Şimdi Ara

Migros 2 Kat Money (5 Mart) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
167
Cevap
22
Favori
15.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros uygulamasına giriş yapamıyorum bu numaraya ait money bulunamadı diye hata veriyor ne saçma iş

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

neden mesela? Gerekçe ne ?

Alıntıları Göster

Hocam bahsedilen şey 10 tl indirim ise siz 50 tl lik alışverişi 40 tl olarak ödüyorsunuz. Dolayısyla 50 tl alışveriş karşılığı gelecek olan moneyler gelmez. Ancak bahsedilen 10 money ise gelir.

• Money puan kullanımını bilerek mi kapattılar bugün, sistemsel sıkıntı var dendi.

• outofnick O kullanıcısına yanıt

Yeni dönem için yeni kod veriyor, eski kodlar geçerlimi olur mu bilmem denemek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla uygulamaya girmek istediğimde kayıtlı değil diyor yıllardır kullandığım telefonu, yeni üye ol dedim SMS gönderimi geçici olarak kapalıdır diyor şuanda

• Benim mobil uygulamada çay veys tavuk kampanyası çıkmıyor çok ilginç

Sadece tam.bana göre kampanyaları çıkıyor

Sistemde veya programda bir hata var

• Uçurmuşlardır
  • caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Hocam Migros mobil uygulama da anasayfa ikonunun yanında migroskop var ona tıklayın aşağı doğru inin göreceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetzk kullanıcısına yanıt
    Hocam çok az sayıda ki Migros kartlar uygulamaya girmiyor kampanyalara katilacaksaniz sorunlu kartlar sanal market uygulamasına sorunsuz giriyor oradan kampanyalara katılabilirsiniz.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya için ayrıca bir katılma tuşu var mı yoksa sadece diğer money kampanyalarına katılamamız yeterli mi?
    Migros uygulamasında x2 için ayrıca birşey göremedim.
  • Yarın teslimatli sipariş versek X2 money gelirmi. Tecrübeli dostlar?

• gumus299 G kullanıcısına yanıt
    Migros mobil uygulama da ve Migroskop yazan yerin orada aşağıya doğru çay kahve, havlı kagit tavuk kampanyalarına katılın bugün alışverişiniz doğru ürünler olduysa X2 Money olacak hesaba yatacak.

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Hocam gelir 2 defa bile erteleseniz gelir
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    Bugun saat 23,59 a kadar sipariş verirseniz teslim tarihi bağımsız X2 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 5 Mart 2021; 20:6:54 >
  • Gün bitene kadar destek olursanız sevinirim.

73 liraya 20 money
    70 liraya 20 money

Olacak şekilde 80 liralık tavuk siparişi verdim 66 liralık tavuk teslim edildi 0 money kazanacağım. Şimdi 7 lira fark var kazanmam için 7 liralık sipariş oluştursam olur mu 73 lirayı geçmem mi gerekiyor tek fişte.

Teşekkürler.
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam parçalı fişler olmaz tek fişte tutar olmalı siparişi iade edip yeniden almak lazım size bu durumda sadece 10 Money gelir 35/10 tavuk kampanyasından.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    35/10 a ikikez katılım yazıyor onu atlamışım ben 70/20 diye düşünüyordum evet 10 kazanmış olacağım.

Biri tam bana göre biri normal money kampanyası. Tam bana göre toplam tutar için olabilir mi tekrar 35 liralık versem 10 ordan gelse tam bana göre olanda 73 lirayı geçmiş olur mu.
    Hocam artık o işlem bıttı o fıs ıptal edılmezse sadece 10 money gelır eger ıptal sansınız varsa 75 TL tavuk alırsanız 40 Money gelır.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam şimdi 80 liralık sipariş veriyorum mağazadan teslim yarın onlarıda iade ederim artık ne yapalım.
    Hocam rıca ederim ne demek yazdıgınız gıbı yapmakta çözüm olur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.