Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (3783. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir - 35 Masaüstü3 Mobil
5 sn
120.021
Cevap
2.828
Favori
15.826.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
345 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37813782378337843785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam https://www.migros.com.tr/algida-maras-usulu-kesme-dondurma-650-ml-p-b0ad49

bundan mı 4 adet aldınız kg 80tl satılıyor bizim burda dondurmacıda,dondurma cihazı uyguna görüyorum arada ama diyabet hastasıyım diye cekiniyorum sizin öneriniz var mı Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• FasTBoY kullanıcısına yanıt

Dün son gün idi.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

400 tl ürün aldım. bunu da tanesi 15 den 4 tane 60 tl ye aldım.

Dondurma makinesi alırsanız diyabet probleminiz olmaz. Yiyebileceğiniz şekilde kendi dondurmanızı yapabilirsiniz. Problem dondurma makinesinin gümrük,kargo falan 7-8 bin tl olması..

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

1400TL kargo+gümrük dahil. 300ml ama kapasitesi.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]amazon
    Wmf Küchenminis 3’Ü 1 Arada Dondurma Makinesi, Donmuş Yoğurt, Sorbe Ve Dondurma İçin Dondurma Makinesi, Dondurma Makinesi, Dondurma Kabı, 300 Ml, 30 Dakika Zaman
    https://www.amazon.com.tr/WMF-Kuechenminis-1-Speiseeismaschine-paslanmaz-Cromargan/dp/B01IVDWIVG/?th=1
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt

Bunlar bana göre değil.

Ben en az 2 kg yapıyorum.

Bana kendinden soğutma sistemi olan bir makine lazım 300 ml bu makine mesela tam dolduramazsınız 200 ml falan anca yapar.

Bu tarz bir şey gerekiyor yoksa öbür türlü yaptığınıza harcadığınız Gaz,Elektrik ve malzemeye en önemlisi zamana değmiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 1 Haziran 2022; 15:45:0 >

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam 2 tane aldım şimdi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kapıdan girince 50 tl harcanıyor zaten. Güzel kampanya. Millet hem alacağını alır hem de ekmek ucuza gelir. WinWin
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, keyifle için inşallah.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Vay anasını 15 tl ye 1+1 alıyordum geçen son bahar.. Önce malzeme kalitesi gitti zam üstüne zam yedi doğal olarak..

• Sanal Market ile Hemen arasında geçiş yaparken Migros Kurban belirip yok oluyor. (Android) Yakında fiyatlar belli olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 1 Haziran 2022; 17:56:32 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

Ben de 2 tane aldım zaten dondurmaya zam geleceği söyleniyor

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şeye zam geleceğinin söylenmesine gerek yok. Herşeye, her gün, her hafta zam geliyor zaten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tonny Stark kullanıcısına yanıt

Zaten önemli olan zam gelmeden fazlasıyla almak , yoksa her şeye zam geldiği ortada

Muhtemelen bir sonraki kampanya döneminde 29,9 TL'ye satacaklardır. Piyasadaki en iyi dondurulmuş pizza bana göre.

• Bana 6 ay önce zam gelmeden uyardığım için 2 arkadaşı ile linç etmeye çalışan the__executioner__ şimdi ucuz ürün peşinde koşuyor

Zam gelmeden fazlasıyla alarak bu işin çözüleceğini sanıyor vah vah

• Migros sanal veya mağazada worldpuan geçiyormuydu ?

geçen hafta mağzada kullandım

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Ekmek burada (Ordu) 5 TL olalı aylar oldu. İstanbul gibi önemli şehirlerde geriden geliyor fiyat.

• 2 yıl önce GDI olarak zeytinyağı alıyorduk. Şimdi ekmek böyle giderse GDI olarak sakız alırız.

• Dondurma alacaklar Migros'dan devam edebilir yalnız elinizi çabuk tutun bugün Carrefoursa'da zamlar geldi. 15 TL bir adet Magnum oldu. Carte D'or dondurmalarda okkalı zam gelenler oldu 13 TL falan. Miniler 50 TL'ye dayandı.

Arpa sularında ise Tuborglarda zam geldi Efes'e de yarın gelecekmiş. 27-28 TL'ler konuşuluyordu 1 şişe arpa suyu için.

Yarın GDİ dana döner var fiyatı gayet iyi, alışveriş yapacaklar sepetine eklemeyi unutmasın Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• 
Sayfa: önceki 37813782378337843785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.