Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 , blue legend Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir - 22 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
117.781
Cevap
2.803
Favori
15.575.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana sormamışsınız ama kesin tavsiye ederim. Elektrik kullanıma bağlı ama 3 kişiyiz evde haftada ort 2 kere makina çalışır ve kurutulur, önceden günlük 4.5 kwh ortalama vardı şimdi 5 civarı.. Değer mi, kesinlikle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin önerebileceğiniz orta derece bir kurutma makinası var mi

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TBG oluştururken Domestos ne olarak geçiyor ? Kategorisine baktığımda Çamaşır deterjanı gibi ama emin olamadım ?
  • Arkadaslar migrosa herkes whatsapp musteri hattinin eskisi gibi musteri temsilcileri tarafindan cevap vermesi yonunde sikayet yazabilirmi uygulamadan veya baska kanallardan.
    Cevap vermesi icin bi tane robot koymuslar otomatik cevap atiyor sacma sapan isler yapiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

TBG oluştururken Domestos ne olarak geçiyor ? Kategorisine baktığımda Çamaşır deterjanı gibi ama emin olamadım ?
    Temizlik ürünü olarak geçiyor hocam. benim TBG var "25TL'lik temizlik ürünleri alımına 3Money hediye!" diye, açıklaması şöyle:

"Kampanyanın geçerli olduğu kategoriler:Çamaşır suyu, mutfak banyo temizleyicileri, yüzey temizleyicileri, ayakkabı bakım ürünleri, cam ve parlak yüzey temizleyicileri, halı şampuanları, haşere öldürücüler, leke çıkarıcı ve koruyucular, hava tazeleyiciler, tuvalet temizleyicileri, temizlik yardımcıları, temizlik süngerleri, temizlik seti fırça süpürge, mutfak malzemeleri, aluminyum folyo, pişirme kağıdı, pişirme torbası, streç film, buzdolabı poşeti, soğutucu torba, çöp torbaları, setler, sivrisinek kovar."

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Ben geçen ay tbg oluştururken çamaşır deterjanı seçtim. Domestos girmez diye bir alt ücretten seçtim kampanyayı oluşturduktan sonra baktım çamaşır suyu ve yumuşatıcı da dahil görünüyordu.

Aslında kampanyayı seçerken nelerin dahil olduğu görünse daha mantıklı olur burada bir hata var işleyiş olarak.
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Sinsay S kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler.

Valla bir hata yapmışım , şöyle ki

Domestos leke çıkarıcı var, deterjan kategorisi altında, birde dımestosun şu ördek kafalı plastik şişelerde tuvalet temizleyici var oda temizlik ürünlerinde.

İşin garip yani alışverişi yaptım, Tbg yi sonra seçerim diye. Şimdi ise toplam tutar tbg hedeflerine uyuyor ama aldığım ürünlerin ürün kategori farklı görüntüleniyor.

Haybeye seçeceğim. Artık gelirse tecrübemi yazarım

tekrar teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Aldığım ürün 4,5 TL alternatif verilen ürün 14 TL

Arkadaşlar bu ürünleri kapıda iade etme şansım olur mu?

Hocam tonic te turkiyede en iyisi yine Schweppes. Şekersiz olan versiyonuda var. Uludağ marka olanı beğenmedim, kişisel görüşümdur tabikide.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler kendi TBG mizi yapıp faydalanınca bayağı iyiye geliyor. Acaba 12 tane alsam money yatmasında sorun olurmu ?
    Mağaza da aynı fiyat mi acaba

bu tür ilanlarda bir günde stok olduğunu göremedik

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam teşekkürler kendi TBG mizi yapıp faydalanınca bayağı iyiye geliyor. Acaba 12 tane alsam money yatmasında sorun olurmu ?
    Sorun olmaz 14 adetten sonra sıkıntı olabilir.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam 47/7 TL money var, 13 tane alınca 50 TL küsür yapıyor. Sorun olmaz sanırım.
  • Arkadaşlar yakın zaman için ( 7 gün ) Çamaşır deterjanlarına bir indirim gelecek mi ?

İhtiyaç var , bekleyeyim mi diye düşünüyorum.

• https://www.money.com.tr/mc/kampanyalara-bak/secili-avm-magazalarina-ozel-100tlye-10-money-firsati/156

Bazı kartlara tanımlanmış. Sanalmarkette de hesabınıza giriş yapınca görünür.
  • SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    Az önce aldım. Fiyat aynı.

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Hocam kaçtane aldınız ? Bende gömeyim diyorum taşıyabileceğim kadar. Malum 13 tane alıp otobüsle taşımak zor olur
  • Emenike sanırım yine deplasmanda, sesi çıkmıyor
  • 
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.