Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2058. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 27 Misafir (5 Mobil) - 32 Masaüstü12 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
117.679
Cevap
2.803
Favori
15.561.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20562057205820592060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah değerli kardeşim çok sağol teşekkür ederim.

Biraz uzaktan izlemek daha iyi oluyor buna neden gerek sayfa gerekse migros un yaptığı soğutucu sebepler eskiden yüzde 30 oranları olan kartın oranını neredeyse %15 ve altına çekti bu da cazibesini yitirmeye sebep oldu hb ty yerel marketlerde güzel kampanyalar olunca oralardan ihtiyacı karşılamak mantıklı geliyor.

Siz ve sizin gibi yeri ayrı olan insanlar var tabiki hayırlı günler diliyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı günler kardeşim, indirim ve kampanyalar bol olsun da her yerde buluşuruz biz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Eline sağlık dadaş kardeş.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Bana da 100 10 seçili AVM gelmiş. Fakat bu seçili avmlerin hangileri olduğu hakkında bilgi yok. Her yere baktım bulamadım. Bilen varsa paylaşabilir mi ? Ayrıca Migros WhatsApp müşteri hizmetleri artık yok mu ? Cevap alamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

https://www.money.com.tr/mc/kampanyalara-bak/secili-avm-magazalarina-ozel-100tlye-10-money-firsati/156

Bazı kartlara tanımlanmış. Sanalmarkette de hesabınıza giriş yapınca görünür.
    Paylaşıldı, hem de 1 sayfa önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Tekrar baktım ama seçili AVM listesini bulamadım.

• rota21 R kullanıcısına yanıt
    linkte yazıyor ya hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 26 Ağustos 2020; 18:25:33 >
    hiç sorma dostum. % 35'e ulaşan kartlara bile % 15 indirim tanımlamaya başladılar. Geçen bu konuda şikayetimi bildirdim. "Sistemde güncelleme ve düzenlemeler var. anketlerle destekleyerek yeni bir model oluşturma çabasındayız" diye dönüş yaptılar. "İndirimi kısmakla nasıl bir bağlantısı var sözünü ettiğiniz konunun" diyorum. Uzun uzun susuyorlar. Sonra" yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var mı?" diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 26 Ağustos 2020; 18:32:8 >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Evet ya kusura bakmayın. Linkin tıklayınca kampanyanın altına yazmışlar. Brave tarayıcı kullanıyorum. Farketmedim herkese teşekkürler

• AynilyA A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, değerlendirmiş olduk sayenizde

• rota21 R kullanıcısına yanıt
    rica ederim, ne kusuru hocam? lafı bile olmaz. keyifli alışverişler.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

• mytra kullanıcısına yanıt
    Bu konuda onlarca kayıt oluşturdum halen dönecekler

Hocam mantıkları belli satışlar çatır çatır devam ediyor pandemi döneminin en çok kazananı migros sanal market oldu neyse bekleyelim görelim

• Arkadaşlar 1.59 tl'den satılan domates haftasonu itibariyle fiyatı yükselecek.
    Kışlık vs. alan varsa haberi olsun.
  • Uygulamada 2 money hediyeli whatsapp fikir sepeti anketi var.Ankette geçtiğine göre eski whatsapp hattı geri gelecek sanırım.çok işimize yarıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 27 Ağustos 2020; 16:11:3 >
  • Bahçıvan Olgunlaştırılmış Gurme Beyaz Peynir 450 G

1 Alana 1 Bedava

33,95 TL

Yiyenler ne der acaba?

• Dostlar, kapıda ödeme yaptıktan sonra karttan fazla para çekildiğini anladım ama bir aydır geri alamadım. Üstelik göz göre göre hata yok diyor adamlar. Düpedüz soygun. Beylikduzu 5M sanalmarket yetkilisinin numarasını bilen özelden ulaşabilirse çok makbule geçer.

şimdi tek m mağazaya gitsem ürün yoktur. sanal'dan sipariş versem, elimizde kalmadı hikayesi. aha tadım kaçtı işte.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Habe verdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah dediğiniz gibi olur, memnunduk.

• 
Sayfa: önceki 20562057205820592060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.