Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (6002. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 29 Misafir (4 Mobil) - 33 Masaüstü9 Mobil
5 sn
120.810
Cevap
2.843
Favori
15.930.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60006001600260036004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Fiyat iyi değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tarabdi T kullanıcısına yanıt

her mağazada olmuyor, ilginç..

magaza değiştirin.

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Uzak yerde var gitmeye degmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Macroonline 1000 liraya kadar % 15 tıkla gel-al indirimi var.Belki migros baba da bugün bi kıyak yapar.

EDİT:zeytinyağı indirimi orada da geçerli,komili'lerde iyi fiyatlar çıkar.İhtiyacı olan değerlendirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 19 Mayıs 2024; 11:18:33 >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Bu videoda ürün yerleştirme bulunmaktadır 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt

köprü ve otoyollara yapılan zammn etkisi örnek

alıntı: Sabah haberlerinde, sebze-meyva taşıyan Nakliyecileri izledim.Köprü ve otoyollara gelen zamla ,fiyatlarda %40-50 zam olacağını söylüyorlar...O zaman bu enflasyon nasıl düşecek? Nakliyeci 3800 tl geçiş ücreti öderken, bir anda 5000 tl ödemeye başlamış.( tek sefer )

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    vatandaş daha az yiyecek. daha fakirleşecek. nasıl olsa kimsenin umurunda değil..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

çoğunluk ne istiyorsa o.... yapacak bir şey yok.Akıllanana kadar devam.

tek amaçları var: talebi kısmak. ama yanlış yerden kısıyorlar. vatandaş zaruri ihtiyaçlarını zar zor karşılıyor. havadan para kazananlar ise har vurup harman savururcasına tüketiyorlar. 5-10 bin liralara ayakkabılar, 5-6 bin liralara 5 lt zeytinyağlarını gözü kapalı alıyorlar. olan ücretli kesime oluyor.

• Macun fiyatları iyi gibi geldi

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanala özel kırmızı etlerde 13-17 arası % 15 indirim başladı.

EDİT:fiyatı ıugun olan ürünler şimdilik dahil edilmemiş.Belki düzelir.

orta yağlı et 540 lira ama indirim düşmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 19 Mayıs 2024; 13:8:19 >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Macro’da ayrıca organik yumurta, kagit havlu, kuruyemiş ve gofret bisküvi indirimi ile sekerlemde 1+1 var. Migrosun ekstra indirim tanimadigi çoğu urun, tiklagelle daha uyguna geliyor.

Bu arada macro’ya ozel harcama money kampanyası var, onu da es geçmeyin, macro kampanyalar sekmesinden aktifleştirebilirsiniz. Bana 800/40 money vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK Kara Murat -- 19 Mayıs 2024; 13:36:43 >
  • GK Kara Murat kullanıcısına yanıt

bende de 900/45 var ama macroonline'da debit-banka kart ödemesi olmuyor diye pas geçtim. 6 kg tavuk alacaktım,migros zaten bi hesaba 750/100 vermiş.Nays ile ödemede extra 100 gelir.Böylece 150 tıklagel-al indirimiyle +45 macrocenter harcama hedefini dengeliyor.

Kaç yıl oldu şu macro hala banka kartıyla ödeme almıyor ya deli oluyorum.Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

Bölgeye gore değişiyor mu bilemem ustad, macro’da ben de kapıda ödeme gözüküyor. Fiziksel kart varsa nays ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt

Ama kampanya tıkla gel-al o yüzden kapıda ödeme olmaz..kapıda ödeme olsaydı kaçırmazdım.

Evet bu kampanyada geçmez, genel olarak kastettim ben. Önceden kapıda ödeme yoktu, dun ücretsiz teslimat ile sipariş verirken yeni gördüm, ben.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    3 gün önce ipanayı amazondan aynı fiyata aldık

Esnafa da bahane lazım zaten, 1200 tl 1 ton malda 1 tl civarıı artış yapar %40-50 ne ya

• 610₺ kırmızı et tbg var hesapta 625₺ sepeti 165₺ Money puanla ödersem kampanyadan yararlanabilir miyim

• Perşembe gününden beri yaptığım alışverişlerde tbg’den money yatması gerekirken, hiç money yatmadı. Genel bir sorun mu var, acaba?

• 
Sayfa: önceki 60006001600260036004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.