Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (208. sayfa)

5 sn
118.507
Cevap
2.804
Favori
15.646.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Algida ve Royal Maraş usulü dondurmalar da Ankara Gimsa (Fatih) da fiyatlar

Maraş 650 ml 6.90

Algida Clasic 900 ml 7.90

Maraş 500 ml 5.90

Nasıl oluyorda bu fiyatlara verebiliyor Migros ve mahalle bakkalların da bile tek fiyat bilen varsa aciklayabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seko0614 -- 30 Haziran 2018; 19:36:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iyigelecek elçilerinden kazandığımız money ler silinmiyor değil mi?
  • arkadaşlar sizin igenizinde moneyinizinde bekçisimiyiz sürekli aynı mesajı atıyorsunuz .silinsede bitsede forum olarak kurtulsak inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, sipariş vereceğim diye 125TLye 20TL indirim yapan çeklerden satın almıştım ama iki hesabımda da bu dönem çek kullandığım için sistem müsaade etmedi, isteyen kullansın. Bu akşam son. T3VMQC8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p503 -- 30 Haziran 2018; 20:28:51 >
  • İge için annemin kartı ile kayıt oluşturacağm ama olmuyor. Telefona kod geldi giriş yaptım kullanıcı adı ve şifre oluşturdum fakat alt kısımlarda boş olan kutucukları doldurmama izin vermiyor mail gibi bilgileri. Mail kısmına tıklıyorum mail adresi kullanımda hatası veriyor bir.şey girmeden bilgisi olan varmı.

• Ahali şerbet, hoşaf yapın. Ben reyhan şerbeti yaptım bugün, soğuk soğuk için. Hele demirhindi şerbeti harika.
  • sanalmarkette mach 3 satış fiyatı 9 tl diyor ama 3 migros gezdim hepsinde 16,45 tl ye satılıyordu.

normalde böyle fark olmaması lazımdı. sinirlendim almadım. 10 tl mach 3 indirim kodu vardı silinsin daha iyi.

6,45 tl ye gelecekti. sanalmarkette 3 al 2 öde var ve fiyatı 9 tl.

yumurta 10,95 tl indirim diye satıyor ama m boy ve çoğu markette bu fiyatta zaten. fiyatları takip etmeyen adamı migros fena tokatlar. çoğu ürünü baya kazık fiyata satıyorlar.
  • FUSİON PROGLİDE STYLER 3'Ü 1 ARADA TIRAŞ MAKİNESİ (TIRAŞ, ŞEKİLLENDİRME VE DÜZELTME)

Favorilere Ekle

Satış Fiyatı84,90 TL

GRATİS te 39 tl.

mach3 9 lira

gördüklerimden bazıları:

güneş gözlüğü aldım çocuğa 40 liraya baya güzeldi.

sıcak fırsat olmayabilir ama gilette ürünleri migrostan daha ucuz.bugün gratis bayaa kalabalıktı kampanya felan vardı galiba ablalar bacılar yağmalıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ağla Sevgili Yurdum Ağla -- 30 Haziran 2018; 21:7:0 >
  • Geçen instertten kazanılan moneylerin son kullanım tarihi 31 aralıktı değil mi?

Bayram çikolatası, uzman kasap köfte ve nestle çikolata moneyleri

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Aynı şey banada oldu almadım iptal ettim

• isteyen kullansın , şimdi farkettim çeki , 100 tlye 20 tl diyor

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

İhtiyacı olan değerlendirsin

• trak39 T kullanıcısına yanıt
    Bu çek giriş yaptığınız kullanıcı için kullanılamaz uyarısı çıkıyor.

• "Bu çek giriş yaptığınız kullanıcı için kullanılamaz." uyarısı veriyor.
  • Seko0614 S kullanıcısına yanıt
    Gimsa yüksek miktarda satış yapıyor hocam bir de nakit para kullandığı bu sebepten ucuza aldığı söyleniyordu.

• 150 ye 25 kodum var bugun son gün kullanmayacağım kullanacak olan, ilk mesaj atana vereyim

...travegostar'a verildi :))...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandim -- 30 Haziran 2018; 23:2:48 >
  • GDİ ürünleri var mıdır bundan sonraki günler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

İhtiyacı olan değerlendirsin
    Üyeliği eski olanlara hesabımı kullandırabilirim. Maksat boşa gitmesin

• Money silinir mi diyordunuz siliniyor benim son kullanma tarihi 31 Aralık olan 24 money silinmiş bu gece itibari ile 😤

• Benimde 7 TL silinmiş. 21 TL çaya 7 TL moneyden yatmıştı. 18 Haziranda yüklenmişti zaten 10 günlük money mi olur?
    Nereden bulacağım ben bunun şartlarını şimdi. Kişiye özeldi sanırım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.