Şimdi Ara

Migros 2 Kat Money (5 Mart) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
22
Favori
15.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazdım o kadar birde hiç dikkat etmemişler 80 lira nerde 66 lira nerde :)
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef sanalda bu tur sorunlar yasanıyor ; )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek keyıflı alısverişler.

• Yarına sipariş versek ve kapıda ödeme yapsak 2 kat puan gelirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sco84 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun saat 23,59'a kadar sipariş vermeniz durumunda teslimat tarihi yarın da olsa ve kapıda ödeme yapsanız bile x2 Moneyiniz eksiksiz yatacaktır.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Eyvallah çok sağol hocam

• sco84 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek keyifli alışverişler.

• pepsi kampanyası için katılım yeri çıkmıyor?Katılmasam da gelir mi?

• meeb kullanıcısına yanıt
    Katılıma gerek yok. Zaten katıl yeri de yok.
    O yüzden 20 TL üzeri alışverişe gelir.
  • mayl M kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim.Hayırlı akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

pepsi kampanyası için katılım yeri çıkmıyor?Katılmasam da gelir mi?

2 Kat Money kampanyasına ayrıca kayıt yaptırmak gerekmemektedir. 4 – 17 Mart tarihleri arasında geçerli olan Money kazandıran kampanyalara kayıt yaptırılmış olması yeterlidir.

·        Piliç ve Hindi, Çay ve Kahve, Kağıt Havlu ve Peçete, Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Money kampanyalarına mobil uygulamadan, “MONEY” yazıp 5818’e SMS göndererek veya kasadan kayıt yaptırılabilir.

·        Heinz, Yayla Hazır Yemek/Haşlanmış Ürünler, Rafaello, Peyman Bahçeden Karışık Kuruyemiş, Pepsi-Yedigün-Fruko-Mountain Dew-Lipton Ice Tea, Fanta-Sprite-Schweppes-Cappy-Fuse Tea, Burn Enerji İçeceği 4x250ML, Fairy Platinum Plus veya Fairy Elde Yıkama, Parex, Gliss, Sensodyne veya Parandontax, Elidor, L’oreal Paris Markalı Ürünler, Nivea Deodorant kampanyası için ürünün satın alınması yeterlidir

------------------------------- Pepsi-Yedigün-Fruko-Mountain Dew-Lipton Ice Tea, Fanta-Sprite-Schweppes-Cappy-Fuse Tea, Burn Enerji İçeceği 4x250ML, Fairy Platinum Plus veya Fairy Elde Yıkama, Parex, Gliss, Sensodyne veya Parandontax, Elidor, L’oreal Paris Markalı Ürünler, Nivea Deodorant kampanyası için ---------------------ürünün satın alınması---------------------- yeterlidir.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    sizde çok sağolun hocam.7.25 ten 3 adet pepsi 2.5 lt aldım.Hesaplarıma göre tanesi 3.91 e geliyor😂😁 sepete de ek yaptım teslimat ücretide ödemedim.

• herkes pepsi'ye mi yüklendi? tamam 1 money (x2 ile 2 money) fazla veriyor ama tam schweppes alma zamanıydı bugün.

• Bana 2 kat yükleme olmadı. Tam bana gore de ya 63 liralık yağ alımına 12 money verdi . 24 yüklenmesi gerekirken 12 money yuklendi

• Banada 2 hesapta 1x puan yatmış.

Acaba bu 2x için bir kampanya katılım butonu vardı ben mi kaçırdım ?

2x kampanyası otomatik katılımlı değil mi ?

• iki katı Money’li yüklenmedi 63 TL’lik yağ alımına 6 Money verecekti iki katı olmadan verdi 43 TL deterjan alımına 8 Money verdi iki katı olmadı 100 TL üzeri 10 money zaten vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yardımmerkezi -- 6 Mart 2021; 10:29:11 >
  • Sanırım 1-2 gün bekleyeceğiz

• Şöyle kampanyaları tek günlük yapıyorlar uyuz oluyorum.  

Arkadaş o gün işin gücün oluyor, bakamıyorsun, şimdi gördüm bugün alışveriş yapardım ama geçti gitti. En azından 2-3 günlük süreci kapsayan şekilde yap ya da 1 hafta önceden haber ver ama nerdeee!

Şimdi gidip kampanyaya katılsam salak gibi hissedicem kendimi 20 Money yerine 10 Money alarak. Düşünün totalde 100 Money kazanacakken 50 gelecek. Sebebi 1 gün yoğunluktan bakamadığınız için.

Sırf bu yüzden gidip BİM A101 ŞOK alışveriş yapacağım bu 15 günlük süreçte.

Biliyorum Migros'un benim totalde 1000-2000 TL'lik alışverişten kaybı olmaz ama aynı şekilde düşünen bir sürü müşteri çıksa işte o zaman etkisi olur umarım da şu kampanya işlerini doğru düzgün ayarlasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 6 Mart 2021; 10:15:45 >

• TBG kampanyasından tek kat money yüklenmiş.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.