Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2273. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 37 Misafir (7 Mobil) - 42 Masaüstü18 Mobil4 Android
5 sn
118.483
Cevap
2.803
Favori
15.641.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22712272227322742275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soğukların pik yaptığı dönemde bile kanat fiyatları ucuzlmadı.ilk defa böyle bişey görüyorum her kış but fiyatları na kadar düşüyordu🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kampanyamızı alışverişten sonra oluştursak da oluyor mu? Fiş tutarına göre yapcağım eğer oluyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Kendi kampanyamızı alışverişten sonra oluştursak da oluyor mu? Fiş tutarına göre yapcağım eğer oluyorsa

Oluyor evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

sms onaysız mı yaptınız

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Fiskobirlik marka mi ben migrosdan 400gr almistim 9tl mi neydi guzeldi
  • Sizin A101' den aldığınız Findux markasımı 15 TL civarı

• ByBaterist kullanıcısına yanıt

Haberi dikkatle okursanız sadece bir marketteki barkotlara bakarak yazılmış. Başka hiçbir bilgi yok. An itibariyle Carrefour'da 1 kg sek tereyağı 49 TL. Torku'da aynı şekilde 49 TL. İçim tereyağ ise 59 TL.

https://carrefoursa.com/tereyag/c/1350 https://carrefoursa.com/sek-tereyag-10

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfessionalDoctor

Harcarken sms onayı istiyor mu peki

Hayır money kimliğim ile ödemelerde SMS istenmiyor. Zaten Money kart yerine geçiyor o yüzden SMS istenmiyor.

@atademir33 @ProfessionalDoctor @alperkaya90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 23 Aralık 2020; 13:38:0 >
  • Arkadaşlar 31 Aralık’ta silinecek olan Money Puanlar hangi tarihe kadar olanlar biliyor musunuz?

Yani atıyorum Kasım 2020’de yüklenenlerin son kullanım tarihi Haziran 2021 mi? ya da Kasım öncesi de dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Arkadaşlar 31 Aralık’ta silinecek olan Money Puanlar hangi tarihe kadar olanlar biliyor musunuz?

Yani atıyorum Kasım 2020’de yüklenenlerin son kullanım tarihi Haziran 2021 mi? ya da Kasım öncesi de dahil mi?
    9 Aralık 2020de biten insert de (766 nolu) dahil olmak üzere öncekilerin hepsi 31 aralıkta bitecek. 9 aralıkta yapılan alışverişin moneyi 10 aralıkta da yüklense 9 aralıkta biten insertin kampanyası olduğu için 31 aralık 2020de biter, umarım yine süreyi 1 ay uzatırlar. 10 aralık 2020de çıkan insertle birlikte genel money kampanyalarından kazanılan moneyler 30 Haziran 2021de silinir (bazı marka kampanyaları değişkenlik gösterebiliyor).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 23 Aralık 2020; 14:17:57 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Money kimliğim nedir hocam nasıl edinebiliriz? Sms sıkıntı oluyor dışarıda sürekli tel çıkarmak kasada hele.

Bir şey daha soracağım eğer bilginiz var ise cevaplar mısınız? Mesela yarın yaptığım alışverişten kazandığım Moneyler yıl sonunda silinecek mi yine?
  • Arkadaşlar migros hediyem kart nasıl alınıyor bakiye yükleniyor acaba? Kart ücretsiz mi oluyor sadece bakiye yükleme tutarını mı ödüyoruz?

• quote:

Money kimliğim nedir hocam nasıl edinebiliriz? Sms sıkıntı oluyor dışarıda sürekli tel çıkarmak kasada hele.

Bir şey daha soracağım eğer bilginiz var ise cevaplar mısınız? Mesela yarın yaptığım alışverişten kazandığım Moneyler yıl sonunda silinecek mi yine?
    Maalesef 'money kimliğim' migros uygulaması içerisinden oluşturuluyor. İlave bilgi olarak telefon numarası ile alışveriş kapalı bile olsa kullanılabiliyor.

Money silinmesiyle ilgili güncellenme gelmediyse yukarıda yazdığım gibi olacak.

• Arkadaşlar 90 TL sıvı yağ alışverişine 20 money ve 83 TL sıvı yağ alisverisine 12 TL money kazanacaktım. Ama ikisi de tbg kampanyası olduğu için 12 money yüklenmis aynı anda iki tbg kampanyasından yararlanilmiyormuş. Ben de dedim ki madem tek kampanya geçerli neden 20 money yuklemediniz diye. Var mı böyle bi olayla karşılaşan

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdıklarınız 9 Aralık’a kadar olan insertten kazanılan moneyler için geçerli değil mi hocam?

Ben mesela 24 Aralık günü yapılacak alışverişten gelecek moneyleri merak ediyorum.
  • emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Migros’lardan ücretsiz alabilirsiniz. Özellikle bankaların gıda alışverişi kampanyaları için kullanabilirsiniz.
    Kullanırken de parça parça kullanabilirsiniz.
    Ancak sanalmarkette kullanılamıyor. Bu bana göre büyük bir eksikliği
  • quote:

Arkadaş sağolsun yanıtlamış, Migros uygulamasında (Sanalmarket değil) sağ üst köşede üç tane alt alta düz çizgi var o menüye girince money kimliğim kısmına girdiğinizde 1 dakika içinde 7 numaralı kasiyer tuşundan o kod girilerek SMS'siz money kullanılabilir.

Yarın gelecek moneyler Haziran sonunda silinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Genel bilgilendirme yapmak isterim:

Kendi TBG'ni oluşturdan GDİ yayla pirinç için "bakliyat, bulgur, pirinç" kampanyası oluşturdum. Pirincin ilk fiyatı olan 29.45 TL'den TBG money kazanımı gerçekleşti. Yani indirimli fiyattan değil normal fiyattan sayıldı.

Mağazadan mı sanal marketten mi alışveris yaptınız?

• gumus299 G kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim işbankasi için düşünüyordum ben de.

• ruzgarlibahce06 R kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabiniz icin

• 
Sayfa: önceki 22712272227322742275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.