Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2057. sayfa)

5 sn
118.453
Cevap
2.804
Favori
15.639.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avm'ye gitmeye teşvik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Bimde 25 ağustos tarihinde 3.95 yaptığı için migros indirmiş fiyatı.
  • altcha A kullanıcısına yanıt
    Bimde de mi aynı fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    Tv reklamlarına koymuşlarhttps://www.facebook.com/watch/?v=585073885504457
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Arkadaşlar yakın zaman için ( 7 gün ) Çamaşır deterjanlarına bir indirim gelecek mi ?

İhtiyaç var , bekleyeyim mi diye düşünüyorum.
    Omo, Rinso, Cif, Domestos grubu 50 TL'lik ürün alımına 10 money ve kendin yap kampanya ile de 62/13 money yaparak birleştirilebilir.

• Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, en azından Cuma yı bekleyeyim bari, belki hafta sonu için ekstra birşey daha gelebilir :-)
  • Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Çek Kazan uygulamasında da 50 TL'lik Unilever ürününe 20tl opet yakıt var veya 20 tl dr hediye çeki var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egeli3543 -- 25 Ağustos 2020; 22:50:55 >
  • Bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir

uzun zamandır paylaşım yapmıyorduk yapalım bakalım

Migros eğer değişiklik yapmazsa aşağıdaki gibidir.

29-30-31 Ağustos tarihlerinde toz,sıvı,jel,kapsül çamaşır deterjanlarında %25 İndirim (Migros markalı ürünler, Katalog, Bebek ürünleri dahil değildir.)

29-30-31 Ağustos tarihlerinde Çamaşır Sularında %25 indirim (Migros markalı ürünler ve Katalog ürünleri dahil değildir.)

28 Ağustos-01 Eylül tarihleri arası TAZE, DONUK, İŞLENMİŞ PİLİÇ VE HİNDİ ÜRÜNLERİNDE %25 İNDİRİM (katalog ürünleri hariçtir.)

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Biz biliriz, daha sık görmek isteriz.
    Bu sihirli saatler var yine 12'den sonra.
    Helal , tamda bu haberi bekliyordum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omo 7,5 kg şuan 45,90 inşallah kampanya günü 52,90 yapmazlar (CarrefourSA gibi) :)

Fındık hakkında bilginiz var mı açık/paketli hangisi ?

• adige73 A kullanıcısına yanıt
    35 TL olacağınımı düşünüyorsun hocam :D Hayal....
  • Şanslı saatler başlıyorrrrr

·Şeftali KG. – Kampanya kapsamında 5.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Cp Piliç Tenders 225 G – Kampanya kapsamında 5.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Cp Piliç Tenders Acılı 225g. – Kampanya kapsamında 5.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Bahçıvan Çeçil Peyniri 200g. – Kampanya kapsamında 10.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Bahçıvan Dil Peyniri 200g. – Kampanya kapsamında 10.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Bahçıvan Örgü Peyniri 200g. – Kampanya kapsamında 10.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Lipton Form Plus Çay Çeşitleri - Kampanya kapsamında 4.65 TL’den satışa sunulacaktır.

· Lipton Slim Plus Çay Çeşitleri - Kampanya kapsamında 4.65 TL’den satışa sunulacaktır.

· Calve Ketçap 250 G + Calve Mayonez 225 G İkili Set – Kampanya kapsamında 6 TL’den satışa sunulacaktır.

· Eti Cin Portakallı 325 G – Kampanya kapsamında 3.30 TL’den satışa sunulacaktır.

· Doritos Dippas 90 G Çeşitleri – Kampanya kapsamında 1 alana 1 hediye fırsatı ile satışa sunulacaktır. Sepetine 2. ürünü eklemeyi unutma.

· Sek Quark Müsli Bar 25G Çeşitleri – Kampanya kapsamında 1 TL’den satışa sunulacaktır.

· Selpak Tuvalet Kağıdı 24’lü – Kampanya kapsamında 29.90 TL’den satışa sunulacaktır.

· Viva Havlu 8’li – Kampanya kapsamında 9.95 TL’den satışa sunulacaktır.

· Selpak Kutu Mendil 50’li – Kampanya kapsamında 3 TL’den satışa sunulacaktır.

· Selpak Collection Desenli Peçete 20’li – Kampanya kapsamında 2 TL’den satışa sunulacaktır.

· Cif Power&Shine Sprey 2*750 ML Copack – Kampanya kapsamında 19.90 TL’den satışa sunulacaktır.

· Pril Hepsi 1 Arada Ekstra 70 Tablet 1.274 G – Kampanya kapsamında 35 TL’den satışa sunulacaktır.

• Arkadaşlar migrostan karpuz alacaktım dikkatimi çekti kg ı 1,40 tan 1,39 a düşürmüş,migrosta indirim diye de afiş yapmışlar üşenmeden.Yani migrosun gidişat kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AynilyA A kullanıcısına yanıt
    Sanal Markete özel mi, mağazalarda da geçerli oluyor mu bu fiyatlar

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya detayları:

· Şanslı Saatler, 26 Ağustos 2020 tarihinde 12:00 - 17:00 saatleri arasında sadece Migros Sanal Market web sitesi (www.migros.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden verilecek siparişlerde geçerlidir.

• Pril Hepsi 1 Arada Ekstra 70 Tablet 1.274 G – Kampanya kapsamında 35 TL’den satışa sunulacaktır.

Gold olan olsaydı alırdım ama bunu hiç denemedim. Gold olanın gramajı daha yüksek. Gold' a kefilim ama hepsi 1 arada denemedim. O yüzden şaşırtmaçlı soruya PAS diyorum...
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen paketli olan hocam

Sanalmarkete baktım 500 g paketli fındık yok o tarihte kontrol etmek gerek teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.