüyor.Kurduğum yerde imac(2009) tam çekiyordu ve apartmanda ki bütün ağları görüyordu.Modemin yakınına kurdum gördü ama hızı çok düşük şekilde.Windows 10 kurulu. Sürücüyüde güncelledim.Yardımlarınızı bekliyorum.
Arzum okka kahve makinesi alındı.
Yeni aldığım macbook air'e bootcamp ile usb'den windows kurarken gpt hatası alıyorum.Disk'i kurulum ayarlarından biçimlendiriyorum fakat gpt hatası gitmiyor.Macbook pro'ya aynı şekilde sorunsuz kurdum.Yardımlarınızı bekliyorum.
Dizel otomatik olarak hangisini almalıyım? Şanzıman konusunda görüşlerinizi bekliyorum.Bu hafta içerisinde 1 tanesini alacağım ama şanzımandan dolayı çok kararsız kaldım.Aklımdaki araba bravoydu ama dualogic şanzıman yorumları beni düşündürdü.Yardımlarınızı bekliyorum
Herkese iyi günler.Ben bahçeli evimde köpek bakmak istiyorum.Bahçede kulübede bakacağım.Rottweider ve alman çoban köpeği arasında kaldım. Hangisi olursa olsun eğitime yollayacağım.Kışın bahçede olacağından rott'larda üşüme problemi olur mu? Hangisi daha az havlar. Forumda geçmiş konularıda inceledim kafam iyice karıştı.Yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Bilgisayar
MSI
Otomobil
Volvo
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Apple
Notebook
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: 2 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 288
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 7.324 (Bu ay: 184)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.