Şimdi Ara

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50 (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
41
Favori
62.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 alana 1 bedava ile tanesi 7 tlye geliyor.
    Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50  (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019)

-
    https://www.migros.com.tr/colgate-2in1-beyazlikferahlik-dis-macunu-130-gx2-promo-set-p-20700f8

-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dış iplerinde kampanya var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Dış iplerinde kampanya var mı?
    Evet 1+1 diş ipi dahil tüm ürünlerde var. Bende 4 100ML Florür + 2 7ML hızlı rahatlama Synsodyne ve 4 Colgate çapraz diş fırçası aldım baya uyguna geldi. Bize bir yıl yeter. Özellikle 8 liraya 100 ML Synsodyne baya uygun tavsiye ederim.

Edit: Rossmanda da kampanya var 100 ML Prokudent çeşitleri 4.99'a düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 23 Kasım 2019; 16:53:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

MIGROS bu yıl kampanyayı gönülsüz yapıyor gibi görünüyor..
    en ufak bir duyuru reklam yapmadılar.. küçük şubelere de çok az stok göndermişler..

benim eve yakın olan migros şubesinde sadece 1 tane LISTERINE vardı ama öğleden önce gittim yani..
    sonra da daha büyük migrosa gittim, orada istediklerimi buldum..
    bu sefer de kasiyerin GICIK olanına denk geldim
    yada kampanyadan bihaber olanlara indirim yapmayın demiş olabilirler bilemiyorum

kasada sadece ben vardım ve sadece ağız bakım ürünleri almıştım;
    kasiyer: 143lira
    ben: yarı fiyat olması lazım
    kasiyer: kartınızda kampanya mı var?
    ben: hayır migrosun ağız bakım kampanyası..
    kasiyer: tamam sakin olun.. ben sizi yönlendiricem bekleyin..
    ben: iyide sen 143lira dersen ben şaşırırım tabi..
    kasiyer: tamam beyfendi düşecek bekleyin..

sonuçta 71,5lira ödedim ama "kampanyadan haberi olmayanlara indirim yapmayın" demişler sanki..
    bu diyalogun başka bir açıklaması olamaz!!!

@antique , bana da bu çok sık oluyor. kötü niyetle yaptıklarını düşünmeyede başladım. fişi vs almadan ya da ekranı kontrol etmeden ödeyip geçsen 140 yerine ah 70e düştü son aşamada diyeceklermi acaba? yoksa aradaki farkı kasayı + da kapatmak için mi kullanacaklar napacakalr bilmiyorum valla. tutarı kabaca hesaplayıp kasaya gitmek en iyisi her zaman için

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Hindistan cevizlisini kullanıyorum. Memnunum. Fırçalamadan önce macunu ıslatırsanız köprüyor ama diğer markalar kadar değil.
    Mahallede ufak migroslardan var orada var mı biomed

• Altıpatlar kullanıcısına yanıt
    Belli olmuyor maalesef gidip bakmanız lazım. Millet yine kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyordu macunlara, varsa bile kalmamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 23 Kasım 2019; 17:10:8 >
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Trendyolda bu ürünü bulamadim.Ürünü trendyol dan mi aldiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oral-B Genius Pro 8900 Beyaz 2'li beraber almak isteyen?
  • Bizim buradaki migrosda her yüzde 50 indirimde çok tercih edilen ürünler nedense ortadan kayboluyor. Burada sensd. true white 2li alan arkadaşlar var, bizdeki migrosta 1 adet kalmış ondan. Ne tesadüf ki 2 adet farklı marka çantalı ürün ve gene ikili bir üründen birer tane kalmış ama aynı ürün migros çalışanın elinde çift olarak kasadan geçirmeye çalışırken gördüm, sıra var diye vazgeçti onuda gidip reyona bırakmadı. Ama tek tek olan tüm ürünler var. Daha önce dondurma kampanyasında mini selection ları dolapta poşetleyip yan tarafa koyduklarını ve parfüm kampanyasında bazı ürünleri reyonların en üst raflarına yatık bir şekilde yerleştirdiklerine şahit oldum. Günahlarına girmekte istemiyorum ama ciddi anlamda çalışanlarda sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Trendyolda bu ürünü bulamadim.Ürünü trendyol dan mi aldiniz?
    Trendyoldan aldığım vitality'i İPTAL EDİP migrostan Pro 500 siparişi verdim.(Ki siparişim migros tarafından iptal edildi stokta yok diye.)
  • hekimusta H kullanıcısına yanıt
    Mevcutsa aliyim bir takimini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oral-b nin diş fırçalarını aldık bugün, mikrobu gitsin diye kaynar suda 2-3dk bekleteyim dedim, demez olaydım, fırçanın sapı yamuldu, fırça telleri ayrıldı, bazı teller yerinden çıktı şimdiye kadar aldığım bütün diş fırçalarını bu işlemden geçiriyordum ve bişey olmadı. Oralb alanlar varsa dikkatli olsunlar. Çok hassas, hemen dağıldı bozuldu attık çöpe

• mehmetmt kullanıcısına yanıt
    Hocam mevcut değil. Sipariş geçmeyi düşünüyorum. Alacak varsa sipariş edecegim

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Keşke sirkeli suda bekletseydiniz.
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    5 gün önce 150 TL'ye Pro 500 almıştım. Kahrımdan ölecektim ki mesajınızı gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poligow

@antique , bana da bu çok sık oluyor. kötü niyetle yaptıklarını düşünmeyede başladım. fişi vs almadan ya da ekranı kontrol etmeden ödeyip geçsen 140 yerine ah 70e düştü son aşamada diyeceklermi acaba? yoksa aradaki farkı kasayı + da kapatmak için mi kullanacaklar napacakalr bilmiyorum valla. tutarı kabaca hesaplayıp kasaya gitmek en iyisi her zaman için

Alıntıları Göster
    cuma günü kampanyayı kasiyere soruyorum haberim yok diyor.. üşenmeyip mağaza müdürünü buldum ona sordum o da bilmiyorum dedi..
    isterseniz telefonunuzu bırakın size dönüş yapayım dedi.. yok dedim kalsın.. cmt kampanya var ama haberiniz yok.. tamam inandım..

zaten migros'un websitesinde de kampanyayı arkalara saklamışlar, bu yıl resmen istemeye istemeye kampanya yapıyor!!!
    belki de hiç yapmayacaklardı ama KARFUR yüzünden yaptılar.. hani elimizdeki müşteriyi oraya kaptırmayalım taktikleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Parafontax olmuş 39 tl 2.sini bedava verse ne olur.Normal fiyatı 26 tldi zaten bişe almadan çıktım.
    13 lira diyor herkes?

• Az önce teslim etti Migros.
    150/20 kod, 150/15 Anadolu Efes Money ile güzel oldu.

Biomed 06/22 SKT
    Sensodyne 12/20 SKT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 23 Kasım 2019; 18:57:50 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam. bundan önce aldığın diş fırçaları da mı oral-b'di
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.