Şimdi Ara

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50 (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
41
Favori
62.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: luckystar

arkadaşlar, dün malesef carrefour yagmalanmıs. Bakkal ve toptancı arkadaşlar sağolsun. %50 indirimli alıp , bize satarlar.

Migros un indirimi yarın başlayacak. Söyle yapabilirsiniz: Migros da tanıdıgınız var ise , yoksa müşteri ilişkilerinde duran arkadaştan rica edip, alacagınız ürünleri ayırtabilirsiniz. Bir posete koyup , üzerine bilgilerinizi yazıyorlar, yarın gidip satın alıyorusunuz. Yarın zaten yagmalanacagını, sadece ailece ihtiyacımız kadar satın alacagınızı uygun bir dille söylerseniz yardımcı olurlar.

Ben 3 yıldır bu şekilde yapıyorum .
    Normalde yapılan şey yasak, birisi şikayet ederse yaptırımı var onu yapan personele de mağazaya da.

Umarım olmaz ama yarın öbür gün sorun yaşarsanız diye söylüyorum mağazanın inisiyatifinde yaptıkları bir şey olmuş.

• Arkadaşalr Oral-B Pro modeli şarjlı diş fırçası kullanıyorum. Başlık olarak ne önerirsiniz. (bu arada başlıklar migrosta çok pahalı)
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Arkaşların insiyatif aldıgının farkındayım. Bence nihai tüketiciye yapılan bu indirimin bakkal yada toptancılara gitmemesi adına yararlı ve yerinde bir davranıs. Yetkili benim sadece ihtiyacı istediğimi görünce bu insiyatifi aldı. Yarın sabah giden toptancılara engel olamıyorlar yada başka art niyetliler rafa koymadan , depodan malı satıyorlar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevgilim16 S kullanıcısına yanıt
    Bende bu şarjlı diş fırçasına bakıyordum ama internette çok yorum bulamayınca pek içime sinmedi

• quote:

Arkaşların insiyatif aldıgının farkındayım. Bence nihai tüketiciye yapılan bu indirimin bakkal yada toptancılara gitmemesi adına yararlı ve yerinde bir davranıs. Yetkili benim sadece ihtiyacı istediğimi görünce bu insiyatifi aldı. Yarın sabah giden toptancılara engel olamıyorlar yada başka art niyetliler rafa koymadan , depodan malı satıyorlar .
    Asıl o depodan arkadan direkt doblolara yüklenmesine izin verenleri bulmak lazım, onlar biterse vatandaş düzgün bir şekilde alışverişini yapabilir.
  • Bu kampanya her yıl oluyor.. Her seferinde rafların önünde ürün kıyaslamakla geçiyor.. Kaliteli markaların avantajlı çoklu paketli ürünleri takipçilerce belirtilirse çok faydalı olur 3 marka öne çıkıyor gördüğüm kadarıyla..
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Carrefour'da indirim etiketleri yapıştırılırken bizzat yanımdaki çalışan kasiyere dönüp ''Eczaneye haber verelim mi Oral-B ler için çok iyi fiyat toplu satarız'' diyordu. Mağaza elemanları cironun peşindeydi açıkçası ama ben alacağım ürünlerde bir sıkıntı yaşamadım. Bence Carrefour bu ''diş kampanyası'' nın haklı kazananı olacak. Hem sizi migros gibi aynı ürüne zorlamıyor hem de her keseye uygun ürün (ekonomik-orta-üst) var hem de stokları yeterli bir biçimde. Takdir ettim bu bakımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 22 Kasım 2019; 17:3:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notrinova

Carrefour'da indirim etiketleri yapıştırılırken bizzat yanımdaki çalışan kasiyere dönüp ''Eczaneye haber verelim mi Oral-B ler için çok iyi fiyat toplu satarız'' diyordu. Mağaza elemanları cironun peşindeydi açıkçası ama ben alacağım ürünlerde bir sıkıntı yaşamadım. Bence Carrefour bu ''diş kampanyası'' nın haklı kazananı olacak. Hem sizi migros gibi aynı ürüne zorlamıyor hem de her keseye uygun ürün (ekonomik-orta-üst) var hem de stokları yeterli bir biçimde. Takdir ettim bu bakımdan.
    Orası öyle hocam ama Carrefour'da bu gibi durumlarda yaptırım yok koli koli alabiliyorsunuz o yönden de Migros'u takdir ediyorum.
  • Notrinova N kullanıcısına yanıt
    Esas bu uckagıtcıları bulmak lazım. Keza o ürünü %50 indirimli alan , asırı tüketim sebebiyle stok out a düsen malları gercek degerin üzerinde bizlere satmaya kalkacak .

%50 yada 1 alana 1 bedava oransal olarak aynı. Carrefour unli daha tüketici odaklı. Migros daha ciro odaklı.

• Bazı ürünlerin fiyatında artış mi var ? Ekran görüntüsü almayı unuttum ama rocs atmıştım buraya. Şimdi 39 lira diyor.

Pearl drops lar bir indirime girmiş ama 1+1 değil. Sanırım onları kampanya dışında tutacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hb den aldim gayet migrostan daha ucuza aldim beklemedim migrosu. (Listerine icin)

• quote:

arkadaşlar, dün malesef carrefour yagmalanmıs. Bakkal ve toptancı arkadaşlar sağolsun. %50 indirimli alıp , bize satarlar.

Migros un indirimi yarın başlayacak. Söyle yapabilirsiniz: Migros da tanıdıgınız var ise , yoksa müşteri ilişkilerinde duran arkadaştan rica edip, alacagınız ürünleri ayırtabilirsiniz. Bir posete koyup , üzerine bilgilerinizi yazıyorlar, yarın gidip satın alıyorusunuz. Yarın zaten yagmalanacagını, sadece ailece ihtiyacımız kadar satın alacagınızı uygun bir dille söylerseniz yardımcı olurlar.

Ben 3 yıldır bu şekilde yapıyorum .
    Toptancı ana dağıtıcıdan kaça alıyorki böyle Carrefourla Migrosla uğraşıyor? Zaten internette 3te 1 fiyatına satılıyor.

• Paradontax indirimde mi acaba

• Biomed markasının Charcoal ve Superwhite serisi arasında kaldım. Kullananlar hangisini tavsiye eder? Bu akşam almayı planlıyorum.
  • efkan kullanıcısına yanıt
    Cross action kullandığım ve tavsiye edebileceğim başlıktır.
  • Migros'ta kampanya başladı mı ? Sepette bir alana bir hediye değil şuan
  • BeyazMabel kullanıcısına yanıt
    Sepette düşüyor hocam bir süredir, aynı üründen 2 tane eklediniz değil mi?
  • sabah sabah görevimizi yerine getirdik mağaza açılışında bekleyen en az 10 kişi vardı hemen bitti ve sanırım çalışanlar kendilerine ayırmışlardı stoklar baya azdı her modelden 1 kutu açmışlardı zaten gelenler 1er kutu aldı gitti (skt 07.2022)

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50  (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhilipTandy -- 23 Kasım 2019; 10:53:28 >

• 2 kişiyiz 1 sene yeter heralde
    Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50  (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019)

• dextrr kullanıcısına yanıt
    Valla düşmüyor hocam bende
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.