Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dermestes544 , İlker55777 , cengos07 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir - 24 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
118.498
Cevap
2.804
Favori
15.644.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceden bidon bidon taşıyorduk sonra yumuşatıcıyı bıraktık on yıl olmuştur.yumuşatıcı alerji astım her türlü zararlı ,kaliteli çamaşır deterjanı kullanın yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Yurtdışında yumuşatıcı kullanımı ciddi anlamda düştü, toksik etkisinden dolayı bu arada kurutma kullananlar herkes bilmez yumuşatıcı gerekli değil
    Eşleriniz kurutma ve yumuşatıcı kullanıyorsa uyarın bir sürü para vermeyin
    biz kurutma kullanıyoruz yumuşatıcı da kullanıyor hanım. neden gerek yok hocam biraz ayrıntı verebilirmisiniz
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Sanalmarkette 6₺ görünüyor fakat, mağazadan alınca 8₺ %25 indirimle 6₺ ye düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Kurutucu çamaşırları yumuşatıyor zaten, bir de yumuşatıcı konunca kurutucu çamaşırları aşırı kırıştırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysahin2000

Kurutucu çamaşırları yumuşatıyor zaten, bir de yumuşatıcı konunca kurutucu çamaşırları aşırı kırıştırıyor
    Kurutucunun çamaşırları yumuşattığı bir gerçek, ( ütü etkisi yapıyor, buhar ve ısı , gerilmiş tekstili gevşetiyor, rahatlatıyor, açıyor )

Fakat yumuşatıcı konulmuş çamaşırların kurutucuda kırıştığını güvenli ortamda ispat etmek imkansıza yakın, bence böyle birşey yok.

Genelde kurutma makinesine takır takır kuru yapacak kadar kurutturursanız , Tamamen ütü etkisi yaptırırsınız ( sanki bir kumaşı almışınız ve sıcak ütü ile gelişi güzel her tarafına ütü basmışsınız , burada ütü tabanı, kurutucunun sıcak tamburu oluyor ) , yani kırışır ve açılması zor olur, tekrar nemlendirip tekstilin çizgilerinden ütülemek gerekir.

Doğru olan yöntem ise, kurutmada sadece ütünün kolay kurutacağı nem kıvamının varınca çıkartmak ve ütülemek gerekir.

Hem ütü kolay olur, hemde görece daha az enerji harcanır.

Tam kurutma sadece havlu gibi ütü istemeyen tekstil ürünlerinde olur, hoş bizde havluda ütülenir :-D

biz eve yumuşatıcı almayı bırakalı en az 5-6 yıl oldu. Süper saçma birşey, güzel yıkanmış giysilerin üzerine sırf sana biraz daha yumuşamış hissi vermesi ve seni kandırması için kimyasal sürüyorsun. Sonra cildin o kimyasala maruz kalıyor, ve tüm bu kandırmaca için para ödüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 23 Ağustos 2020; 22:57:40 >

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Bizim hanımda kurutma makinesi istiyor tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertyli

Bizim hanımda kurutma makinesi istiyor tavsiye edermisiniz
    Hangi açıdan baktığına bağlı,

Eşinin tarafından bakarsak , tabi ki tavsiye ederim, müthiş bir kolaylık , şehrin göbeğinde dip dibe hangi kafasızın daracık yerde balkona ızgara atıp pirzola tüttüreceği belli olmaz. Kurutma makinesi mükemmel. Çamaşırda kalan tüyleri, kılları bile ayrı topluyor, filtreye takılıyor.

Doğanın tarafından bakarsan , kötü, elektrik sarfiyatı, kullanılan gereksiz kaynaklar, kesilen ağaçlar vs.

Arayı bulmak adına biz şöyle yapıyoruz.

bahar geldi mi, çamaşırlar balkonda kurur, ekim ortasından itibaren tekrar kurutmaya geri döner.

Ne doğa üzülsün, ne eşin

• Hemen alıyorum gardas 🤣

• qwertyli Q kullanıcısına yanıt
    zamanında arçelikten beşyüzliraya felan almıştım,kışın doğalgaz nekadar gerekliyse kurutmada okadar gerekli.evde koku nem rutubette olmuyor.

• Bursa Nilüfere Migros Hemen gelmiş,

aynı şekilde migros kartımla giriş yapabiliyor muyum? kampanyalardan yararlanılıyor mu?

yani sanal marketimle farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazz48

Dunku alisverislerden money yatan var mi arkadaslar alisveris uygulamaya yansimis ama moneyler yok
    Ben 21inde 100tl prima uni baby alışverişi yaptım 20 gelecekti, 3gün oldu gelen yok. Migrosta bir sıkıntımı var

• soltaire S kullanıcısına yanıt
    Benim de ctesi yaptigim alışverişten tbg money si yatmadi. Yarına duzelir belki

• soltaire S kullanıcısına yanıt
    Ben kontrol ettim biraz once gelmis 20 money

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Bursa Nilüfere Migros Hemen gelmiş,

aynı şekilde migros kartımla giriş yapabiliyor muyum? kampanyalardan yararlanılıyor mu?

yani sanal marketimle farkı nedir?
    Hiçbir kart kampanyası geçmez, money kazanamazsınız.

Getir gibi uygulamalardan farkı yok bu anlamda.
  • Hem 20/5 hem 25/5 cips kampanyasından money yatan oldu mu?

• cumartesi almıştım bugün sabah yatmış.
  • Arkadaşlar

Aylık indirim günleri takvimine nereden ulaşabilirim ?

• Aldığım ürün 4,5 TL alternatif verilen ürün 14 TL

Arkadaşlar bu ürünleri kapıda iade etme şansım olur mu?

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Aldığım ürün 4,5 TL alternatif verilen ürün 14 TL

Arkadaşlar bu ürünleri kapıda iade etme şansım olur mu?

Evet kapıda iade edebilirsiniz.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, uğraşmamak için siparişi iptal ettim. Yarın tekrar sipariş veririm artık.

• 
Sayfa: önceki 20532054205520562057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.