Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2275. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 36 Misafir (8 Mobil) - 32 Masaüstü17 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
117.688
Cevap
2.803
Favori
15.563.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şanslı saatler başladı migrosta ama hiçbişey yok.

• webco W kullanıcısına yanıt
    Ahahha peki hocam :)
  • Doğruysa zam gelmeden dolabı doldurmak gerek

Şaka gibi fiyata bakin

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maligezgin kullanıcısına yanıt

Tarih dün gözüküyor,neresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamın 1’i

Bebe money son kullanma tarihi yine normal money gibi 31 Aralık mı?

Edit: Arkadaşlar bebe moneyler'in son kullanma tarihi yokmuş. Müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Önceki mesajlarda yanlış yönlendirdiysem kusura bakmayın. Sadece money kullanırken puanınıza bir ürün tanımladığınızda son kullanma tarihi ortaya çıkıyor , kullanmayacaksanız gene sorun yok. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 24 Aralık 2020; 11:32:15 >
  • -frambuaz kullanıcısına yanıt

Forumda konusu vardi orda gordum

market hakkında açıklama yok

• Merhaba, mesajlara baktım ama göremedim; yeni insert varsa paylaşabilir misiniz rica etsem? Teşekkürler.

• Migros un en sevmediğim özelliği bu. İnsert çok geç yayınlanıyor.
  • 164 TL sıvıya alımına 25 TL money kampanyasına katıldım , 20 TL indirim kampanyasını kullanarak 166 tllik yağ aldım ve 20 TL indirimle 146 TL ödedim sipariş teslim edildi ertesi gün 25 TL money yatmadı kayıt oluşturdum indirim kullanıldığı için 164 tlnin altına düştüğünden dolayı money yatmamış bi defa daha kayıt oluşturdum böyle bişeyle ilk defa karşılaşıyorum Migros’ta böyle bişey olmadığını hiç karşılaşmadığımı söyledim yine yatırmadılar , siparişlerin iadesi için kayıt oluşturdum . Belli ki Artık Migros müşteri kaybetme politikasına girmiş ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Komkoman

164 TL sıvıya alımına 25 TL money kampanyasına katıldım , 20 TL indirim kampanyasını kullanarak 166 tllik yağ aldım ve 20 TL indirimle 146 TL ödedim sipariş teslim edildi ertesi gün 25 TL money yatmadı kayıt oluşturdum indirim kullanıldığı için 164 tlnin altına düştüğünden dolayı money yatmamış bi defa daha kayıt oluşturdum böyle bişeyle ilk defa karşılaşıyorum Migros’ta böyle bişey olmadığını hiç karşılaşmadığımı söyledim yine yatırmadılar , siparişlerin iadesi için kayıt oluşturdum . Belli ki Artık Migros müşteri kaybetme politikasına girmiş ...

ödediğiniz miktar tbg nin altında olmamalı hocam uzun zamandır bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: fellini

Edit: Arkadaşlar bebe moneyler'in son kullanma tarihi yokmuş. Müşteri hizmetlerini arayıp sordum. Önceki mesajlarda yanlış yönlendirdiysem kusura bakmayın. Sadece money kullanırken puanınıza bir ürün tanımladığınızda son kullanma tarihi ortaya çıkıyor , kullanmayacaksanız gene sorun yok. 

Alıntıları Göster

Bebe money için arayıp sordum son kullanma tarihi yok diye bilgi verdiler

• blackwhite23 B kullanıcısına yanıt
    Bende bebe money var kullanmak istediğimde son tarih 31 Aralık cikiyor
  • Komkoman K kullanıcısına yanıt

hocam tüm indirimler kullanıldıktan sonra 164 lira ödenecek tutar olmalıydı. sıvı yağ olarak yani. yüklemezler, iade edin. tekrar alın.

• ddogu D kullanıcısına yanıt

En azından kampanya şartlarında bunu ifade etmeleri gerekmez mi hocam bununlq ilgili en ufak bir açıklama yok baktığımda

doğru diyorsunuz hocam mağdur eden bir durum ama böyle malesef 18 tl lik herhangi bir ürün daha alsaydınız 25 money gelirdi.

• Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için

@ByBaterist @ddogu

Hocam haklısınız burda yazılabilirdi

• Arkadaşlar tek money e çift tbg yüklendiği zamanlar ekran görüntüsü alın money gelmezse, önceden alın yani. Yüklenmemesi veya money silinmesi durumunda kanıt olarak. Benim moneyler silindi, sonra ekran görüntüsü attım, tekrar yüklediler, bilginiz olsun. Zaten ona göre harcama yapıyoruz.

Edit, imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByBaterist -- 23 Aralık 2020; 22:52:4 >

• Yüz, vücut ve el bakım ürünlerinde %50 indirim varmış. Tıraş sonrası balsamda geçerli mi göremedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Komkoman

164 TL sıvıya alımına 25 TL money kampanyasına katıldım , 20 TL indirim kampanyasını kullanarak 166 tllik yağ aldım ve 20 TL indirimle 146 TL ödedim sipariş teslim edildi ertesi gün 25 TL money yatmadı kayıt oluşturdum indirim kullanıldığı için 164 tlnin altına düştüğünden dolayı money yatmamış bi defa daha kayıt oluşturdum böyle bişeyle ilk defa karşılaşıyorum Migros’ta böyle bişey olmadığını hiç karşılaşmadığımı söyledim yine yatırmadılar , siparişlerin iadesi için kayıt oluşturdum . Belli ki Artık Migros müşteri kaybetme politikasına girmiş ...

Hata sizde hocam 18tl lik bi ürün ekleseydiniz gelirdi

• 
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.